Ми знаємо, що дітей треба залучати до приготування їжі, щоб були самостйними.
Що ваше дитятко приготувало як свою першу страву для сім*ї і чи всі лишились живі? ))
У мене син (8 років) готувати почав з рисової каші на молоці, ніби норм, я була в іншій кімнаті при цьому, здалеку наглядала.
Взагалі у нього є талант зробити бісквіт, наприклад, високим без соди та інших розпушувачів.
Якось раз приготував ліниві голубці котлетками ) але то тільки раз.
Вчора старша 11 р. стушила овочі і посмажила чевапчічі (заморожений н/ф). Молодший 7 р. дуже любить салатіки кришить, може зварити б-я кашу і посмажити яйце.
Старша пече клафуті, круасани (тісто сама розкачує), печиво. Молодший поки тільки шарлотку.
Їм в кайф, а мені тим більше)))
prosto_aisha• 29 мая 2023
Спеціально не вчу і не залучаю. Коли в дитини з´являється інтерес, показую, даю можливість зробити.
Син різав свої салати років з 5-6, сам собі на сніданок смажити яйця почав в 3му класі, каву сам собі варить. Може посмажити сам картоплю. Зараз йому 13ооків хочу навчитися смажити м´ясо. Дочка нічого готувати сама не хоче 11років. Іноді салат , посмажити картоплю особисто собі. Все
Не вижу такой необходимости. Когда ему интересно, проявляет сам интерес. В детстве мы вместе пиццу делали.
Потом в тиктоке увидел кексы в микроволновке и горячие бутерброды, был интерес, сам там что-то калапуцял
Шаурму показала как крутить, он себе отдельно сам делает,чтоб не дай боже ему мяса много или чего-то полезного туда не засунули))
Ответ для5cmhybyna
нема дитини. Треба кудись поїхала - перекрила крани, закрила хату і поїхала
Щасливої дороги!
Ви великий експерт в диванній психології, дослідіть таке питання: що змушує людину після 40 без дітей ходити по всім темам про дітей на форумі і в кожній писати, як класно не розмрожуватися?
Ответ дляHeksa
Їм в кайф, а мені тим більше)))
Можете мені ваших дітей позичити?
klaraneill• 29 мая 2023
Ответ дляtolyu
Навіщо залучати? От справді навіщо залучати? Я у 18 прекрасно за місяць навчилася готувати. Коли приперло.
для того, например, чтобы научить ребенка новым навыкам. можно в 18 научиться, но чем раньше, чем больше потом будет желания придумывать новое, особенно если приучали в игровой форме, а не через силу. никто же не говорит заставлять ребенка сварить кастрюлю борща на всю семью, и варить ее каждый день.
Ответ дляklaraneill
Моя дитина вчить мови. Займається спортом. По трохи вже заробляє собі копійку. Впевнена, що в житті їй це більше пригодиться ніж блінчики і віник у у руці.
Ответ дляklaraneill
Для мене, це, наприклад, важливо, бо моя мама готує добре, але НЕ ТАК, як я люблю
Ответ дляtolyu
Полностью поддерживаю , зачем заставлять готовить . Мои могут максимум приготовить только хлопья с молоком утром и бутерброд сделать себе . Я никого не заставляю , сама никогда не готовила уехала от родителей и в 17 лет прекрасно научилась .
klaraneill• 29 мая 2023
Ответ дляtolyu
каждому свое) умение приготовить блинчик никак не мешает учить языки и зарабатывать деньги) как по мне, чем больше человек знает и умеет, тем лучше. и ограничивать в этом - значит лишать таких навыков в будущем.
Ответ дляklaraneill
Готувати навчитися можна скоріше - ніж мови вивчити і професію. 21 століття, а ми далі переживаємо як напхати шлунок.
Ми маємо їсти, щоб жити, а не жити щоб постійно їсти ( читайте не між строк)
klaraneill• 29 мая 2023
Ответ дляanuta 27
Вы понимаете разницу между ’заставлять’ и ’учить’? почему-то учить английский это круто, а учить приготовить суп - это зашквар. но разве не оба эти навыка полезны в жизни?
klaraneill• 29 мая 2023
Ответ дляtolyu
а что такого в том, чтобы приготовить или поесть вкусную еду, что Вы между строк называете это пережитком прошлого?) Вы будете довольны галете и белковому батончику из насекомых, ведь это лишь способ насытить организм?)
Ответ для40ка
Багато людей все те теж роблять, але й самі готують їжу. Нічого такого
От і прекрасно. Зʼїде від нас- навчитися швидко. Але зверніть увагу, що такі прості навики як готування їжі це не досягнення, це дуже просто у наш час. Такі пості навики, як мілка моторика приходяться самі по собі.