В мережі пишуть, що станом на зараз, у Києві затримано 27 осіб, які знімали роботу ППО🤯
❗️Ось і перші двоє чоловіків, що знімали роботу ППО в Києві
23-річного хлопця поліцейські виявили на одній із вулиць Святошинського району Києва. А для пошуку іншого у столиці була введена спеціальна поліцейська операція. Вже за пів години 26-річного водія «БМВ» зупинили на вулиці Ушакова.
Муркамурковна• 29 мая 2023
сьогдні знімали кому не лень
на балконах стояли люди і знімали
всіх посадять? думаете?
на балконах стояли люди і знімали
всіх посадять? думаете?
Kristal2013• 29 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
сьогдні знімали кому не лень
на балконах стояли люди і знімали
всіх посадять? думаете?
на балконах стояли люди і знімали
всіх посадять? думаете?
Всех нет. Но тех, которые повыкладывали на своих страницах фотки , уже. Только ж там только штраф за это. Заплатили, и свободны.
Муркамурковна• 29 мая 2023
Ответ длячир
может садят за распространение в сети, а не просто съемку..
ну зняли відео, відправили всім родичам, знакомим і так далі...
ще гірше ніж соц сети
Муркамурковна• 29 мая 2023
Ответ дляKristal2013
я думаю, треба знімати тих хто знімає і викладувати знімальщиків)
Маргарита Владимировна• 29 мая 2023
Ответ дляNasta9019
Як завжди пожурять пальчиком і відпустять. Я за розстріли, хоч це і не гуманно.
За розкрадання гуманітарки потрібно стріляти, але я ні одної справи закритої не знаю
Elena_MZ_1979• 29 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
дожились, фу на вас
Ответ дляuma
И правильно. Ради лайков и хайпа подставляют оборону целого города. Я б еще и пару месяцев исправительных работ всем впаяла.
Доиграются придут ки и, что вообще будем сидеть все в тревоги без интернета.
Цілої країни. Бо київське ППО по суті перший найнадійніший форпост.
Муркамурковна• 29 мая 2023
Ответ дляЕлена1265
Одно дело - снимать, а другое - снимать и выкладывать в сеть
Так одні знімають, друзям родичам відправляють, а ті вже ж неізвестно теж куди то все шлють...
Муркамурковна• 29 мая 2023
Ответ дляЕлена1265
😂
А смысл? Выложить в сеть - это то же, что снять и выложить работу ПВО
Так не викладати в сеть, а зразу в СБУ...
Муркамурковна• 29 мая 2023
Ответ дляиркин
Одне діло знімати, інше діло викладати у вільний доступ. Самі розумієте?
Канешно розумію... В суботу моєму чоловіку дзвонив його однокласнік з параші.. Розказував які ми і такі і сякі і хароші і не дуже і про те шо його друг з Кієва, ему частенько відео пересилает, так чтотон вкурсе.
Отак частенько пересилають всяким родичам друзям болотяним, а ті неізвестно шо потім роблять з тими відео