Федорино Горе• вчера в 21:34
Зачем некоторые игнорят языковые курсы, ищут отмазки, прикидываются немощными?
Хитрожопят
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляДодекаэдр
И?
І досконале володіння німецькою мовою шляхом титанічних зусиль - це сумнівний бонус для тих, хто поїде назад.
Вони кожну хвилину витрачають на заробітки ’Треба ж додому щось привезти з собою’, заначку складають.
MarsForEver• 1 час назад
Ответ дляВиправлялочка
Хто вирішив, що ви українка?
Не тіште себе, чергова вузькощелепа.
Не треба фіолетових морд, краще башкою об стіну довбанись
Не тіште себе, чергова вузькощелепа.
А я не выбирала, родилась в Украине.
И кто тут вузькощелепий? Если живете в Германии и не говорите на немецком, то таки это вы.
Додекаэдр• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
Так разговор был о тех, кто и не работает, и язык не учит. Конечно тупеют люди. И каких там титанических усилий? Пол часа в день минимум, это не так и сложно.
Пацаааааааан• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
так 4 года не собираются
Не могут, не хотят, не планируют оставаться. Эмиграция всем даётся нелегко, но некоторым тяжелее, чем остальным.
Почему вас эти люди так беспокоят?
Пацаааааааан• 1 час назад
Ответ дляКинг-Конгша
Каждый сам пиз.. кузнец своего счастья
Моя любимая фраза )))
MarsForEver• 59 минут назад
Ответ дляЛюблю пиво
Чему завидовать?
Что вас тригернуло дармоедство?
Что себя увидели в моем ответе?
Я самостоятельно прокладываю свой путь к еврогражданству имея в наличие многолетний титр, а не зависаю на шее мужа.
Что вас тригернуло дармоедство?
Что себя увидели в моем ответе?
Удачи. Вы- то, надеюсь, язык выучили.
А насчет дармоедства- не вам судить, я все эти годы работаю.
Борисфенка• 59 минут назад
Ответ дляДодекаэдр
Так нема таких, хто не вчиться чи не працює - Джоб-центр за цим пильно слідкує.
Таке дозволено тільки пенсіонерам, інвалідам і мамам трьох-чотирьох дітей, і то з нюансами.
Додекаэдр• 48 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Вы всегда так рассказываете, будто одна в Германии )) Полно тех, кто не работает и не учится. Вот вы инвалид или пенсионер?
Борисфенка• 41 минуту назад
Ответ дляДодекаэдр
Я після операції, ще не інвалід і не знаю, чи буду їм, кричать, що буду бігати. Ну почекаємо.
То я ношу в Джоб-центр лікарняні листки і то вони стогнуть, що треба мене на Соціаламт переводити. А без інвалідності це ніяк. А інвалідність не дають, бо операція була для того, ’щоб вас на ноги поставити’. Нетерпляче чекаю покращення.
А всіх інших довбають, щоб йшли працювати. Молодших на Аусбілдунг чи Вайтербілдунг, старшим коучів, і просто морально тиснуть.
Особливо затятим знімають 30% пособія. Але є такі, хто погоджується жити на 380 євро, але не піде працювати і мови не знають і не хочуть знати. Ви саме про них говорите.
Федорино Горе
• 21 минуту назад
Ответ дляБорисфенка
І що? Як ваш приклад має надихнути 60-річних біженок ломитися на курси?
Ответ на ваш пост о том, что глухонемой может работать.
60 лет это еще не пенсионный возраст
Борисфенка• 17 минут назад
Ответ дляФедорино Горе
60 лет это еще не пенсионный возраст
Це той вік, коли постає в біженстві ділема - чи піти у Пфлеге когось доглядати, чи піти до лікаря обстежитися і потім просити, щоб до тебе Пфлеге їздили за тобою доглядати.
Чи плюнути на все, хай ті 30% пособія знімуть і на 380 євро жити, на хліб і ліки вистачить і то вже за щастя, бо в Україні пенсія 50 євро.
Додекаэдр• 15 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Ну вот видите, есть же такие. Вы реально сначала одно пишите, потом другое ))
Федорино Горе
• 15 минут назад
Ответ дляБорисфенка
У нас в місті є шоколадна фабрика, протеїнові фабрика і фабрика по виробництву вівсяних пластівців, на всіх хочуть сертифікат В1, і не тільки від українців, зі мною на курсах вчилися турки, які живуть вже по 10 років, мову знали, але такого сертифікату не було, ходили на курси після роботи ще й платили з власної кишені по 350 євро в місяць.
Вы ходили на курсы?
Борисфенка• 13 минут назад
Ответ дляФедорино Горе
Вы ходили на курсы?
Так, ходила, в 2023-24 роках, з вересня по травень. Здала на А2. Повтор не дали.
Якщо раптом заманеться мені сертифікату, можу здати екзамен платно.
Неспішно продовжую вчити мову в Ютубі, було б бажання, мова все одно вдосконалюється.
Люблю пиво• 11 минут назад
Ответ дляMarsForEver
Удачи. Вы- то, надеюсь, язык выучили.
Вы разделе советы, которых сами не придерживаетесь.
И работаю и учу язык параллельно-результаты хорошие; содержанкой, пусть даже временно, не привыкла быть
Федорино Горе
• 11 минут назад
Ответ дляБорисфенка
Дуже класно, ви мололець
А моє питання про тих, хто не був жодного разу, зато по кафе шариться завжди, фотки викладає, але ж не ходить, бо голова в неї болить. І критичні дні. Скажіть, унікальні явища?
Борисфенка• 10 минут назад
Ответ дляДодекаэдр
Є такі, але вони всі знаходять лазейки - чому саме вони не можуть працювати і мають право на соціал.
Знаю переселенців з казахських німців і євреїв, які по 30 років на пособіях сидять.
Про сірійців вже говорено-переговорено.
Те саме зараз з українцями, частина біженців сидить на соціалі і буде на ньому сидіти як завгодно довго.
Про сірійців вже говорено-переговорено.
MarsForEver• 3 минуты назад
Ответ дляЛюблю пиво
И каких я советов не придерживаюсь? Учить язык и работать? И кто здесь содержанка? Я, которая платит налоги и содержит беженок, которые не хотят работать?
Борисфенка• 2 минуты назад
Ответ дляФедорино Горе
Дуже класно, ви мололець
Ви міряєте світ по собі :)
У мене є знайома, під 60 років, яка три роки старанно петляла від курсів, вона вже й овочі різала, і підлогу мила і готова хоч землю копати, але курсів боїться, як чорт ладану. Вона з якогось села з Черкащини, колись школу закінчила як попало, то вона навіть не знає абетки латиницею, я в шоці, але і таке буває. Ми її сто раз вмовляли ’Ти просто сиди на тих курсах, ну не зрозумієш, так і буде, ну легше ж сидіти за партою, чим шваброю махати’. І бератор її достає, у них план, 100% біженців мають пройти мовні курси.
То епопея триває, ця знайома нарешті записалася на курси, але майже туди не ходить, носить лікарняні, вигадує казна-що, але для неї навчання - це наче якась кара небесна.
Мені її не зрозуміти - я б ще 10 років на курси ходила, мені вчитися в кайф, а підлогу мити - каторга.
Кожному своє.