траектория мопедов с Черниговской области на Киевскую
Киевчата - сегодня спим по команде.
Ну шо, дівчата, приймаємо вітання з днем Києва
Киевчата - сегодня спим по команде.
Margonails• 28 мая 2023
Ответ дляL-moda
Пишут, в Краснодаре прилет
Та то им показалось..то звезда упала...удачно
Margonails• 28 мая 2023
Ответ дляkris_lynx
Ще БПЛА→Київ з Півдня
Вижу...очкую....я беременна ещё...нервы шалят
БрЮнЕтОчКа77777• 28 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
В тг каналах полно инфы по районам
Ничего тайного
Да. Кличко даже пишет. Что удивительно.
❕Кличко додає: щойно збили ворожу ціль над Оболонським районом.
КМВА і Кличко подають різні дані про райони, де сталося влучання уламків у 7-поверхову нежитлову будівлю: мер казав про Солом´янський, а військова адміністрація — про Голосіївський. Водночас за даними КМВА, через падіння уламків постраждала людина, у неї травми нижніх кінцівок, також є загиблий. Інформація уточнюється
🔸hromadske |
Kristal2013• 28 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
В тг каналах полно инфы по районам
Ничего тайного
Когда там уже отбой по вашим данным? Уже все переделала за время тревоги.
marinamagic• 28 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Так ото ж
В тут играются в конспирацию
Ну так нехай вона у Кличко і дізнається інфу. Там все чітко написано, але ж тут чомусь купа питань.