Только это написали и всё, что конкретно и откуда , ноль .
С 300 физически не долетит даже с белорашки .
Но паблики уже разгоняют , что это С300 были ♀️
Скорее всего С400
Это теперь и на улицу днём страшно выйти .
Как задрали
Ответ дляБезникая
Я думала кинжалы, муж сказал с белораши с300 могли так долететь быстро.
Та не , это им прям к границе надо стоять .
С 300 до 60 км
С400 скорее, эти до 200 летят (
С 300 до 60 км
С400 скорее, эти до 200 летят (
Ответ дляHupBaHa
Все равно, что это было. Задолбали твари
Та не , не всё равно
Если С300 то пипец , их у раши как грязи
С 400 мало
Только такое написали .
❗️Попередньо, сьогодні Київ був атакований балістичними/аеробалістичними ракетами, — радник глави МВС Антон Геращенко
Україна Online | Підписатись
Что конкретно и откуда видимо нельзя , шоб путин не узнал
Україна Online | Підписатись
Чашечка кофе• 29 мая 2023
По треба час, аби встановити що це було. Люди працюють дійсно, а не фоточки в тг дивляться
Ответ дляblack-opium
Только такое написали .
Україна Online | Підписатись
Здрастье.. весь список куда и как уже написан
Ответ дляЛЮБА
Вы же знаете, что сообщают позже, и информацию поправляют в течении суток .
Да , я хорошо помню ещё с прошлого раза - учения , разминирования , потом с400.
Ещё технику могут же ж везти , поэтому люстры качаются
И опять молчок откуда
❗️Ракети летіли по балістичній траєкторії, — Юрій Ігнат
’Попередньо, це були ’Іскандери’. Вони є різних модифікацій. ’Іскандер-М’ - це балістична ракета, а є ’Іскандер-К’ - це крилата ракета. Який вид озброєння був застосований - дамо пізніше’, - сказав Ігнат.
Україна Online | Підписатись
Ответ дляmar minor
Да ?
И откуда тоже ?
Ракети летіли по балістичній траєкторії, — Юрій Ігнат
Україна Online | Підписатись
Ответ дляЛеска
А що ви будете робити з цією інформацією? Для вас принципово що прилетіло?
Конечно
Если С400 то это пипец полный .
Это как ЗП и Харьков утюжат
Если С400 то это пипец полный .
Это как ЗП и Харьков утюжат
НамСвоюРобити• 29 мая 2023
Ответ дляblack-opium
Только такое написали .
Україна Online | Підписатись
Інформація вам для чого конкретно? Має вплинути на якесь особисте рішення? Виїжджати чи ні? Якщо є такі роздуми ч/з тривожність, то виїжджайте. Бо навіть повна інфо сьогодні абсолютно не дорівнює ситуації завтра.