Багиня• 28 мая 2023

Такого плану сукні є у вас в гардеробі? Як часто одягаєте?

В мене таких вичурних немає.. Зараз шукаю сукню на день народження і стало цікаво, хто подібні сукні носить і як часто.
Зубная фея• 28 мая 2023
Сукні є, придбала для певної події, все вдягнуто 1 раз😀

Кашпо• 28 мая 2023
Нема - непрактично і незручно в такому мені
Форс мажор• 28 мая 2023
нема, та шо є вже мала бо одягалась років 5 тому) Це таке типу на весілля чи якусь велику вечірку. В нас вже всі одружились з друзів і родичів)
Мама Карло• 28 мая 2023
Це тільки вихідні сукні, можливо і на один раз. У мене було раніше дуже багато таких, зараз не має сенсу їх купляти, бо не має настрою куди-небудь ходити. Просто деякі висять у шафі ні разу не вигуляні
Залізний кіготь• 28 мая 2023
Последний раз на выпускной в 1999 году надевала. Сейчас наверно уже не влезу.
На мероприятия (не красные дорожки)), надеваю коктельные платья или брючные костюмы, которые потом комбинирую между собой при помощи аксессуаров и надеваю на всякие праздничные события.
Бла бла бла• 28 мая 2023
Нет. Некуда носить такое
автор Багиня • 28 мая 2023
Ответ дляМама Карло
На весілля його уявляю. Ну в мене ось зараз вихід. День народження в досить гарному ресторані, я гість. Але шукаю щось більш «звичайне».
Тай задумалась чи це в мене в оточенні люди стали простіше одягатись, чи то хтось дійсно таке одягає часто.
автор Багиня • 28 мая 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
А ви досі зберігаєте цю сукню з випускного стільки років? То не з осуду питання, а з цікавості. Навіщо одяг в шафі, якщо ви його не одягаєте? То ж не весільна сукня.
Зілля до весілля• 28 мая 2023
Такі сукні на якусь подію але зараз мені легше піти взяти в оренду таку сукню чим купити на один раз і все.
Гроші маю не люблю забивати гардероб одноразовими речами.
А так кожного разу на якусь подію я красуня і модна і стильна.

Раз одела не бу• 28 мая 2023
Таких именно нет. Но куча платьев, одетых один раз на какое-то мероприятие
автор Багиня • 28 мая 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Клас! Гарна ідея. Може теж придивлюсь прокат, бо ніколи не розглядала цей варіант, а в Києві їх думаю багато.
А не бували казуси формату затяжки на сукні, плями? То все в проектах за адекватну суму вирішується? Бо я наче акуратна людина, але келих вина і хтось на тебе може вилити..
in4• 28 мая 2023
Купляла на випуск, потім на весілля (була дружкою) і після цього купила маленьку чорну - на всі випадки, бо задовбалася продавати раз одягнені і потім не актуальні.
Love_Love_Love_• 28 мая 2023
Ответ дляБагиня
А весільна навіщо в шафі?
Зілля до весілля• 28 мая 2023
Ответ дляБагиня
Коли виберете сукню то оглянути її дуже уважно і зверніть увагу на будь-який недоліки щоб потім вам не розказували щось про плями та затяжки на фатині. Сукню беріть зручну і не дуже довгу бо поділ там саме марке місце. Іще ДУЖЕ рекомендую звернути увагу на запах від плаття бо були казуси у мене.
Іще ДУЖЕ рекомендую брати плаття за день і віддавати на наступний день, тобто вам не треба бігти здавати наступного дня з самого ранку.
Зілля до весілля• 28 мая 2023
Ответ дляin4
Я хоч і полюбляю класику але навіть маленьку чорну сукню треба розбавляти святковими платтям.
Залізний кіготь• 28 мая 2023
Ответ дляБагиня
Свадебное висит у меня в шкафу после химчистки) Выпускное у родителей.
Место есть, времени заниматься продажей нет, выбрасывать не хочу.
Мальдивирую• 28 мая 2023
Есть такое вечернее платье, но без бантов и воланов.)
Закусенец• 28 мая 2023
Є такі, одягнещєш на якесь свято. Потім повисіло. Одягну чи ні не знаю. Потім знову якесь свято. Купуєш,знову одягнув. Потім всі потихеньку продала,бо розумієш,що ще раз не одягнеш. І так по колу
База_птеродактилей• 28 мая 2023
Да, надеваю периодически. У меня их штук 7.
Вчера была на конкурсе, а там был заявлен дресс- код.

Княгиня пітьми• 28 мая 2023
Сукні на 1 раз)
автор Багиня • 28 мая 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А весільна навіщо в шафі?
Багато жінок зберігають. Для деяких цінне, як пам’ять.
Закусенец• 28 мая 2023
В загалі, з часом, поки молодий все підходить. А потім вже переходиш на менш вичурне. На більш стандарт, а вже йдуть у хід прикраси))) а зараз то не на часі і не до святкування недоречно. Бо люди гинуть а у тебе свято.
Да будет так• 28 мая 2023
Мохіто то жахіття. Синтетика така, що здається спалахне і в примірочній пожежа станеться, коли міряєш
Такої сукні немає, нікуди носити. І не люблю сукні.
автор Багиня • 28 мая 2023
Ответ дляДа будет так
Ну я не за якість мохіто. Ця тема за фасон сукні.
Да будет так• 28 мая 2023
Ответ дляБагиня
Я зрозуміла. Просто це слово асоціюється у мене тепер зі спалахом, вчора була у них в магазині, досі під враженням😀 а жінкам подобається, купують))
А потім потом так тхне коли в метро ідеш від тієї синтетики влітку
Закусенец• 28 мая 2023
Ответ дляДа будет так
О таак, вдалі перейшла на натуральне,ну його ті синтетичні у літку запах просто прошибає.
МастерЮля• 28 мая 2023
Ну це дійсно сукня не на кожен день. Носять ті, хто часто відвідує якісь розважальні заходи, виставки, ресторани, театри, нічні клуби
МастерЮля• 28 мая 2023
Ответ дляФорс мажор
Я 3 роки тому придбала такого плану сукню, вдягла раз на випускний сина. Потім в планах було весілля сестри та весілля кума. Сестра досі в дівках, кум поспіхом минулого літа розписався десь біля Мукачево. Наречена з дітьми на 5 днів приїхала до України, одружилися та вона повернулась у Словакію. А моя сукня так й лежить, чогось чекає. Наступного року у доньки випускний (ха-ха 4 клас) може туди вдягну 🤪
Галябалована• 28 мая 2023
Є. Купляла на али для річниці весілля.
Пусин Кукин• 28 мая 2023
а що це за слово таке ’вичурних’?
правильно від слова вечір - вечірніх, вечірня сукня, бляха-муха!