Горня капучіно• 27 мая 2023

25 это молодость и надо гулять и или уже нужно рожать детей и так далее?

Девочки, как считаете?)
Маю декілька думок• 27 мая 2023
Однозначно гуляти

Полтавська галушка• 27 мая 2023
Рожать
МашМааш• 27 мая 2023
Все в 25 разные)
Кому гулять, кому детей
автор Горня капучіно • 27 мая 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Рожать
Почему?
Госпожа Белладонна• 27 мая 2023
Вже третього народити треба було давно.
ішо• 27 мая 2023
це вже старість, треба народити для себе і страждати решту життя
Едимнаморе• 27 мая 2023
Жити своїм розумом, своїми пріоритетами. Я заміж вийшла в 28, ще б пару років погуляла, якби могла.

Наездница• 27 мая 2023
Мені 31, навіть не думаю про дітей 😅
автор Горня капучіно • 27 мая 2023
Ответ дляішо
Всмысле старость, надеюсь это был сарказм
Федорино Горе• 27 мая 2023
’Надо рожать’ - дикое выражение 😄
Надо делать то, что хочется, если это не в ущерб вам или другим
Полтавська галушка• 27 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
Почему?
Сейчас многим очень трудно забеременеть, родить, просто катастрофа
Лучше первого пораньше , а дальше уже планировать
После 30 с каждым годом забеременеть ещё труднее
Полуничка• 27 мая 2023
У меня в 25 было двое детей. Но мы с мужем гуляли отдыхали
Завтра не пью• 27 мая 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вже третього народити треба було давно.
И вывести своего любимого
a.ostroverh• 27 мая 2023
Ондатрова шуба• 27 мая 2023
Ви шо,вже пора розводитись й вибивати аліменти наступні 10 років)))

Якщо серйозно - виходити заміж до 30 - дурість. Повна.
Навіть якщо ви маєте коханого - не лізьте в шлюб.

З часом ваші пріорітети зміняться й зрадієте, що ви не обтяжена оцим всим щастям.
Ну його нафіг.
ішо• 27 мая 2023
Ответ дляГорня капучіно
та ви шо, який сарказм? негайно вагітніти і створювати теми про самотність, токсикоз і шо робити!
Стрекоза любви• 27 мая 2023
Все дуже індивідуально. Але я голосую за «гуляти»
Госпожа Белладонна• 27 мая 2023
Ответ дляЗавтра не пью
И вывести своего любимого
Та нє, любимі- то таке. А от щоб потім в перший клас дитину повести не як бабуся у 37 років, а як сестра. А то раптом люди щось скажуть? Чи ви порадницю не читаєте?) це ж основний аргумент тут майже завжди
Завтра не пью• 27 мая 2023
Ответ дляОндатрова шуба

Ну його нафіг.
Это только кажется, что умрёшь в старости. А на деле многие до 45 не доживают

ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 27 мая 2023
Гуляти!! Які діти в 25??
Броніки для Моніки• 27 мая 2023
Мені зараз на паспорт треба зробити фото, 45 років. Дивлюся на своє попереднє фото в 25- ну яка ж була красуня молоденька. Однозначно- гуляти треба в 25, все інше ще встигнеться.
Интимная• 27 мая 2023
Гуляти, працювати, мандрувати.
Народити ще купа часу є.
Ластоноша• 27 мая 2023
Считаю, что первого ребенка нужно рожать до 30. 25 самый идеальный возраст.
Ондатрова шуба• 27 мая 2023
Ответ дляЛастоноша
....чтобы проХХХХрать свою молодость, да?))))
Одні думки• 27 мая 2023
Це від вас залежить, що вам потрібно в 25. Інші це вирішити не можуть.
Мені були потрібні діти, сім´я і тому в 25 вже було двоє.
Угги в горошек• 27 мая 2023
Как вам больше хочется. В принципе и для замужества возраст хороший, и погулять можно.
Клин_Кляйн• 27 мая 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вже третього народити треба було давно.
я как-то иду в институт,курс 5й или 6й ....вся такая из себя....и встречаю одноклассницу с грудным ребенком на руках...говорю привет, ты уже мама,поздравляю....а она:это уже третий....я в ауте....побежала дальше на пары))
Пацан к успеху шел• 27 мая 2023
В ідеалі то вже народити, ну а там в кого як складаються обставини.
жижифреймут• 27 мая 2023
Гуляти, але народити першу дитину бажано до 30. Далі буде не так просто. Здебільшого.
Ластоноша• 27 мая 2023
Ответ дляОндатрова шуба
я родила в 40. И сейчас с высоты опыта только убедилась, что лучше рожать в 25. Почему проср...ть?! А чтг такое люди делают такого, что не проср..ть? В горы ходят единицы, основная масса по тусовкам.