Мой_ужин• 28 мая 2023

Варикоз, вагітна, вздулася вена і синець

Вперше так сталося зі мною вид жахливий. Тут дають непогані поради дівчата зі свого досвіду. Розумію що мені до лікаря, нога болить
Заместитель Анонима• 28 мая 2023
Так, до лікаря обов’язково. Скоріше призначить панчохи.
В мене після вагітності вилізла (майже 12 років тому). Спочатку не надавала значення, тепер збираю на операцію. Біль, тяжкість, набярки почали з’являтися роки 3-4 тому.

Голена блондинка• 28 мая 2023
Одягніть компресійні чулки, гольфи. Відпочивайте ногами догори.
Идеальная оптимистка• 28 мая 2023
Компресію потрібно носити, чим далі тим більше буде вилазити. В мене спочатку 1 вена, далі від неї пішло, виписали панчохи, я ще купила гольфи. Але компресію визначить лікар
ФФФФристайла• 28 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
а в чем разница между гольфами и чулками? в смысле цели и назначения.
и насколько тяжело их натягивать?
Кредитная• 28 мая 2023
Мне гинеколог советовал Флебодию, за 2 недели почти все пришло в норму
Котя_люлю• 28 мая 2023
До флеболога запишіться, це дуже серйозно, треба буде носити панчохи, які припише лікар.
Идеальная оптимистка• 28 мая 2023
Ответ дляФФФФристайла
и насколько тяжело их натягивать?
Наприклад під брюки мені легше вдягнути гольфи і швидше і не так жарко. Складненько вдягати, якщо чесно, але звикаєш.