Ашотакоя• 28 мая 2023
Руде чудо у мене
Кішка приблуда народила таку крихітку)))) і десь загуляла, вона плаче, їсти хоче, прийшла до хати... можна їй молока налити? Кошеняті десь 10 днів, тільки очі відкрилися.. і хто знає на довго кішки зникають? Пс: якщо все буде ок, ттт, шукаю їй хазяїна, це дівчинка.
Ашотакоя
• 28 мая 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Нехай буде здоровенька❤️❤️❤️і нехай проживе щасливе та довге життя❤️
Дякую, ми так переживаємо за неї! Де ця кішка шляється... малеча пищить, їсти просить.
Уходя дверю не хлопать• 28 мая 2023
Як є десь ветеринар поблизу, спитайте, як правильно. Кошеня мале. Знаю, наче беруть шприц без голки, молока в шприц і потроху вигодовують. Подивіться на ютубі, як робити. Нехай все вийде! Вітаю з рудим дивом!
emerald_88• 28 мая 2023
Зазвичай їх дитячими сумішами вигодовують.
Але якщо без варіантів, то дайте хоча б молока.
a.ostroverh• 28 мая 2023
Красавица какая!!!
Детская смесь, или смесь для котят
Ну или молоко
Шприц без иголки
Каждые пару часов
И что-то теплое ей под бок)
Детская смесь, или смесь для котят
Ну или молоко
Шприц без иголки
Каждые пару часов
И что-то теплое ей под бок)
Ашотакоя
• 28 мая 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Красунечка буде. Руді коти приносять щастя:)
Красуня у вас)))) у мене є кіт і собака, песик на неї кидається, я постійно не роботі, не зможу залишити собі((((
Цигарний шланг• 28 мая 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
У вас девочка? У меня рыжий мальчик, а вот девочек рыжих редко встречала)
Ашотакоя
• 28 мая 2023
Ответ дляКумедна
Можна годувати кожні три години, невеликі порції
Дякую! Дам молока їй, бо я в селі до міста 20км.
Педиатор_я• 28 мая 2023
Если кошка не появится в ближайшее время, малышке нужно стимулировать животик (как будто кошка вылизывает), чтоб она в туалет сходила. Без этого погибнет
Ашотакоя
• 28 мая 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Чесно кажучи не знаю хто це, ніби кішка.. можна тут хвіст показати?
Ашотакоя
• 28 мая 2023
Ответ дляПедиатор_я
О боже. Добре
Моя улюблена страшко• 28 мая 2023
Кормить легко. Вот стимулировать пузо чтоб писяла какала - сложнее...
размахер• 28 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Я не знаю, но наверное ещё через соску кормить надо...
Ответ дляПедиатор_я
И попку с писец влажным теплым ватным диском, чтобы пописала и показала. Иначе погибнет (
Молоко домашнее разбавить нужно раза в 2. Покупное тоже разбавить, но несильно.
Ms. Похвала• 28 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
А молоко у вас яке? Якщо з під корови почитайте в інтернеті, чи можно таке давати. може, буде потрібно якось розвести, але це все тільки мої припущення
Ашотакоя
• 28 мая 2023
Ответ дляMs. Похвала
Магазинне було, я не встигла дати.
Vlada-Maria• 28 мая 2023
Автор, я виходжувала ще меншу, навіть очі не відкрились на той момент. Купіть звичайну дитячу суміш 0+, я спочатку з піпетки годувала, а потім купила в зоомагазині пляшечку маленьку. Спочатку суміш у ветклініці порадили розводити чуть більше водою, ніж написано, доводячи поступово через один-два годування до нормальної консистенції
Vlada-Maria• 28 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Кішка прийшла))), дякую всім за поради! Гарного дня і щастя
супер!
ничевока• 28 мая 2023
Ответ дляАшотакоя
Ура!!!!!!!От шльондра)
Vlada-Maria• 28 мая 2023
Ответ дляМедсестричка
Глаза открываются примерно в 2.5-3 недели. Кормите молоком из пипетки)
+1, моя 10-денна була із закритими очима. відкрились на 17-й день
Ашотакоя
• 28 мая 2023
Ответ дляVlada-Maria
Клас))))) як дитинка. Величезна повага до вас!!! Моя по шиї лазила і шукала мордочкою молочко) дуже-дуже сподіваюсь, що з нею все буде добре
я раз на тиждень приїжджаю до батька провідати, йому постійно підкидають котів і собак, бо дім великий і на краю села.
Ашотакоя
• 28 мая 2023
Ответ дляМедсестричка
Не знала, батько каже 10 днів, мабуть це як він її побачив)) значить їй місяць.