Снегурочко• 29 мая 2023
Охоронні компанії. Тригерить конкретно. Як вважаєте?
Обирати можна кілька відповідей.
На мій погляд, місце нормального фізично міцного чоловіка, що вміє поводитися зі зброєю, зараз на фронті. Без варіантів.
Тобто, в охороні має бути нестача кадрів на існуючі об´єкти.
А мене задовбують їхні менеджери, запропонувати послуги.
Тобто....
Може, там немає нормальних, нам намагаються впарити хлюпіків якихось хворих, яких не беруть у військо?
Інакше, чом вони не працевлаштуються на війні, там оплата більше, ніж у пересічного охоронця?
Чи там ссикуни, що ховаються від повісток?
Тобто....
Результат:
вже голосів:
10 (27.78%)
забий, все норм
9 (25%)
переглянути що інші )
7 (19.44%)
переховуються від повісток
5 (13.89%)
в них все схвачено
4 (11.11%)
міцні чоловіки на фронт
1 (2.78%)
лишились хлюпіки
Туся муся• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Ну одного сьогодні так і запропонувала працевлаштувати, разом з усією конторою, чомусь він тільки побажав мене, що мене пограбували
Молодець хлопець.
Снегурочко
• 29 мая 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Так бандиты не дремлют,будет волна преступности ,если отправить всех,кто умеет оружие держать.Вы ещё города без полиции оставьте.
Є поліція. Є тероборона в місті.
Дивитись в камери можуть будь хто, і викликати поліцію, або швидковго реагування групу.
Я чесно думала, що в них дефіцит кадрів, тобто нормальні мужики пішли воювати, як і мали б
Бурундучиха• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Чоловік та всі друзі чоловічої статі на фронті (добровольці всі, не специ), батька немає в живих, сина немає.
Расскажите мне сказки про тро из неспецов.
Вы далеки от этой темы. И глупы вдобавок.
Снегурочко
• 29 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Это за физ охрану + кнопка, но у меня скидка большая, полная сумма около 200. Работа сутки через сутки, ЗП у охранника 25000 и это совсем не копейки. На войне он столько не заработает+ масса других факторов не в пользу войны.
В сенсі на війні 25 тис не заробить?
Військові, навіть зараз, як порізали премії, в тилу від 21 тис, без інших ніштяков...
Мамаша в бигудях• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Є поліція. Є тероборона в місті.
Если б наша полиции так работала нормально,то необходимости в охранных фирмах не было)
А причем тут тероборона к ограблению?
Усміхайлик• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Так і на фронті 45+ і 55+ повно.
Тил можуть і хворі поохороняти. І жінки.
Зараз війна йде.
А охоронці, ніби, всі фізично міцні і в армії служили, від них на фронті толку більше було б, однозначно, ніж від мобілізованих ботанів.
А, судячи з дзвінків, то кадрового голоду вони не відчувають.
Зараз війна йде.
Що Ви хочете сказати цією темою? Жінки і хворі також служать. Іноді навіть на 0-1
Туся муся• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Є поліція. Є тероборона в місті.
Автор, чому ви не на фронті ? Тільки не треба про чоловіка , за себе скажіть ?ви в змозі захищати , а сидите на порадниці
Снегурочко
• 29 мая 2023
Ответ дляБурундучиха
Не ТРО, майже всі мобілізувалися саме в ЗСУ або НГУ. В ТРО лише один. Сантехнік.
Бурундучиха• 29 мая 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Ваш муж туда зарабатывать пошел?
Сбежал от нее, доплатив комиссару
Идеальная оптимистка• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Ваша совість чиста, спіть спокійно. У вас всі на фронті! Бо війна.
Від інших, безсовісних, відчепіться! Кожен сам вирішить як йому бути. А то зараз полюбляють розказувати як кому жити і хто, що кому винен!
Так цікаво читати, коли починають писати: ’так, звичайно мій на фронті’) Неначе це можна перевірити)))
А писати то кожен вміє
Снегурочко
• 29 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Я 50 кг вагою, маю дуже поганий зір та працюю в забезпеченні критичною інфраструктури
Але якщо так станеться, як минулого року було на початку, то і я візьмусь за зброю.
Але не порівнюйте жінку і здорового лоба з травматом.
Усміхайлик• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Ну от, 108 тис, якщо це за пост, то за умови роботи доба через 2, це на 3 чоловіки на руки кожному по 23754 грн за вирахуванням ЄСВ, ПДФО та ВЗ, а ще ж інтерес фірми...
Тобто на фронт вони не хочуть ) Краще шукати тут за 3 копійки роботу.
А всі мають хотіти на фронт чи як?
СирОжино пирОжино• 29 мая 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Это ваше мнение, мое противоположное. Ну и да, а какие это у нас охранки имеют массово лицензию на огнестрел?
дсо
Снегурочко
• 29 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
А писати то кожен вміє
Мабуть, якби мій чоловік і друзі ховались під спідницями, мене б ця несправедливість не тригернула... Не подумали, що це логічно?
Бурундучиха• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Мля, вы даже уставной субординации не знаете.
Не позорьтесь, называя себя женой защитника.
Локшина на вухах• 29 мая 2023
Ответ дляТріль підпільний
мєрзость а не тема
100%. С такой логикой и всю полицию на фронт, а что? ДТП сами собой разьедутся, от краж ещё никто не умер, бытовуху пусть сами разбирают.
СирОжино пирОжино• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Так і на фронті 45+ і 55+ повно.
Зараз війна йде.
Так і на фронті є жінки, і багато. А ви штани просиджуєте. Вйо до лав Гвардії Наступу!
ПочтальЁнша• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
В сенсі на війні 25 тис не заробить?
🤣
Татьяна-bfd8• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Так і на фронті 45+ і 55+ повно.
Зараз війна йде.
Почему вы не на фронте еще, сердобольная? Там куча женщин.
СирОжино пирОжино• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
А до чого тут ліцензія на вогнепал, якщо багато людей взагалі не вміють стріляти, вчаться по ходу вже.
Чи Ви вважаєте, що в ЗСУ зараз всі професіонали?
У впс пам´ять як у рибки? Це ж ви писали, що в охороні всі володіють зброєю.
Усміхайлик• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Яка Вам справа до інших? У них можуть бути свої болячки чи переконання.
Снегурочко
• 29 мая 2023
Чесно, в шоці від наших жінок. З вами ж жити в одній країні, і потім...
Усміхайлик• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
А ми в шоці від Вас
Снегурочко
• 29 мая 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Всі в охороні, принаймні, відслужили строчку, значить, воложіють зброєю (вміють користуватися, в сенсі), не значить. що її мають та ліцензію.
Идеальная оптимистка• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Про яку справедливість ви говорите?
Всі чинуши на місцях. Он постійно пишуть в того мільйони в дивані знайшли, в того взятка 3 ляма і т.д.
А від того, що вас тригерить, нічого не зміниться. Тільки вам гірше.
Досить вже всіх відправляти!
ПочтальЁнша• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
Є поліція. Є тероборона в місті.
С чего бы это они должны были бы пойти воевать?
Операторами ПЦН и так женщины работают, а группа которая приезжает из кого должна состоять? И да, вот тро в первую очередь и надо отправлять, согласно их контракту.
Снегурочко
• 29 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Про яку справедливість ви говорите?
Досить вже всіх відправляти!
Да нікого я не відправляю.
Просто для мене було логічне одне, а в ітозі - ШОК.
Ця країна приречена.
І не через чинуш.
Ця країна приречена.
І не через чинуш.
Бурундучиха• 29 мая 2023
Ответ дляСнегурочко
вы ещё глупее, чем хотите казаться