Даксо• 29 мая 2023

У Києві затримано 27 осіб, які знімали роботу ППО

В мережі пишуть, що станом на зараз, у Києві затримано 27 осіб, які знімали роботу ППО🤯

❗️Ось і перші двоє чоловіків, що знімали роботу ППО в Києві

23-річного хлопця поліцейські виявили на одній із вулиць Святошинського району Києва. А для пошуку іншого у столиці була введена спеціальна поліцейська операція. Вже за пів години 26-річного водія «БМВ» зупинили на вулиці Ушакова.
Чашечка кофе• 29 мая 2023
Якщо це правда, то дуже - дуже добре
Муркамурковна• 29 мая 2023
сьогдні знімали кому не лень
на балконах стояли люди і знімали
всіх посадять? думаете?
uma• 29 мая 2023
И правильно. Ради лайков и хайпа подставляют оборону целого города. Я б еще и пару месяцев исправительных работ всем впаяла.
Доиграются придут ки и, что вообще будем сидеть все в тревоги без интернета.
Olga Zelenyak• 29 мая 2023
Какие-то неисправимые идиоты. Просто интересно нафига им это видео?
чир• 29 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
сьогдні знімали кому не лень
на балконах стояли люди і знімали
всіх посадять? думаете?
может садят за распространение в сети, а не просто съемку..
uma• 29 мая 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Как нафига, а лайки??? У людей тик-ток головного мозга уже.
Kristal2013• 29 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
сьогдні знімали кому не лень
на балконах стояли люди і знімали
всіх посадять? думаете?
Всех нет. Но тех, которые повыкладывали на своих страницах фотки , уже. Только ж там только штраф за это. Заплатили, и свободны.
Nasta9019• 29 мая 2023
Як завжди пожурять пальчиком і відпустять. Я за розстріли, хоч це і не гуманно.
Муркамурковна• 29 мая 2023
Ответ длячир
ну зняли відео, відправили всім родичам, знакомим і так далі...
ще гірше ніж соц сети
mar minor• 29 мая 2023
Уже б штрафовали тысяч по 5 . Быстро б все недоблохеры успокоились .
taka• 29 мая 2023
Каждый должен купить по мавику
Муркамурковна• 29 мая 2023
Ответ дляKristal2013
я думаю, треба знімати тих хто знімає і викладувати знімальщиків)
Маргарита Владимировна• 29 мая 2023
Ответ дляNasta9019
За розкрадання гуманітарки потрібно стріляти, але я ні одної справи закритої не знаю
Наталли_• 29 мая 2023
Кличко теж в ці 27 осіб входить? Пише пояснення у відділку? Бо Подоляк його сварив з телевізора)
4мама• 29 мая 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Якщо це правда, то дуже - дуже добре
Ще б отак привселюдно нормальне таке їм покарання винесли, а не просто оте вибачення на публіку. До сраки їх вибачення.
Elena_MZ_1979• 29 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
дожились, фу на вас
4мама• 29 мая 2023
Ответ дляuma
Цілої країни. Бо київське ППО по суті перший найнадійніший форпост.
4мама• 29 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
сьогдні знімали кому не лень
на балконах стояли люди і знімали
всіх посадять? думаете?
Окопи копати - достатньо буде.
Елена1265• 29 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
сьогдні знімали кому не лень
на балконах стояли люди і знімали
всіх посадять? думаете?
Одно дело - снимать, а другое - снимать и выкладывать в сеть
Елена1265• 29 мая 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Так может они работают на врага🤷🏻‍♀️
Муркамурковна• 29 мая 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
дожились, фу на вас
Дивіться не обплюйтесь...
Муркамурковна• 29 мая 2023
Ответ дляЕлена1265
Так одні знімають, друзям родичам відправляють, а ті вже ж неізвестно теж куди то все шлють...
Елена1265• 29 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
😂
А смысл? Выложить в сеть - это то же, что снять и выложить работу ПВО
Муркамурковна• 29 мая 2023
Ответ дляЕлена1265
😂
Так не викладати в сеть, а зразу в СБУ...
иркин• 29 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
сьогдні знімали кому не лень
на балконах стояли люди і знімали
всіх посадять? думаете?
Одне діло знімати, інше діло викладати у вільний доступ. Самі розумієте?
Елена1265• 29 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Вот за распространение и должен быть штраф
Елена1265• 29 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
СБУ не будут этим заниматься. Нет же гарантии, что они точно что-то снимали и что точно это работа ПВО
Да и я не знаю, есть ли нарушение если только снимать, но не распространять
Муркамурковна• 29 мая 2023
Ответ дляиркин
Канешно розумію... В суботу моєму чоловіку дзвонив його однокласнік з параші.. Розказував які ми і такі і сякі і хароші і не дуже і про те шо його друг з Кієва, ему частенько відео пересилает, так чтотон вкурсе.
Отак частенько пересилають всяким родичам друзям болотяним, а ті неізвестно шо потім роблять з тими відео
Марфа-Краса• 29 мая 2023
Тварюки, засудити на довічне
Kira2022• 29 мая 2023
А кого задержали за работающие и снимающие работу ПВО онлайн камеры?