ЛюбимаЯНЬ• 29 мая 2023

Посоветуйте парикмахера Днепр Левый берег

Девочки, может знает кто хорошего парикмахера на Левом берегу специализирующегося на коротких стрижках? Так чтобы и геометрия внятная была и форму держало и в укладывалось хорошо.
автор ЛюбимаЯНЬ • 29 мая 2023
Еще раз обращу внимание: город - Днепр :)
Сосиска_Втесте• 29 мая 2023
може правий центр підійде?
Анастасія 066-397-98-33, дуже хороший майстер
автор ЛюбимаЯНЬ • 29 мая 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
може правий центр підійде?
А де на правому березі? І чим вона вам подобається? Бо сам по собі телефон це ж таке... може це кума просто ваша :)
Сосиска_Втесте• 29 мая 2023
Центр, Дмитра Яворницького 94
Я була один раз, так, мені сподобалось, і ще піду
Мені її рекомендувала моя сестра, вона до неї вже давно ходить, а я не могла довгий час знайти свого майстра
Для мене був показник, що в неї на місяць вперед черга, а ви дивіться

Якщо підете і вам сподобається, відпишіться, бо і мені цікаво