Марфа Українівна• 27 мая 2023
Київ, одягнути хлопця на випускний -де?
Дівчата, куди поїхати так щоб був вибір чоловічого одягу?Хочу типу клубного піджака глянути, якісь штанці.Бажано не дуже дорогі магазины, але й не г...
Веселуха Муха• 27 мая 2023
В республике много магазинов, костюмы тоже видела. Дарынок в зоне бутиков, это где я недавно была.
Дона Ко Ко• 27 мая 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Бенеттон
Там Как раз и дорого и даже очень.
Можно в резрверде посмотреть.
Или купить по отдельности.
Можно в резрверде посмотреть.
Или купить по отдельности.
Грабля• 27 мая 2023
Врахуйте що на випускний може бути жарко. То той піджак буде висіти десь на стільці
Marynavladi• 27 мая 2023
Идёте с сыном в любой большой тц и по всем маназинам, там походу дела разберетесь
Марфа Українівна
• 27 мая 2023
Ответ дляГрабля
Так, можливо просто брюки, не факт, шо прям класичні, та рубашка. Я думаю про якісь веселі штанці та рубаху
Ацетилсалициловая кислота• 27 мая 2023
В Республике ничего не нашла. Один магазин с костюмами, то какое то Г.
Грабля• 27 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
А син що любить? Бо бачу по своєму що то що він хоче я очі перевертаю 🤣🤣
Марфа Українівна
• 27 мая 2023
Ответ дляГрабля
Син полюбляє класичний одяг.Але, наприклад, він не одягне шось дуже модне типу завужених чи вкорочених штанів)))
Марфа Українівна
• 27 мая 2023
Ответ дляОйЙой
Некст
Не ризикую замовляти, він у мене досить високий.Та і хочеться щоб сіло ідеально
Грабля• 27 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
О..це особлива мода..
Марфа Українівна
• 27 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Arber. До речі на Даринку є їхній Аутлет. Можете подивитися
О, дійсно.Дякую, що нагадали
вАлнуюся сильнА• 27 мая 2023
Вайкікі, там вмних є недорогі адекватні речі на чоловіків. Манго, резервед.
Ms. Сама прямота• 27 мая 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Зараз вони є в оффлайн?
Так,на Хрещатику точно працюють.
Пластилин_Колец• 28 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Я тоже за арбер