Мами з досвідом, порадьте! В неті дуууже багато різного першого посуду для дітей. Як обрати правильну форму чашки, тарілки?
Меня много• 28 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
2 моїх дітей жодну тарілку та чашку не розбили. чому дитина має кидати посуд на підлогу?
Рада за вас. Але ж не всі діти такі як у вас
Королева Сарказма• 28 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
2 детей. Я посуду бью регулярно, дети - никогда.
Ну вот
Королева Сарказма• 28 мая 2023
Ответ дляМеня много
Так это нормально, когда дети ее не бьют,
Меня много• 28 мая 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Це нормально коли дітям цікаво досліджувати.
Я не писала про «б’ють». Кидають посуд, але посуд пластиковий.
Королева Сарказма• 28 мая 2023
Ответ дляМеня много
Мои не кидали
Ни один
Меня много• 28 мая 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Мои не кидали
Ни один
Ваші діти не єдині в світі)) шо Ви намагаєтеся довести? Не розумію.
Написала автору за різні види прикорму і який посуд краще.
Ваші діти - слухняні квіточки - О’кей, це вже зрозуміли. Моя дитина хотіла досліджувати їжу і любить досліджувати все навкруги. Дозволяю їй це робити, якщо це безпечно для неї і для оточуючих.
Візьміть медаль з полички за чемних дітей які не кидали тарілку)
Королева Сарказма• 28 мая 2023
Ответ дляМеня много
Смотреть надо лучше за детьми, тогда они посуду бить не будут.
И к чему тут познание мира к битью посуды? Или абы хоть как-то оправдать ваш недосмотр?
Мальчижка• 28 мая 2023
Я купила такий посуд, як на фото +секційну тарілку, тільки поїльник і ложки інші. Мені зручно, у дитини свій посуд, який стоїть на окремій поличці.
Якщо надумаєте і не терміново, то замовляйте з китаю, він там в рази дешевше.
Меня много• 28 мая 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Ви читати не вмієте? Не била посуд моя дитина. Кидала - так, пластиковий, він не б’ється
Йдіть вже спіть)
Я вся ваша• 28 мая 2023
Все равнго, ребенку так точно.
У меня первый был керамический: пиалка и чашка, но билась часто.
Королева Сарказма• 29 мая 2023
Ответ дляМеня много
Йдіть вже спіть)
Потому что пластик
Я за воспитание с детства, но я понимаю, что проще купить пластиковую тарелку и не парится
Меня много• 29 мая 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Потому что пластик
Біле пальто вигуляли, медаль отримали. День вдався.
Королева Сарказма• 29 мая 2023
Ответ дляМеня много
К чему тут фраза про белое пальто? Или теперь ее модно тыкать где попало?
Королева Сарказма• 29 мая 2023
Ответ дляМеня много
Или вам правда так глаза режет?