мадамГрицацуева• 29 мая 2023
У дитини тиждень назад почався ларенготрахеіт, тиждень лікувались і зараз темп
Коли почалась хвороба, то була темпеАртура 37,3, день чи два. Кашель ще повністю не пройшов, але стало краще, сьогодні температура знов почалась з 37 з гаком, а зараз 38,5. Не знаю, що й думати вже ((
Наверняка• 29 мая 2023
Це дуже гидка хвороба. Вона може тривати місяць і більше. Причини підвищення температури теж можуть бути різні. Або новий вірус, або бактеріальне ускладнення. Бажано в лікарню на обстеження. Я хворіла 2 місяці. Пила різні таблетки, але мені полегшало коли розпогодилось і я почала гуляти на вулиці пішки.
Коли гостра стадія перейде в остаточні явища, то треба гуляти на вулиці, а зараз як я вже казала до лікаря на обстеження.
мадамГрицацуева
• 29 мая 2023
Ответ дляН@Диете
В трахеї середовище.
Ви не прибираєте причину, а знімаєте запалення.
І як прибрати причину? От що б ви робили? Пишете в трахеї середовище, ну як я це можу знати і прибрати причину?
мадамГрицацуева
• 29 мая 2023
Ответ дляДикая Роза
Это такая дрянь, которая курсирует по кругу
Ларенготрахеїт, чи що ви маєте на увазі?
Дикая Роза• 29 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Да. Кажется, что вроде легче, а хоба и опять заново
Дикая Роза• 29 мая 2023
А сколько лет ребенку? Должен перерасти. У нас где-то с 6 до 10 это был просто бич какой-то
мадамГрицацуева
• 29 мая 2023
Ответ дляДикая Роза
І як від цього спасатись?
мадамГрицацуева
• 29 мая 2023
Ответ дляДикая Роза
8 років, ви по алерголога пульмонологам ходили? Скільки разів на рік могли таким хворіти?
Дикая Роза• 29 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
І як від цього спасатись?
Никак, только облегчать симптомы. Нам ничего не помогало. И кашель был до рвоты аж
Дикая Роза• 29 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Точно уже не помню, но меня уже начинало трясти, как только заболевал. Думаю, если опять эта гадость, то не выдержу
мадамГрицацуева
• 29 мая 2023
Ответ дляДикая Роза
Це в нас таке зараз. Ви не ходили по різним лікарям?
мадамГрицацуева
• 29 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Ну стоп
Лікар сказав що ДЕ локалізується хрип?
Нічого не зрозуміла) ніхто нічого такого не казав
мадамГрицацуева
• 29 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Ну стоп
Лікар сказав що ДЕ локалізується хрип?
А як ви лікуєте таку заразу?
мадамГрицацуева
• 29 мая 2023
Ответ дляДикая Роза
Часто таким хворіли? Ну а все ж пульмікориом дихали, чи свічки ректодельт чи щось робили? Чи геть нічого?
Мрію про космос• 29 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Завтра підем звісно( до цього не здавали. Зазвичай пролікувалися і пройшло.
Было похожее. Двое детей. У старшей 5 дней темп, кашель, сопли...через 4 дня снова темп, сдали кровь и поехали в стационар- бак.инфекция и пошло осложнение- отит, напрочь отказывалась есть и пить. У младшей дочки 5 дней темп-бронхит, через 4 дня снова темп - осложнение отит. Заболели с разницей в 2 дня...
Мрію про космос• 29 мая 2023
Ответ дляannetta888
Аналогічна ситуація з донькою зараз.
Були в п´ятницю у лікаря. Трахеїт.
А це вже майже немає кашлю і висока температура
Були в п´ятницю у лікаря. Трахеїт.
Может быть отит
Какой-то вирусняк с конца апреля ходит
Полтавська галушка• 29 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Гострий бактеріальний ларенготрахеїт не лікують антибіотиками?
У моїх дітей не було ні разу бактеріальних. Лікували пульмікортом і рясним питтям - все
Вподобайден• 29 мая 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Особливість те, що всі вірусняк ют у нас супроводжуються ларенготрахеітом
Так, є такі діти. Моє обоє такі були. Старший в 7 років переріс, меншому аже 7 і ще не переріс .
Хто не зіштовхнувся не розуміє
Кашель удушливий до рвоти , осиплий голос, противна температура 37.5. І кожен вірус одна фігня. Такі діти майже не ходять в садочок.
І ларинготразеїт лікувати важче ніж бронхіт, наприклад.
Скажу за своїх, автор.
Нас тільки інгаляції рятували.
Пульмікорт 2 рази в день 5 днів десь. Вранці і ввечері ношпа і еріус(лоратидін, супрастин, діазолін).
Потім коли кашель переходить в продуктивний, то проспан чи гербіон.
Якщо є соплі то синупрет.
Пити теплі чаї я боржомі.
Я вже так звикла в наловчилась, що і до лікаря щоразу не ходила. Всі роки одне і те ж лікування. Тільки отак нам ставало легше
Хто не зіштовхнувся не розуміє
Скажу за своїх, автор.
Нас тільки інгаляції рятували.
Якщо є соплі то синупрет.
Пити теплі чаї я боржомі.
Морковку дай• 29 мая 2023
Ответ дляВподобайден
Хто не зіштовхнувся не розуміє
Скажу за своїх, автор.
Нас тільки інгаляції рятували.
Якщо є соплі то синупрет.
Пити теплі чаї я боржомі.
Хто не зіштовхнувся не розуміє
Скажу за своїх, автор.
Нас тільки інгаляції рятували.
Якщо є соплі то синупрет.
Пити теплі чаї я боржомі.
В нас те саме, старший син увесь час тільки насморк, так і отіт. А от молодший з ларінгвотрахетами(, я тільки чую сиплий голос, мене вже внутрішня паніка б´є(, декілька раз кололи по швидкій гормон, бо нічого не допомагало. В холодильнику тепер маю свій, завжди. Теж тільки чую, що голос трохи сиплий: ношпа або папаверин 3 рази вдень, антигістамінні( головне зняти набряк і спазм гортані). Раніше пульмікортлм дихали, зараз вже ні, бо й інгалятора з собою немає. Спасав ще сироп (червона така коробка, вилитіло з голови)
В Європі для себе відкрила stoptussin, теж сироп, допомагає гарно при сухому кашлі.
Я бачу, що дитина вже це переростає, не так часто хворіє і не так гостро. Сподіваюсь років до 10 точно переросте.
Вам бажаю здоров´я й швидко одужати!
Лупаю цю скелю• 29 мая 2023
Ответ дляН@Диете
Якщо без АБ, тому і ускладнення.
Вирусы бесполезно лечить антибиотиками
Сладко-соленая• 29 мая 2023
А у моего сына без температуры лающий кашель. Периодический. Что это значит???
Грушки-яблочки• 29 мая 2023
Ответ дляМорковку дай
Вам бажаю здоров´я й швидко одужати!
Ви до алерголога зверталися? В моїх так само як у ваших. Старша дочка з отитами була, у 8,5років видалили аденоїди, стало краще. А менший син з ларинготрахеїтами. Пішли до алерголога, здали аналізи, 6місяців лікування і все пройшло. Я дуже боялася, як піде в перший клас, все почнеться знову, але вже 3й клас і жодного ларинготрахеїта після того курсу лікування у алерголога не було.
Рожева юбка• 29 мая 2023
Ответ дляН@Диете
це ви такий діагноз дистанційно поставили?
Рожева юбка• 29 мая 2023
Мої хворіють місяць. Від кашля допомагає сироп подорожника Тайса або пектован ісландський мох
мадамГрицацуева
• 29 мая 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
А що вам алерголог поставив?