Що обрати дитині в 1 клас? Смартфон у неї є, мій старий, як дзвонити знає, більше там її нічого не цікавить. Дитині буде рівно 6, коли піде в 1 клас, школа в 30 м від під´їзду. Не знаю, чи вартує їй носити той смартфон в школу. Кнопочний купляти треба, як і годинник. Взагалі уявлення не маю, як зараз діти, з гаджетами в школу ходять? Іноді на перервах хотілося б мати можливість їй подзвонити, та і сама щоб могла дзвонити в разі чого. Плюс подобається можливість відслідковувати дитину по GPS в смарт годиннику, навіть якщо це лише на перші півроку-рік. Що обрати? І чи носили/носять ваші діти в 1 клас годинники чи що там вони носять? Ще ці годинники на вигляд важкі і великі, чи буде зручно?
Ответ дляanuta 27
У меня от часов отказался ходит со смартфоном но там стоит лимит времени работает просто как кнопочный телефон , и мессенджеры открыты может написать или фото прислать
А почему отказался? Неудобно или потому что большинство со смартфонами?
Ответ дляOllka
Моя с часами ходит, уже 3 класс.
Просто телефон пока достанет, включит, а часы на руке и быстро можно позвонить.
Ну и не так жалко, как телефон, если что.
А який годинник? Можете модель порадити? Звук гарно працює?
Ответ дляanuta 27
Неудобно говорит и я его нормально не слышу когда все орут на перемене . Я не вижу проблем дать смартфон некоторые вообще без ничего тут как решат родители
А який у вас годинник був?
А що ви збираєтесь відслідковувати, якщо школа в 30 метрах? той годинник не показує точно. Дитина ж сама додому в 1 класі ходити не буде? ну і розмови через годинник.... це треш. Нчіого не чути, бо галас в коридорі. А от те, що каже мама - всі чують ))) для мене то гроші, викинуті на вітер.
Ответ дляoleshenka
Щоб нікуди не побігла
а ми від школи далеко працюємо, годину мінімум їхати. Плюс вона на продльонку ходити буде
Ответ дляoleshenka
Якось не подумала, реально всі ж будуть чути, що хто каже на іншому кінці
_Alekssandra_• 28 мая 2023
Часы я покупала. Они местонахождение плохо показывали очень. Если звонить, то только громкая связь.
Мое мнение - смартфон
У нас вообще запрещали носить такие гаджеты в школу. Чтобы дети не отвлекались. Но сейчас война, наверное, у вас так не будет.
Смартфон - хорошо, но дети часто его не слышат. Вышли на ту же перемену, пошли на завтрак - а смартфон в классе. Даже если возле рюкзака с телефоном, то там такой шум, что тоже не слышно) ну а если ребенок с телефоном всю перемену, то он просто не отдыхает.
Часы мне нравятся тем, что они на руке и ребенок слышит звонок в любом случае.