траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Киевчата - сегодня спим по команде.
healer09648293• 28 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Именно. Девушка распухать начала
Тю, мабуть удобрення якісь нестандартні використовували
Люсильда.ua• 28 мая 2023
⚡️ КМВА повідомила, що у Печерському районі Києва через уламки горить дах будинку. Інформація щодо постраждалих уточнюється.
Запросити друзів у ’БЛИСКАВКУ’
Olesya Kim• 28 мая 2023
Ответ дляVeronikca
Все кого я знаю уже месяц ту капусту едят и все нормально - никто не распух. Так можно от чего угодно распухнуть. У сына, например, уши распухли от шапки Зара.
От того что уши распухли не задохнешься. Сравнили
Ответ дляVeronikca
У мене старша, не алергік, розпухла від скибочки скандинавського хліба, він з купою зерняток. Молодший, страшенний алергік, від того ж хліба з´їв шматочок і норм.
БрЮнЕтОчКа77777• 28 мая 2023
Ответ дляmanu1
От куда они там залетают со сходу или пивночи, пишут по разному. Я уже на изжоге сижу
Пишут:
⚠️ ⚠️⚠️⚠️ Повторний запуск БпЛА типу Shahed 136 з аеродрому Сеща Брянської області.
🚀Підписатися на ZN.UA ()
Счастливый магазинчик• 28 мая 2023
Вчера напилась вина, так тревоги не было.
Сегодня лягла трезвая- пожалуйста.
Чи каждый день пить🤷
В 7 утра вставать, ну что за пердела😒
Сегодня лягла трезвая- пожалуйста.
Чи каждый день пить🤷
В 7 утра вставать, ну что за пердела😒
Rosa Blanca• 28 мая 2023
Ответ дляKlodia
Соседи)
Пєдалька вже все оголосив. Ми зі списка не вмбуваємо. 😒
FluffuRana• 28 мая 2023
Ответ дляtasha19041
Це добре, що з 2014 не оголосили стан війни. Ви уявляєте, що з економікою стало б за 9 років, якби ціни не підіймали? Її б вже не було, тієї економіки. А якби люди ці роки за комуналку не платили? Ви б давно вже і без води і без світла сиділи. Нема в держави стільки золотовалютних запасів, щоб це за свій рахунок вивозити.
Я не проти послухати різні версії і навіть теорії змов, але ваш допис про ’навчання’ перекреслив будь-який інтерес.
В нашому законодавстві немає всього того про ціни і стан війни, що жіночка понаписувала. Десь щось почула і розносить. Або маніпулює, або не вистачає клепки, щоб зрозуміти нелогічність того, що пише
Ответ длямилана1
Блин,первый раз увидела как он с’ка летит.Услышала как жужжит и круги наматывает?смотрю в окно, наши ловят прожекторами и работаются тут он палда пролетает возле ломано сбили подальше его слава Богу.
Я сьогодні також вперше почула. Навіть відео зняла. Прям над нашим ЖК летіло падло в сторону Києва. Набрала 102 повідомити. Сказали що треба дзвонити якщо чуєте де летить.
БрЮнЕтОчКа77777• 28 мая 2023
Ответ дляЧитака
це на всю ніч, треба лягати спати
А я не могу уснуть, пока отбой не услышу.