траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Киевчата - сегодня спим по команде.
Люсильда.ua• 28 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Девочки ракеті пво прамо надо мной летают а если упадут я не могу
А мне кажется, что сегодня над моим запускают. Наверное, мы соседи. Но район светить не будем. Вдали слышу взрывы.
БрЮнЕтОчКа77777• 28 мая 2023
Ответ дляkanni
Love again (Люби снова) - с Приянкой Чопрой и тем средневековым красавчиком из Чужестранки.
Спасибо большое!
healer09648293• 28 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Мда, гарний засіб для тих, хто страждає на запор. І послаблюючого не треба 😁
Ну не знаю...я навіть дихати забуваю, не те що ще щось😂
FluffuRana• 28 мая 2023
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Війну оголошує агресор. Якщо ви вже про ’правила’. росія би мала ПЕРЕД нападом оголосити війну, поінформувати Україну і нейтральні країни. Країна, яка захищається, не зобов´язана нікому оголошувати війну. Та і, взагалі, війну оголошують комусь, це дія назовні, а не в середину.