Слухи-руки не распускаю• 27 мая 2023
Порадьте будь ласка кросівки
Хочу замовити через посередника недорогі шкіряні кросівки на літо, потрібні і чоловічі, і жіночі.
Коли бувають акції і де шукати?
Дякую
Коли бувають акції і де шукати?
Дякую
Слухи-руки не распускаю
• 27 мая 2023
Ответ дляПожарник
А зачем кожаные на лето? Вы же в них сопреете?
А які краще?
Я думала комбіновані, сітка+ замш чи шкіра
Раніше не особливо звертала увагу на марку і тд, а зараз болять ноги у дешевому взутті, вирішила шукати щось краще, а яке воно краще не знаю
Крошечка-хаврошечка• 27 мая 2023
Ответ дляПожарник
Вы ничего не понимаете. Куча советчиц ходит в закрытой обуви и кожаной и некожаной и ничего не потеет
Слухи-руки не распускаю
• 27 мая 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Если вы новичок,то лучше не рисковать и купить из наличия
В наших магазинами фірмові дорогі, хотіла зекономити
Крошечка-хаврошечка• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А які краще?
Вообще покупать нужно на распродажах, для них еще рано
Крошечка-хаврошечка• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Из наличия в продавплках, здесь на киде или на олх
Крошечка-хаврошечка• 27 мая 2023
Я купила из детского раздела на пуме нашей, была скидка хорошая, случайно открыла
Хочу на Балі• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну хотя б примерьте вживую,может вообще не понравится
Радуга-дуга• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
тоді придивляйтесь на розпрожах осінньо-зимове взуття і замовляйте доставку морем. буде економія.
Секс-Бомба• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Эм...
В дешёвых болят ноги, дорогие - сэкономить.
Распродажи начнутся в июле-августе, пока кроссовки приедут, уже будет сентябрь
Удобные кроссовки подбираются в магазине.
Мне нравятся NB, в найках мне все неудобно.
Пожалейте ноги,купите нормальные кроссовки с нормальной примеркой и гарантией.
И за границей, с доставкой, цена будет аналогична нашей
Слухи-руки не распускаю
• 27 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Тобто зараз осінньо зимове дивитися чи я не так зрозуміла?
Радуга-дуга• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
так.придивитися/обрати+дочекатися сейлу+ доставка морем = до вересня-жовтня якраз прибуде.
Слухи-руки не распускаю
• 27 мая 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Дякую за гарну пораду по темі
Пригаю-цибаю• 27 мая 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Распродажа на Пуме закончилась недавно
Не боюся осуду• 27 мая 2023
У меня самые удобный и от которых не болят ноги при долгих прогулках это сетка беговые. Есть и рибоки и адики, нб и другие- очень удобные, рибоки вобще за 13 дол с финишлайна лидируют
Пригаю-цибаю• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Автор, здесь с пометкой ´совет´ посередники выставляют предложения. Я когда то списалась с девочкой- посредником, она меня добавила в свою группу в Вайбере. Она сама сбрасывает фото и ссылки с распродаж, а вы уже подыскиваете что то из предложенного. В принципе, все посредники проводят обзор распродаж. Посредник так же может проконсультировать по размеру.
Слухи-руки не распускаю
• 27 мая 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Ви прекрасна!!!!
От коли задавала питання, саме такі відповіді і хотіла отримати як Ви описали по пунктах
І які матеріали, і які марки, і які мін ціни бувають, Ви все розклали по поличках!
Слухи-руки не распускаю
• 27 мая 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Дякую за змістовну відповідь
Колись кілька разів замовляла
А зараз хочу визначитися з маркою та періодом знижок, щоб не переплатити
Колись кілька разів замовляла
Не боюся осуду• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ви прекрасна!!!!
Дякую! Знайдіть гарного посередника, будете дивитись розсилку та будете з часом розуміти коли і шо є цікаве. Зараз є чи був розпродаж на адидасі я свому чоловіку замовила за 1180 грн + вага сітку, вважаю гарна ціна. Таких пропозицій багато, а влітку ще й чоботи можна брати та куртки дешево майте на увазі
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А які краще?
Сьогодні купила скечерси, сітка. Невагомі взагалі. ДО цього були рібок сітка зі вставками, але скечерс мені набагато зручніше ))) Але справа не у взутті, а у устілці. Ви можете покласти індивідуальну устілку в будь яке взуття ( крім шльопок і сандалей).
Новопоштинская• 27 мая 2023
Зараз в мене 3 пари легких на літо, це 2 пари найк і сК. В цьому році не брала, доношую з минулого. Брала в нас на сайтах 2 пари найків минулого літа, виходило, трохи, на 10-20% дорожче ніж везти цю модель з закордону, як не дивно, але я обирала не дешеві моделі.
Слухи-руки не распускаю
• 28 мая 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Так, чудова ціна, погулила,в нас такі ж 4 тис, а вище кілька людей пишуть що те саме виходить, отакі поради
Це ж 2 пари можна придбати ще й на посередника і дорогу залишиться
Ви самі замовляєте?
Слухи-руки не распускаю
• 28 мая 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дякую
Вже вибрала де замовити устілки, все ніяк не виходить піти
Ви змотивували)
А де собі купували, в нас десь акції чи на інсайтах?
Ви змотивували)
Слухи-руки не распускаю
• 28 мая 2023
Ответ дляНовопоштинская
Мабуть через те що недешеві моделі, на бюджетних ціна відрізняється вдвічі
Ось навіть вище був приклад для попівняння
Не боюся осуду• 28 мая 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ви самі замовляєте?
Зараз дуже мало беру тому через посередника з кіда.
Стосовно по ціні це як повезе, раніше як інтертоп промокоди навалював то зовсім шара виходила, я і собі брала і дівчатам нашим з форума пересилала у кого нема магазину. Але все одно для мене америка сама найдешевша, я там все від білизни до зими купую. Ботинки коламбія бугаботи з сіерри за 32 бакса- у нас таке ніколи не знайдеш.
Ще дивіться может в телеге форум шу там є продавалка прольотів, багато там продавала раніше по себесу что б скоріше скинуть
Слухи-руки не распускаю
• 28 мая 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Якщо потрібна компанія, то я би з радістю приєдналася