Helgushk@• 28 мая 2023

Хвилювалочка 28.05

траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую

Киевчата - сегодня спим по команде.

Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Карина_я• 28 мая 2023
Ответ дляcherry2015
Жужжит
Правий? Я блін вже не розумію чи жжужить чи то вже в голові((( 😭

tarveldy• 28 мая 2023
Ответ дляБонСу
Девы, на троешке сильно громко? не пойму звонить ли спрашивать, а вдруг спят - разбужу... У нас на противоположном норм слыхать (
Вранці звоніть
Люсильда.ua• 28 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
А как снять это? Аж до тошноты и прям болит. Узбагоин пью - до лампочки уже
Если есть - капли Барбовал. Они снимают желудочные спазмы
cherry2015• 28 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Нет. Уши заложило капец.
Strelka_007• 28 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Всем доброй ночи. Да уж, добрая, не то слово. Кто про ракеты писал?
Ракети ППО хіба, кацапських не було ніби.
автор Helgushk@ • 28 мая 2023
Ответ дляUkraine my home
Да блрщ
Я второй
Olesya Kim• 28 мая 2023
Ответ дляVivienneme
Ем салат из молодой капусты с зеленью. Так хрущу что ничего не слышу. Це якійсь пісець.🤪
Я после темы об аллергии и скорой помощи боюсь покупать такое

FluffuRana• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Ви хоч самі читали рішення, на яке дали посилання?? 😆
healer09648293• 28 мая 2023
Ответ дляКарина_я
А в мене в проміжках між вибухами живіт крутить. 😁 А так теж завмираю
Ну на унітазі якось не прикольно слухати вибухи. Особливо якщо у вас верхні поверхи😂
ЛЮБА• 28 мая 2023
Ответ дляKlodia
Нет, сегодня у моего кота всем учиться)
Сразу встал на позицию в окне с ружьем, я сплю, тут слышу грохот, открываю один глаз, даже сквозь шторы увидела «салют» и крик «Сбил! Сбил!»
У моего уважительная причина, он целый день вел наблюдения как сыновья убирают! Пылесос же страшнее мопеда ! Затем полный отчет , о том где и как плохо убрали и как пугали, и мясо зажали )))
Heksa• 28 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Я так писк комара спросоння з сиреною переплутала)))
VA 11• 28 мая 2023
⚡️Оперативна інформація:

▪️Печерський район.
▪️Попередньо внаслідок потрапляння уламків ракети сталося загорання даху будинку.
▪️Постраждалі – інформація уточняється
▪️Перебувайте в укриттях до відбою повітряної тривоги!
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Olesya Kim• 28 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Есть. Попробую, спасибо. Не знала такого
Ирашек• 28 мая 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
є ще такі краплі з красавкою
’Шлункові краплі’ завжди їх маю
healer09648293• 28 мая 2023
Ответ дляVivienneme
Та ви що....гепало що аж вуха закладало, яка там капуста...
tropik485• 28 мая 2023
Ответ дляAllbina
Ой, яке щастячко пухнасте. Це краще в лікаря-ветеринара питати мабудь, завтоа будемо з моєю кицюнею на щепленні, якщо не забуду, то запитаю. Сусідка своїй даде якусь кульку лизати с кошачою м´ятою, вона на неї добре відволікається, але сама таке не пробувала, тому не знаю, чи варто таке радити
Дякую)
БрЮнЕтОчКа77777• 28 мая 2023
Ще група дронів залітає з півночі - моніторингові канали.
милана1• 28 мая 2023
Блин,первый раз увидела как он с’ка летит.Услышала как жужжит и круги наматывает?смотрю в окно, наши ловят прожекторами и работаются тут он палда пролетает возле ломано сбили подальше его слава Богу.
nattyla• 28 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Лучше боржоми или поляну квасову

Olesya Kim• 28 мая 2023
Ответ дляnattyla
Лучше боржоми или поляну квасову
Надо ящик блин купить
Lizavel• 28 мая 2023
Ответ длямилана1
А зачем вы в окно смотрите?
Матусік• 28 мая 2023
Ответ длямилана1
Страхіття(((
healer09648293• 28 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Тю, а що там? Бо не бачила. Алергія на капусту ні з того ні з цього?
Strelka_007• 28 мая 2023
Ответ длямилана1
Я теж кільки хвилин тому прямо цей козлячий звук чула над дахом, потім по ньому хлопці почали валити з дрібного калібру.
Николь1986• 28 мая 2023
Ответ дляStrelka_007
🙏
Елена1265• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
А в нашем законодательстве есть такое понятие как «стан війни»?
Klodia• 28 мая 2023
Ответ дляRosa Blanca
Наш район, я так розумію, єдине, що у тварюк є на карті. То на нас, то через нас, то коло нас... 😡
Соседи)
Olesya Kim• 28 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Именно. Девушка распухать начала
tasha19041• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Мабуть ви не там шукаєте. Шукайте визначення воєнний стан і стан війни. І яка між ними різниця.
Це добре, що з 2014 не оголосили стан війни. Ви уявляєте, що з економікою стало б за 9 років, якби ціни не підіймали? Її б вже не було, тієї економіки. А якби люди ці роки за комуналку не платили? Ви б давно вже і без води і без світла сиділи. Нема в держави стільки золотовалютних запасів, щоб це за свій рахунок вивозити.
Я не проти послухати різні версії і навіть теорії змов, але ваш допис про ’навчання’ перекреслив будь-який інтерес.
Читака• 28 мая 2023
Ответ длямилана1
я на НГ почула, ще тривоги не було і як дура ще й голову з балкона висунула