Пацаааааааан• 28 мая 2023
Какое есть приложение чтоб узнать местонахождение человека?
Что то типа родительский контроль?
Пацаааааааан
• 28 мая 2023
Ответ дляenglish book
Маячок був у Київстар колись. Зараз не знаю чи є.
Мы не в Украинк
Пацаааааааан
• 28 мая 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
У нас у всіх Локатор стоїть. Знаю, хто де з родини знаходиться.
А как добавить человека? Показывает только меня
Луковая• 28 мая 2023
Можно даже просто в гугл-картах расшарить друг другу геопозицию. У нас в семье у всех life360, удобно. Его бесплатного функционала нам хватает.
english book• 28 мая 2023
Вы хотите анонимно узнавать расположение человека? Если да, то любой программе нужно дать добро с того телефона, за которым хотят проследить.
МадамОхмури• 28 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Треба створити сімейний доступ і підтвердити з усіх тел
Туфли в чешуе• 28 мая 2023
Ответ дляЦветочница
Я через гугл карти дивлюся ,там собі підключаєте і все
підкажіть як?
Цветочница• 28 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
підкажіть як?
На гугл картах в своєму акаунті вибираєте ,передача геоданих.Це робите на тому телефоні за яким ви хочете відслідковувати.
Цветочница• 28 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
підкажіть як?
Потім там буде показувати где я,вибираєте людину і скидаєте їй лінк наприклад в вайбері,і вона через нього заходить і бачить в гугл картах де є та людина
Туфли в чешуе• 28 мая 2023
Ответ дляЦветочница
дякую!
Ответ дляЦветочница
Так там только на 24 часа? Или можно на месяц например? У меня ребенок у бабушки и я там не каждый день.
Цветочница• 29 мая 2023
Ответ дляNadzomiO
Треба підключити , ’показувати поки я не відключу,’якось так пише.Але це треба щоб постійно був включений інтернет, якщо не зможе підключитися телефон до інтернету,то не буде показувати правдиву інформацію