Слухи-руки не распускаю• 27 мая 2023

Порадьте будь ласка кросівки

Хочу замовити через посередника недорогі шкіряні кросівки на літо, потрібні і чоловічі, і жіночі.
Коли бувають акції і де шукати?
Дякую
Пожарник• 27 мая 2023
А зачем кожаные на лето? Вы же в них сопреете?

Крошечка-хаврошечка• 27 мая 2023
Если вы новичок,то лучше не рисковать и купить из наличия
автор Слухи-руки не распускаю • 27 мая 2023
Ответ дляПожарник
А які краще?
Я думала комбіновані, сітка+ замш чи шкіра
Раніше не особливо звертала увагу на марку і тд, а зараз болять ноги у дешевому взутті, вирішила шукати щось краще, а яке воно краще не знаю
Крошечка-хаврошечка• 27 мая 2023
Ответ дляПожарник
Вы ничего не понимаете. Куча советчиц ходит в закрытой обуви и кожаной и некожаной и ничего не потеет
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В наших магазинами фірмові дорогі, хотіла зекономити
Крошечка-хаврошечка• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А які краще?
Вообще покупать нужно на распродажах, для них еще рано
Крошечка-хаврошечка• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Из наличия в продавплках, здесь на киде или на олх

Крошечка-хаврошечка• 27 мая 2023
Я купила из детского раздела на пуме нашей, была скидка хорошая, случайно открыла
Хочу на Балі• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну хотя б примерьте вживую,может вообще не понравится
Радуга-дуга• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
тоді придивляйтесь на розпрожах осінньо-зимове взуття і замовляйте доставку морем. буде економія.
Секс-Бомба• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Эм...
В дешёвых болят ноги, дорогие - сэкономить.
Распродажи начнутся в июле-августе, пока кроссовки приедут, уже будет сентябрь
Удобные кроссовки подбираются в магазине.
Мне нравятся NB, в найках мне все неудобно.
Пожалейте ноги,купите нормальные кроссовки с нормальной примеркой и гарантией.
И за границей, с доставкой, цена будет аналогична нашей
Ответ дляРадуга-дуга
Тобто зараз осінньо зимове дивитися чи я не так зрозуміла?
Кашпо• 27 мая 2023
ECCO
Радуга-дуга• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
так.придивитися/обрати+дочекатися сейлу+ доставка морем = до вересня-жовтня якраз прибуде.
Ответ дляРадуга-дуга
Дякую за гарну пораду по темі
Пригаю-цибаю• 27 мая 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Распродажа на Пуме закончилась недавно
Не боюся осуду• 27 мая 2023
У меня самые удобный и от которых не болят ноги при долгих прогулках это сетка беговые. Есть и рибоки и адики, нб и другие- очень удобные, рибоки вобще за 13 дол с финишлайна лидируют
Пригаю-цибаю• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Автор, здесь с пометкой ´совет´ посередники выставляют предложения. Я когда то списалась с девочкой- посредником, она меня добавила в свою группу в Вайбере. Она сама сбрасывает фото и ссылки с распродаж, а вы уже подыскиваете что то из предложенного. В принципе, все посредники проводят обзор распродаж. Посредник так же может проконсультировать по размеру.
Ответ дляНе боюся осуду
Ви прекрасна!!!!
От коли задавала питання, саме такі відповіді і хотіла отримати як Ви описали по пунктах
І які матеріали, і які марки, і які мін ціни бувають, Ви все розклали по поличках!

Ответ дляПригаю-цибаю
Дякую за змістовну відповідь
Колись кілька разів замовляла
А зараз хочу визначитися з маркою та періодом знижок, щоб не переплатити
Не боюся осуду• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ви прекрасна!!!!
Дякую! Знайдіть гарного посередника, будете дивитись розсилку та будете з часом розуміти коли і шо є цікаве. Зараз є чи був розпродаж на адидасі я свому чоловіку замовила за 1180 грн + вага сітку, вважаю гарна ціна. Таких пропозицій багато, а влітку ще й чоботи можна брати та куртки дешево майте на увазі
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А які краще?
Сьогодні купила скечерси, сітка. Невагомі взагалі. ДО цього були рібок сітка зі вставками, але скечерс мені набагато зручніше ))) Але справа не у взутті, а у устілці. Ви можете покласти індивідуальну устілку в будь яке взуття ( крім шльопок і сандалей).
Новопоштинская• 27 мая 2023
Зараз в мене 3 пари легких на літо, це 2 пари найк і сК. В цьому році не брала, доношую з минулого. Брала в нас на сайтах 2 пари найків минулого літа, виходило, трохи, на 10-20% дорожче ніж везти цю модель з закордону, як не дивно, але я обирала не дешеві моделі.
автор Слухи-руки не распускаю • 28 мая 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Так, чудова ціна, погулила,в нас такі ж 4 тис, а вище кілька людей пишуть що те саме виходить, отакі поради
Це ж 2 пари можна придбати ще й на посередника і дорогу залишиться
Ви самі замовляєте?
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дякую
Вже вибрала де замовити устілки, все ніяк не виходить піти
Ви змотивували)
А де собі купували, в нас десь акції чи на інсайтах?
Ответ дляНовопоштинская
Мабуть через те що недешеві моделі, на бюджетних ціна відрізняється вдвічі
Ось навіть вище був приклад для попівняння
Не боюся осуду• 28 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ви самі замовляєте?
Зараз дуже мало беру тому через посередника з кіда.
Стосовно по ціні це як повезе, раніше як інтертоп промокоди навалював то зовсім шара виходила, я і собі брала і дівчатам нашим з форума пересилала у кого нема магазину. Але все одно для мене америка сама найдешевша, я там все від білизни до зими купую. Ботинки коламбія бугаботи з сіерри за 32 бакса- у нас таке ніколи не знайдеш.
Ще дивіться может в телеге форум шу там є продавалка прольотів, багато там продавала раніше по себесу что б скоріше скинуть
Ответ дляНе боюся осуду
Якщо потрібна компанія, то я би з радістю приєдналася
Helgushk@• 28 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ви хочете до мого посередника? Напішіть в приватні я дам лінк, бо буде реклама
lina000• 28 мая 2023
Автор, ідете по магазинам, придивляєтеся, приміряєте розмір, чи комфортно а потім шукаєте на сайтах. Дешевше на офіційних з США