Кастрюлька• 29 мая 2023

Зловила себе на думці, що хочу працювати у військовій сфері. Ким можу працювати?

Перша освіта психолог. Не знайшла себе в цій сфері взагалі. Зараз вчуся на юридичному. Подобається, але незнаю чи хочу бути юристом чи адвокатом. Тягне працювати кимось у військовій сфері. Розумію, що це мене притягує, але досвіду не маю. Та і взагалі поняття ким і чим я можу бути корисна там не знаю. Мені 30, є сім´я.
Чучало яблуні• 29 мая 2023
В военкомате посоветуют.

автор Кастрюлька • 29 мая 2023
Ответ дляЧучало яблуні
В военкомате посоветуют.
Йти до них у відділ кадрів і питати?
ЖаннаНеАгузарова• 29 мая 2023
Так и в военной сфере работают и психологи и юристы. Идите по своему профилю.
Лепетун• 29 мая 2023
Мене зупиняють діти. Мій обов´язок зараз виростити здорових морально та фізично майбутніх дорослих самодостатніх громадян України.
Ніхто не гарантує, що робота в ЗСУ для жінок - це десь в штабі на сусідній вулиці.
Капуста Маша• 29 мая 2023
Прес-секретаркою йдіть.
Веселуха Муха• 29 мая 2023
Ответ дляКапуста Маша
Прес-секретаркою йдіть.
Ага, чекають там на Автора.
Кумася• 29 мая 2023
Зловила себе на думці . Відпустіть себе, ви в пошуку

автор Кастрюлька • 29 мая 2023
Ответ дляЛепетун
А ви би хотіли теж? Скільки вашим дітям? Моїй 10. Теж незрозуміло як це організувати, якщо потрібно буде десь їхати на схід. Але менк прям притягує це все.
автор Кастрюлька • 29 мая 2023
Ответ дляКумася
Ну як зловила. Я про це думаю останні пів року
Садоводница• 29 мая 2023
Зайдите в Ваш районный военкомат, поговорите с военкомом и он посоветует, опираясь на Ваш стаж и диплом.
Чебураха з перцем• 29 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
Йти до них у відділ кадрів і питати?
Саме так.
Кумася• 29 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
В мене склалося враження, що ще через пів року ви захочете бути художницею чи ветеринаром.
Не боюся осуду• 29 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
Знайома волонтерить, возить медикаменти на Схід, з сином батько, з бувшим чоловіком вона розлучена
Ноу коммент• 29 мая 2023
Ответ дляКастрюлька
Зважаючи на ваш стиль написання цього тексту - до психотерапевта однозначно,на початковій стадії обійдеться сеансами терапії,бо потім доведеться препарати підключати.я серйозно,дослухайтеся. Допоможете і собі,і своїй дитині.
Кудрі кручу сама• 29 мая 2023
юристом чи адвокатом...
давно учитесь?
люблю_тортики• 29 мая 2023
Волонтером
Ще їх нормально чужі чоловіки там кружать, як бонус
автор Кастрюлька • 29 мая 2023
Ответ дляКумася
Ну це ваше враження))
автор Кастрюлька • 29 мая 2023
Ответ дляНоу коммент
??? Що?😅
автор Кастрюлька • 29 мая 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
юристом чи адвокатом...
давно учитесь?
Юристом, чи в майбутньому адвокатом, якщо отримаю посвідчення. Недавно

ПотеряласЯ Я...• 29 мая 2023
Автор, вы кажетесь какой-то инфантильной. Хотите работать ’кем-то’ в военной сфере без понимания кем. И что вас там может привлекать, впечатление, что вы многое идеализируете и смотрите через розовые очки. Для вашей дочки в первую очередь самое важное, чтобы с мамой было все хорошо. Готовы рисковать собой?
Пиши-пропало• 29 мая 2023
Дізнайтесь які є вакансіі. Але ті що я бачила передбачають мобілізацію і дислокацію, тому тоеба дивитись.
Як мінімум, можна ГО різні розглянути, зараз військовим ой як треба допомога. Н-д Масі Наєма організація правозахисна