Губной рояль• 29 мая 2023
Виплата пенсії в Луганській області
Дуже потребую поради щодо відновлення пенсії моєму батькові. Проживає в місті Луганської області, яке було окуповане наприкінці лютого 2022. Вперше не прийшла пенсія за травень. На звернення через ел.кабінет ПФУ написали зʼявитись особисто для ідентифікації. Причини призупинення - п.5 (інші причини). Що можна зробити? Особиста присутність людини, що мешкає на тимчасово окупованій території, та у воєнний час це неможливо.
Губной рояль
• 29 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Звісно не відміняв. Але кримчанам і дончанам на окупованих територіях їх давно на цих територіях не платять. Чи платять?
Не знаю. Мої після 24.02 «попали»
Мядуза аля моргонер• 29 мая 2023
Ответ дляГубной рояль
Не знаю. Мої після 24.02 «попали»
Я вас чудово розумію. Пройшла через цей розпач. Але вимога пфу зʼявитися особисто - правомірна
Губной рояль
• 29 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
А причини? Рандомно?
Губной рояль
• 29 мая 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Дякую за підтримку)
Анчо Ус• 29 мая 2023
Ответ дляГубной рояль
Офіційно Україна продовжує виплати пенсій для всіх населених пунктів. З чого Ви вирішили про отримання пенсій від окупантів?
Отец по пенс карте в течении года делал расходные операции? Если нет , то банк передает информацию в ПФ и те переводят на укрпочту
Губной рояль
• 29 мая 2023
Ответ дляАнчо Ус
Так, робив перекази. Відсутність операцій по картці - це одна з причин у призупиненні. А йому вказали - інші причини. Незрозуміло