мадамГрицацуева• 29 мая 2023

У дитини тиждень назад почався ларенготрахеіт, тиждень лікувались і зараз темп

Коли почалась хвороба, то була темпеАртура 37,3, день чи два. Кашель ще повністю не пройшов, але стало краще, сьогодні температура знов почалась з 37 з гаком, а зараз 38,5. Не знаю, що й думати вже ((
Лика-прилипка• 29 мая 2023
Может в больницу

Апрель Ивановна• 29 мая 2023
Скорее всего бронхит
Опустилось в бронхи
УраганнаЯ• 29 мая 2023
пошли осложнения, ведите к лору могут быть осложнения синусит, отит и т.д.
Ухахайкина• 29 мая 2023
Повторный осмотр
Мамин тріль• 29 мая 2023
Сдайте развёрнутый анализ крови.
Майор Медуза• 29 мая 2023
Лікували чим ?
Кров яка ?
Штора с кисточкой• 29 мая 2023
Ми в свій час цієї зарази мали достатньо. Без аб не виходили
автор мадамГрицацуева • 29 мая 2023
Ответ дляМамин тріль
Сдайте развёрнутый анализ крови.
Завтра підем звісно( до цього не здавали. Зазвичай пролікувалися і пройшло.
Н@Диете• 29 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Лікувалися без антибіотиків?

Як саме?

Н@Диете• 29 мая 2023
Якщо без АБ, тому і ускладнення.
автор мадамГрицацуева • 29 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Лікувалися без антибіотиків?

Як саме?
Без аб, ректодельт, пульмікорт і ще деякі таблетки
Н@Диете• 29 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Зазвичай?
Тобто таке часто?
З таким успіхом можете перевести в хроніку.

Перше запалення треба добре проліковувати.
автор мадамГрицацуева • 29 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Зазвичай?
Тобто таке часто?

Останні півтора року часті ларенготрахеіти, лікар говорить, що то наша особистість
annetta888• 29 мая 2023
Аналогічна ситуація з донькою зараз.
Були в п´ятницю у лікаря. Трахеїт.
А це вже майже немає кашлю і висока температура
автор мадамГрицацуева • 29 мая 2023
Ответ дляannetta888
Аналогічна ситуація з донькою зараз.
Були в п´ятницю у лікаря. Трахеїт.
Капець з цими дітьми( у вас часті трахеї? Вже нема сил блін
Полтавська галушка• 29 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Якщо без АБ, тому і ускладнення.
Ларинготрахеїти не лікують а/б
Вчителька з мікрорайону• 29 мая 2023
Це такий вірус. Начебто покращення і опа… знову температура, та ще й ускладнення кому на вуха, кому на жкт.
автор мадамГрицацуева • 29 мая 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Це ви знаєте , що зараз такий вірус ходить? За що нам блін це, тут війна і ще й віруси ці
Н@Диете• 29 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Що означає ’особливість’?

Ви нормально не пролікували антибіотиками якесь з перших запалень, флора лишилася (хоч і запалення спало, типу, дитина візуально вилікувалася) і прижилася.
Так часто ’ми проти антибіотиків, тра-ля-ля...і переводять в хроніку, в результаті.

Або у Вас середовище сприятливе типу астматичного компонента.

Чи щось подібне.

автор мадамГрицацуева • 29 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Що означає ’особливість’?

Чи щось подібне.
Ну ми лікуємось як лікар каже, частоколи хворіли кров здавали, не було бактеріальної інфекції, тому і не давали АБ. На скільки я знаю вірусні інфекції не лікують АБ
Я не противник аб , але все ж таки щоб вони за показаннями назначались
Звісно завтра здамо кров і побачимо, що робиться. Що маєте набувачі під астматичним компонентом?
автор мадамГрицацуева • 29 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Що означає ’особливість’?

Чи щось подібне.
Особливість те, що всі вірусняк ют у нас супроводжуються ларенготрахеітом
Н@Диете• 29 мая 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Ларинготрахеїти не лікують а/б
Гострий бактеріальний ларенготрахеїт не лікують антибіотиками?
Н@Диете• 29 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
І в родині немає астматиків?

Коли будете здавати кров, здайте аналіз на эозинофіли.
Бакпосів можете здати. Поки АБ не пили.

У Вас з якоїсь причини таке середовище, його треба прибрати.
Нагайна• 29 мая 2023
Я кашляю вже 2 тижні дуже багато, болять легені і шлунок. І заклало вухо. Нічого не допомагає. Це такий вірус зараз? Приймаю антибіотики, але змін майже немає.
Н@Диете• 29 мая 2023
Ответ дляНагайна
Вам без аналізів ніхто не скаже.
Н@Диете• 29 мая 2023
Ответ дляНагайна
Вам до лікаря треба.
автор мадамГрицацуева • 29 мая 2023
Ответ дляН@Диете
І в родині немає астматиків?

Бакпосів можете здати. Поки АБ не пили.

Нема астматиків, надіюсь це не воно. Але звісно всі аналізи роздаємо, просто ще й лікар запевняла , що в нас поки нема показань до алерголога йти, але звісно ж підемо
Не знаю блін яке середовище, звичайна собі квартира, котів, шерсті, цвілі немає
Н@Диете• 29 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
В трахеї середовище.
Ви не прибираєте причину, а знімаєте запалення.
Teonaa• 29 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Ну то ще більше користуйтемя тим небулайзером
Для чого.
Поки будете оікувати цей діагноз оцим, то воно не зникне
автор мадамГрицацуева • 29 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Для чого.
Блін , я ж не сама це лікування придумала. І не один педіатр нам радив саме пульмікортом дихати