я Кукарача• сегодня в 12:39

Кто вернулся в Киев?

Уехав заграницу начиная с 2022 года, вы не пожалели?
На привозе• 1 час назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Никто из моих уехавших знакомых не вернулся, а те кто держались до последнего пакуют чемоданы. Я хоть и не в Киеве, но тоже как то уже готова на выход. Надежда хоть на какое-то нормальное будущее в этой стране умерла.
А за кордоном перед усіма без мови і професії відкриваються омріяні горизонти?

На привозе• 1 час назад
Ответ дляХикориДикори
я тоже готова на выход, но за что жить этот вопрос очень стопорит
Та я теж готова, сама в 45+, офісна робота. Хто мене там чекає без мови і на яку роботу?
На привозе• 1 час назад
Ответ дляИнфотуфелька
Не всі ж мали свій дім і гарну роботу. А на роботі прибиральниці краще вже жити в Європі, аніж тут жебракувати
А жити де прибиральниці за кордоном, вона зможе сама заробити на житло і життя і чи у всіх є здоров´я пахати?
ЧукИГеки• 1 час назад
Ответ дляЗаела_пластинка
не знаю нікого хто пакує чемодани. Хто має тут свій дім та роботу не поїде жебракувати
Ахаха,моя ты умница
А мы из Харькова
Бизнес,квартира,2 машины
Но на голову летит постоянно,соседку убило и не одну:(.

Выехали в 22м году всей семьёй,ни разу не пожалели. Сафари на мужчин не смотрим,живем и радуемся, ребенок вырос не в войне))
И да,это того стоило
На привозе• 1 час назад
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ще не шкодую, але вперше виникають сумніви. А 23-25 роки щодня раділа, що повернулася.
Я давно пошкодувала, але назад нічого не повернеш і в ті умови не попадеш
Бабця в мештах• 1 час назад
Ответ дляЧукИГеки
Ахаха,моя ты умница
А мы из Харькова
Бизнес,квартира,2 машины

И да,это того стоило
О, ну як же в темі про Київ, та й без Харкова?!)
На привозе• 50 минут назад
Ответ дляМудрецыха мира
Возраст не позволяет уже... Невестку уговариваю, чтобы вывезла внука - не хочет. У неё тут родители, брат с семьёй - поэтому я особо настаивать не могу.
Вивезти онука то добре. Невістка володіє іноземними.мовою, має затребувану професію чи досвід в міжнарод.компаніях? Тоді так. Бо Говорити легко. Мені чоловік теж каже-може треба думати про виїзд? А як я згадаю, 15км пішки з валізами з малою, перейшли кордон польській, темнота 23 ночі, нікого поряд, всі чекають друзів/знайомих, палатка з чаєм стоїть і ти не можеш зайти, бо може автобус приїде. А далі що? І це було в 2022 році. До вокзалу ще треба було дістатися, ночувати не було де, місць нема, їдьте далі. Робота? Всі зможуть фізично на заводах працювати? Житло знімати вистачить?
Поумничка• 52 минуты назад
Ответ дляЗалізний занавіс
Впереди зима, как вы думаете что будет? Вон сонцесяйний кровати в своем министерстве снова двигает, готовится новых миндичей расставлять, чтоб потом их же обвинять в очередном несправились и по кругу.
Ничего не будет. Прошлую пережили и эту переживем
На привозе• 49 минут назад
Ответ дляПоумничка
Складно буде. Може дуже складно аби живими-здоровими були. У крайньому випадку виїзд взимку.

Инфотуфелька• 24 минуты назад
Ответ дляНа привозе
Мені от останнім часом попадають пости у фб що прибиральниця та чоловік звичайної професії взяли кредит на житло десь у європах. У нас навіть вижити не зможуть.
На привозе• 5 минут назад
Ответ дляИнфотуфелька
Ключове чоловік і ви не знаєте скільки чоловік заробляє в цій парі . А чи можуть у нас чоловіки спокійно виїхати? Виходить, що жінка сама має себе забезпечити повністю і дітей, якщо з дітьми. Може комусь і вдасться за якихось умов про які навіть розказувати не будуть.