ВсеПроВсехЗнаю• 29 мая 2023

Где в Киеве красиво и тонко (!) делают гель-лак?

Не покрываоа ногти гелем полгода - кутикулу удаляла, подпиливала, покрывала каким-то типа лечебным/защитным покрытием и все. А тут захотелось накрасить ногти и еще ноготь сломался, но результат мне так себе - толстое покрытие как подушечки, пока ногти не отросли вроде бы норм, но знаю по опыту как это некрасиво смотрится, когда ногти растут.
західний_діалект• 29 мая 2023
вот я бы вам посоветовала, но к моему мастеру и так ХРЕН запишешься, поэтому соррян.
но
900 гривен.
Смешнюча• 29 мая 2023
Я із-за цього не роблю часто гель покриття, не люблю коли товстим шаром і ще й блистить як у сірка на сонці.
вкрации• 29 мая 2023
Ответ длязахідний_діалект
но
900 гривен.
До моєї теж ледь за 1,5 місяці можна впхатися ((
автор ВсеПроВсехЗнаю • 29 мая 2023
Я когда-то делала у мастера, принимала на дому на Саксаганского - делала реально долго, но результат оправдывал себя - как будто обычным лаком накрасила, только очень стойко и ровно. Но увы, потеряла ее контакты, а в салонах +/- с одинаковым результатом.
Рубаю олівлє• 29 мая 2023
Попросите у мастера прозрачный гель лак . Для меня это открытие . И попросите без выравнивания пластины
Рубаю олівлє• 29 мая 2023
Главное уточнитесь мастера - что бы тонко и без выравнивания . Только покрытие
автор ВсеПроВсехЗнаю • 29 мая 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Спасибо, красивые у Вас ногти.
Сейчас кругом это укрепление и выравнивание навязывают.
Прибираю щодня• 29 мая 2023
А загляніть в цей салон, хоч і на сторінку в інстаграм- Saynomo.nailbar.
Власниця канадійка, матеріали найвищої якості, деякі вона сама привозить з Канади. Орієнтовані на безпеку манікюру і покриття, ще й коктейль подадуть. Я не робила там манікюр, на жаль, планувала поїхати, але війна внесла корективи. Ціни були високі. Скрін сторінки в інсті додам
#Пойду_кгадалке• 30 мая 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Які там ціни?
kurshevel.ua• 30 мая 2023
Запрошуємо до нас в гості https://www.instagram.com/turmalin.studio/, Голосіївський р-н, поруч із м.Васильківська. у нас чудові майстри Аліна, Ірина. Розумний цінник, безпечно та якісно
Прибираю щодня• 30 мая 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Які там ціни?
Я поцікавилась, бо самій треба знати, раз рекомендую. Мені одразу відповіли в інстаграм, але я знайшла ще й інфо на ресурсі за посиланням для запису у них на сторінці, там розписано все, що вони можуть запропонувати, наскринила
Басина• 30 мая 2023
Ответ дляkurshevel.ua
Додайте ціни
kurshevel.ua• 01 июня 2023
Ответ дляБасина
Додайте ціни
дякую, що звернули увагу. ціни дійсно мінялися. на жаль не оновили на сторінці. комплекс (зняття, манікюр, покриття гель лак) 650 грн.
kurshevel.ua• 01 июня 2023
Ответ дляБасина
Додайте ціни
Басина• 01 июня 2023
Ответ дляkurshevel.ua
А корекція брів без фарбування?
kurshevel.ua• 01 июня 2023
Ответ дляБасина
А корекція брів без фарбування?
200 грн.
Басина• 01 июня 2023
Ответ дляkurshevel.ua
200 грн.
Дякую)