Аннуитет• 28 мая 2023
Шпаклівка стін це
Важко? В цілях економії а також як профілактика депресії хочу сама відшпаклювати (чи відшпатлювати) стіни.
Дівчата хто знається на ремонтах? Отож мій алгоритм наступний:
Маю відштукатурені стіни, вже висохли.
1. Шліфую машинкою GTM
2. Грунтую Тіфінгрунт
3. Су куш
4. Старт шпаклівка
5 клею скловолокно покриваю клеєм
6 фініш шпаклівка
7. Фініш шліфовка машинкою gTM.
Все вірно?
Маю відштукатурені стіни, вже висохли.
1. Шліфую машинкою GTM
2. Грунтую Тіфінгрунт
3. Су куш
4. Старт шпаклівка
5 клею скловолокно покриваю клеєм
6 фініш шпаклівка
7. Фініш шліфовка машинкою gTM.
Все вірно?
Аннуитет
• 28 мая 2023
Ответ дляЛівий Локіть
А під що шпаклюєте?
Під фарбу.
Є ще стіни де меблі до стелі будуть, то думаю які там дії не потрібні..
Аннуитет
• 28 мая 2023
Так, хто смайлик поставив) ви реально не розумієте як зараз робота руками допомагає))
Библиотекарь• 28 мая 2023
Верю очень помогает, я год назад с помощницей ремонт делали, так вообще ещё под хорошую музыку, была в отпуске отдохнула морально, про войну совсем не думала, на готовку не отвлекалась, с 6 утра до 12 ночи, была подра
Джонсонюк• 28 мая 2023
Ответ дляАннуитет
От чого помога? Мені тільки лежання на ліжку помогає
Джонсонюк• 28 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
В отпуске надо лежать на берегу моря и релаксировать😂
Аннуитет
• 28 мая 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ага, але перед цим на це море 30 год в автобусі туди і 30 назад..
Аннуитет
• 28 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Все самі зробили? Круто..
Джонсонюк• 28 мая 2023
Ответ дляАннуитет
Ще є літак
Аннуитет
• 28 мая 2023
Ответ дляДжонсонюк
Ну у всіх різне поняття ’отпуск’
До чогл тут отпуск? Я пояснила причини чому мені цікаво..отпуск ніякого відношення немає
Дама_с_караваем• 28 мая 2023
Автор, я з Вами)
Теж сама шпаклюю стіни під фарбування.
Сьогодні вже затирала.
Це мій перший досвід.
Вийшло супер!!!
Дивилася відео на ютубі і пробувала)
Нічого складного)
Теж сама шпаклюю стіни під фарбування.
Сьогодні вже затирала.
Це мій перший досвід.
Вийшло супер!!!
Дивилася відео на ютубі і пробувала)
Нічого складного)
Библиотекарь• 28 мая 2023
Ответ дляАннуитет
Все самі зробили? Круто..
50 процентів, але 2 тижні...жила тільки ремонтом, але відпочила,
Библиотекарь• 28 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Автор, я з Вами)
Теж сама шпаклюю стіни під фарбування.
Сьогодні вже затирала.
Це мій перший досвід.
Вийшло супер!!!
Дивилася відео на ютубі і пробувала)
Нічого складного)
Теж сама шпаклюю стіни під фарбування.
Сьогодні вже затирала.
Це мій перший досвід.
Вийшло супер!!!
Дивилася відео на ютубі і пробувала)
Нічого складного)
Дайте фото
Библиотекарь• 28 мая 2023
Ответ дляДжонсонюк
Мозок відключити від подій на Сході, в Дніпрі, і т.д
Библиотекарь• 28 мая 2023
Ответ дляДжонсонюк
Одно другому не мешает у меня отпуск 1,5 месяца и на море в прошлом году была 2 раза по неделе, я вообще ща активный отдых
Джонсонюк• 28 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Я три провела на море месяца. Активно плавала. А ремонт для специально обученных людей
Аннуитет
• 28 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Автор, я з Вами)
Теж сама шпаклюю стіни під фарбування.
Сьогодні вже затирала.
Це мій перший досвід.
Вийшло супер!!!
Дивилася відео на ютубі і пробувала)
Нічого складного)
Теж сама шпаклюю стіни під фарбування.
Сьогодні вже затирала.
Це мій перший досвід.
Вийшло супер!!!
Дивилася відео на ютубі і пробувала)
Нічого складного)
А можна фото стін?) Страшно що зіпсую щось..
Аннуитет
• 28 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
А що Ви самі ще робили?
Приму в дар• 28 мая 2023
Я вже кілька місяців самотужки роблю ремонт вдома, бо мені це по кайфу. Дуже розгружає мозок, сам процес приносить задоволення.
Так шо робіть і не бійтеся, в крайньому випадку шпалери поклеїте якщо зовсім погано вийде.
Відео в ютубі, я так розумію, вже дивились?
Стосовно зайвих дій - всі стіни робіть однаково, навіть там де меблі будуть. Бо сьогодні вони там будуть, а завтра ви захочете шось змінити.
Аннуитет
• 28 мая 2023
Ответ дляПриму в дар
Дякую, так дивилась.. а Ви які роботи самі виконували?
Приму в дар• 28 мая 2023
Ответ дляАннуитет
Поки що найпростіші - шпаклювання відкосів, фарбування стін (шпалери). Переклеювала фасади на кухні.
Вільного часу мало (роблю вночі поки дитина спить), тому надовго розтягується.
А зараз на черзі вітальня - там треба здерти шпалери, зробити відкоси на великому панорамному вікні, колони і одну стіну хочу зробити шпаклівку під цеглу, поклеїти флізелін на інші стіни і пофарбувати. Але ще треба дивитись шо під шпалерами, можливо і шпаклювати всі стіни доведеться.
Приму в дар• 28 мая 2023
Люблю дивитись відоси як роблять ремонти))
Люблю їздити в епіцентр за матеріалами для ремонту. Вивчати всі нюанси як правильно зробити. Це якийсь специфічний вид кайфу - зміна діяльності, фізична активність, зміна візуалу, робота своїми руками (творення). І ще економія 😁 хоча можу дозволити найняти людей, зекономити свій час, але хочу сама)
Аннуитет
• 28 мая 2023
Ответ дляПриму в дар
О стосовно економії і не говоріть.. і так робота руками це зараз саме те що потрібно нам)
Библиотекарь• 28 мая 2023
Ответ дляАннуитет
А що Ви самі ще робили?
сначала сдирала все обои, это капец сколько мусора, покрывала грунтовкой потолок, стены, красила потолки, 2 комнаты, кухня , коридор, благо что часть материалов было закуплено до войны, и слава богу мне повезло что во время редких походов в магаз не было тревог, а то ремонт бы ещё дольше б делала, 2 недели жила одна, это наверное первый раз за 40 лет
Библиотекарь• 28 мая 2023
Ответ дляДжонсонюк
Если у вас только плаванье в голове, то это ваши проблемы, здесь тема про ремонт и кайф от него
Джонсонюк• 28 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
В, стране война, какой ремонт 😂
Библиотекарь• 28 мая 2023
Ответ дляДжонсонюк
В, стране война, какой ремонт 😂
, тоже так думала, но уже 200 раз передумала, и да сделала многое своими руками