траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Киевчата - сегодня спим по команде.
Екатерина27• 28 мая 2023
Ответ дляFull House
Я только что поужинала. Вчера хотела пропустить ужин, не получилось.
Примите это за завтрак)))
Ответ дляМатусік
Та не скажіть, бачила відео де голуби спецом ходять по карнизу, дратують котів)
Наши птички из трусливых слава богу ))) наши коты толпой бегут на то окно , если какай то смельчак осмеливается ,а если не улетают , то бегут нас звать на помощь, первый раз не поняла что хотят , бегали за нами и орали жалобно и вели показать что бы помогли поймать и наказать нахала )))
Ответ дляЛЮБА
Ага, то у вас там команда, тоді зрозуміло чого пташки такі дресировані)
marinamagic• 28 мая 2023
Ответ дляMalysh2
А какое значение окна имеют при авиабилета? Даже слово это страшно писать((
Щоб пілотам літаків не було видно, де населені пункти. При бомбардуваннях. А дрони безпілотні, їм байдуже, де світяться вікна, вони по заданих координатах летять
Kristal2013• 28 мая 2023
Ответ дляТатьяна89
А Вы свет включаете, не боитесь?
Просят же режим световой соблюдать.
Спасибо. Рассмешили .
BusinkaKiev• 28 мая 2023
Ответ дляmarinamagic
Мене дивує, невже в пілотів немає Гугл карт вони ж по координатам летять , а не у вікно на надзвуковій швидкості виглядають і таблички з назвою населених пунктів розглядають
marinamagic• 28 мая 2023
Ответ дляkanni
А на Житомирщине прилет? На карте взрывом отмечено
Я помітила, що як тільки працює ппо, теж така відмітка з´являється. Значить, що був вибух. Але то не обов´язково приліт
marinamagic• 28 мая 2023
Ответ дляBusinkaKiev
Ну, не знаю)) назви населених пунктів теж всюди знімали, хоча по геолокації можна подивитись, де ти знаходишся)
ЧупакабраЗеБест• 28 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Чтобы не видно было с неба объектов , потому что скидывали бомбы на дома школы и т д
как вы?мыуже дома,не выдераили долго
marinamagic• 28 мая 2023
Ответ дляkanni
Вот
Така мітка була на Київській області, як тільки почались вибухи у нас. Але ж ніби ппо працювало, без прильотів
Margonails• 28 мая 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Киевчата, снова к вам...
Ванек пишет
Видимо развернулись с другой области...уже на подлёте....облетели пол Украины суки