Перша скрипка• 28 мая 2023

Відсутність желчного та інвалідність

Хтось оформлював після операції інвалідність? Чи має право людина оформилити інфалідність якщо немає желчного. В інтернеті по різному написано. Хотілось би почути відгуки реальних людей.
Йосип_молодий• 28 мая 2023
Моя коллега, с которой мы общаемся близко, много лет лет без жёлчного, никакой инвалидности нет у неё.
Но я не знаю, не имела она права оформить или не хотела.
я Кукарача• 28 мая 2023
людина без жовчного повноцінно функціонує, інвалідність не дадуть. Це те ж саме, якщо селезінка видалена чи одне око, чи не чує одне вухо.
Стетоскопуло• 28 мая 2023
Чоловіку не давали.
КонФФетОшка• 28 мая 2023
Нет инвалидности, в армию не берут
Коренная киевлянка• 28 мая 2023
Нет конечно, в связи с чем инвалидность? Отсутствие желчного никак не влияет на вашу жизнедеятельность.
Коренная киевлянка• 28 мая 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Нет инвалидности, в армию не берут
Зятя взяли аж бегом
Сегодня не целуюсь• 28 мая 2023
Максимум дадут 3 группу на пару лет
автор Перша скрипка • 28 мая 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Максимум дадут 3 группу на пару лет
Ну прошло несколько лет, наверное уже вряд ли(
автор Перша скрипка • 28 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
В связи с отсутствием органа. С отсутствием щитовидки же дают, хотя тоже вроде бы как нормально живут с отсутствием.
Пасти Ла• 28 мая 2023
Група не дається.
Пасти Ла• 28 мая 2023
По службі в армії буде придатним.
автор Перша скрипка • 28 мая 2023
Ответ дляПасти Ла
По службі в армії буде придатним.
Это не мужу, а мне.
Коренная киевлянка• 28 мая 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Максимум дадут 3 группу на пару лет
Не дадут
вкрации• 28 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Без жовчного можна повноцінно роками жити,медикаментів не треба,це резервуар для зберігання жовчі,дієта да,потрібна,але мало хто її особо тримає Без щитовидки людина довго не протягне,всі сидять на щоденних гормонах,інакше смерть. Ну Ви і порівняли.
Коренная киевлянка• 28 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Отсутствие щитовидки влияет на жизнедеятельность, ещё как, отсутствие желчного - нет. Вроде как - ключевое
Вредняжка• 28 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Это не мужу, а мне.
Маме не дали, тётка работала в службе.... сделала себе инвалидность, а теперь в Германии нужно подтверждать и ей никто её не подтвердит, но она с Украины получает инвалидность, у неё все на месте, она болела желтухой , то что куплено у нас в Европе не пройдет
вкрации• 28 мая 2023
Вже кругом писалося,шо відсутність жовчного зовсім не являється приводом для відстрочки.
автор Перша скрипка • 28 мая 2023
Ответ длявкрации
Я женщина, мне не надо отсрочка.
4есотка• 28 мая 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Нет инвалидности, в армию не берут
Брат служить,абсолютно ні на що не впливає
4есотка• 28 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Щитовидка життєво необхідний орган,а жовчний ні.Я живу без нього вже давно і ні на що не впливає.
Анютины ласки• 28 мая 2023
Ні, не дають за таке. Ви ще за видалення гланд чи апендициту інвалідність запитайте 😀
Коко На Страже• 28 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
В мого дяді одне око і в нього інвалідність через це.
Коренная киевлянка• 28 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Я женщина, мне не надо отсрочка.
Но вывезти же хотите его?
Всім шампаньського• 28 мая 2023
Без него прекрасно живут, не симулируйте
Безлім на все• 28 мая 2023
Ответ дляя Кукарача
Я чуда,до навіть якщо не чує і друге,але з слуховим апаратом чує, або кохлеарним імплатом, то не дадуть. Тільки дітям, к потім знімають. І нікого не хвилює, що ті апарати дорогі, і за свій рахунок їх постійно треба перевіряти або нові купувати. І людина не може жити повноцінним життям, тому що велика кількість професій недоступна.
То жовчний точно не вважається проблемою..
Не против• 28 мая 2023
Ответ дляПерша скрипка
Зрівняли … щитоподібна залоза дуже важливий орган та виробляє гормони, що є життєвонеобхідними . Без неї у людей пожиттєва терапія гормонами . Купуєте досить недешево гормони і щодня приймаєте ( дози підбирають довго , оскільки недобір чи перебір дуже впливають на якість життя). Як ви це уявляєте в окопі , наприклад ?
А видалений жовчний - це не відсутність органу, який виконує багато функцій . Його єдина роль - накопичувати жовч . Без нього жовч сама виділяється у тонкий кишечник і це ніяк не впливає на якість життя чи здоровʼя в цілому . Це все одно, що лишитися пальця або нігтя і вимагати інвалідність за відсутність нігтя
Наталья-249d• 28 мая 2023
Ответ дляНе против
Постоянные поносы после еды,боли в подреберье,опять образовываться камни в потоках могут.Рак кишки куда стекает желч.Кушать надо каждые 1,5-2 часа маленькими порциями.А так да,не жизнь ,А сказка.Ни на что не влияет
40ка• 28 мая 2023
Жовчного.
Тут нема інвалідності
Правильне харчування
40ка• 28 мая 2023
Ответ дляНаталья-249d
’Кушать надо каждые 1,5-2 часа маленькими порциями’
Я так все життя кушаю. Жовчний на місці
Ранковий базар• 28 мая 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Нет инвалидности, в армию не берут
Берут