Танго утрьох• 28 мая 2023
Кто недавно разводился, какие сейчас сроки?
Добрый день.
Подскажите, как быстро сейчас разводят.
Киевская область, если это имеет значение.
Если дело зарегистрировали в суде в середине апреля, то когда могут назначить заседание суда?
И потом как долго ждать решения, при условии что обе стороны согласны на развод.
Заранее спасибо.
Подскажите, как быстро сейчас разводят.
Заранее спасибо.
Танго утрьох
• 28 мая 2023
Ответ дляПацаааааааан
Иск принят к рассмотрению?
Да, в середине апреля
Polar_ligts• 28 мая 2023
Ответ дляТанго утрьох
Да, 8 лет
Подача документів була середина квітня, призначили засідання на початок липня. Київ, знайомі розлучаються, діти є
75В• 28 мая 2023
Залежить від зайнятості судді.Якщо у нього є в роботі кримінальні справи,то справа про розлучення -не термінова і може почекати.
Ряженка• 28 мая 2023
Ответ дляТанго утрьох
Да, в середине апреля
Вроде бы заседание назначают через 1,5 месяца. Но я разводилась пару лет назад, то было так. А сейчас может и дольше. ВП типа.
Ряженка• 28 мая 2023
Ответ дляviter33
Якщо позов лише про розлучення, обоє не проти, обоє прийдуть на судове засідання - то велика ймовірність, що рішення приймуть на першому ж засіданні.
+ 30 днів на апеляцію
Где Вы пропадали?))
Ряженка• 28 мая 2023
Ответ дляviter33
на Сході
В ЗСУ?
Не видела Вас с начала войны, уже переживать стала, думаю мало ли...
Ряженка• 28 мая 2023
Ответ дляviter33
Так. Але в боях участі не брав - обмежена придатність (зір).
Сорі, не хочу про це - багато друзів, хороших знайомих не повернулися((
Спасибо Вам!
у меня бм тоже там...
Я в дамках• 28 мая 2023
В 2022 році подала заяву через адвоката в кінці червня, прийняв суд позов на розгляд в середині липня, в середині серпня перше засідання на розгляд позову, прийняв позов, призначив дату суда на 7 грудня. На суд ніхто не пішов (у мене заява про розгляд без мене, від чоловіка нічого). 7 грудня суд нас розлучив. В Дії рішення зʼявилось десь в січні-лютому.