Зубожиння• 28 мая 2023

Як ви справляєтесь, коли чоловік не на заʼязку

Питання для тих, хто в такій же ситуації… важко уявити було, що колись я буду жити одна, вже другий рік чоловік на війні… а зараз ще й не на звʼязку .., і не зрозуміло коли вийде… як ви справляєтесь?
Заспокійливе не допомагає…
В шоколаде• 28 мая 2023
Мені допоміг психолог і групи підтримки

Кокосиха• 28 мая 2023
зачем негативными мыслями вы притягиваете негатив?
автор Зубожиння • 28 мая 2023
Ответ дляВ шоколаде
Мені допоміг психолог і групи підтримки
Вже почала про це теж думати, про психолога… групи підтримки, навіть не знаю..: може тре роздивитись цей варіант …дякую
автор Зубожиння • 28 мая 2023
Ответ дляКокосиха
Хто вам сказав? Я сказала важко, а не те, що думаю про погане….у вас чоловік на війні? І вся така позитивний метелик?
Кокосиха• 28 мая 2023
Ответ дляЗубожиння
спасибо за токсичный комментарий, общение закончено
автор Зубожиння • 28 мая 2023
Ответ дляКокосиха
Мій комментарій рівноцінний вашому, прощавайте!
Без QR коду• 28 мая 2023
Ответ дляКокосиха
Автор ничего плохого Вам не написала
Раз одела не бу• 28 мая 2023
Автор, я стараюсь занять себя делами, работой. Мне еще нужно сохранять внешнее спокойствие ради ребенка. Который ежедневно спрашивает,почему столько мужчин ходит по городу и у всех есть папа, а его папа на войне....
Хачапууури• 28 мая 2023
Пейте чаи успокоительные, очень помогают. Регулярно без пропусков каждый вечер пью, стала более спокойней относится к таким моментам, раньше тоже истерила, плакала. Жду звонка, жду сообщения, а что еще остаётся делать?

Раз одела не бу• 28 мая 2023
Еще могу посоветовать Магний в 6 антистресс и мелатонин для сна
Плакулька• 28 мая 2023
Ответ дляКокосиха
Это у вас токсичный комментарий! Знаете, я брата уже раз сто похоронила в мыслях… потому-что это такие переживания, от которых никуда не деться. Тот у кого кто-то на войне, такое не напишет! А напишет только человек с нулевым уровнем эмпатии и бестактный
Без QR коду• 28 мая 2023
Вам может найти таких же женщин у которых мужья там, помогать какими-то сборами? Может легче будет? Как правило подруги и общение с ними не помогает. Я это прошла уже в 14 году и не одна подруга меня не поняла.
Безлім на все• 28 мая 2023
Ответ дляЗубожиння
Люди-теоретики не розуміють, не звертайте уваги. По темі - навіть і не знаю, мабуть потрібно шукати якесь хоббі, щоб Вас поглинуло і Ви відволікались
автор Зубожиння • 28 мая 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Те саме, є дитина і заради нього я намагаюсь в теніс грати, в кафе ходити, гуляти… є тварини, працюю, але останнім часом хочу просто поїхати до нього… але не має можливості…раніше їздила кілька разів, ( прошу без нотацій про ризик). Зараз записалась на заняття по «фітнесу» з танцями… поки дитина не бачить - плачу… важко те, що нічого не можу змінити, прийняти, що не від мене це все залежить …
автор Зубожиння • 28 мая 2023
Ответ дляБез QR коду
Автор ничего плохого Вам не написала
Дякую
автор Зубожиння • 28 мая 2023
Ответ дляХачапууури
Дякую
автор Зубожиння • 28 мая 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Мелатонін дивно на мене діє, я навпаки перестаю спати, приймала біфрен та адаптол…
Без QR коду• 28 мая 2023
Ответ дляЗубожиння
Правильно отвлекайтесь танцами и т.д, поплакать тоже нужно без этого никуда
автор Зубожиння • 28 мая 2023
Ответ дляБез QR коду
Доначу двом всього, один волонтер, один воєнний… я бачу їх роботу на протязі року… можливо варто почати спілкування з такими ж як я….

Ловлю капці• 28 мая 2023
Мені допомагає молитва за нього. Стараюсь переключатись і відволікатись від поганих думок, бо це не від Бога. Знайдіть людину, яка вислухає переживання і страхи, зрозуміє, підтримає морально. У мене це мама.
Вірю, що все буде добре і він повернеться живим і здоровим, без тілесних і душевних ран, віалізую це.
Бажаю Вам сил і мужності, це пережити. Все пройде, він обов´язково подзвонить.Матері і жінки військових - герої! Обнімаю Вас автор!
Без QR коду• 28 мая 2023
Ответ дляЗубожиння
Я бифреном доигралась, пила несколько лет пока не заработала галюцинации с ним осторожно нужно
автор Зубожиння • 28 мая 2023
Ответ дляБезлім на все
Дякую, записалась два два дні тому на танці… годину ні про що не думала… буду намагатись…
Забрала і не сказала• 28 мая 2023
Я не умію нервувати із-за обставин на які я не можу вплинути. Просто чекаю дзвінка. Чоловік два рази в оточенні був, то по два тижні не було ні зв´язку, ні інформації від командування. Важко, звичайно, та що поробиш.
автор Зубожиння • 28 мая 2023
Ответ дляЛовлю капці
Щиро дякую! Піди вмиватися і на роботу…
автор Зубожиння • 28 мая 2023
Ответ дляБез QR коду
Дякую, не знала….
Плакулька• 28 мая 2023
Ответ дляЗубожиння
Ви ще дуже навіть активна. Ви гарно справляєтесь.
У мене ні на що немає ні сил, ні настрою.
Робота ще така, дуже багато моральних сил забирає.
Забрала і не сказала• 28 мая 2023
Ответ дляБез QR коду
З ним не обережним треба бути, а взагалі в його сторону не дивитися. Є ліки із доказовою базою та передбачуваними і вивченими побочками.
автор Зубожиння • 28 мая 2023
Ответ дляПлакулька
Я не можу зупинятись, бо тоді я лежу без бажання жити… я навіть стала в дитячу гру на телефоні грати, «ферма», щоб постійно щось робити…
Плакулька• 28 мая 2023
Ответ дляБез QR коду
Так, дуже обмежене коло людей нас може зрозуміти… це правда.
Кузякин• 28 мая 2023
Ответ дляКокосиха
Вы с приветом