Байрактарна• 29 мая 2023

Освідчення в коханні

Дівчина першою освідчилася хлопцю в коханні, але завуальовано, типу сумно без нього. А він відповів, що кохає її дуже сильно. Питання, чому тоді не освідчився першим їй, якщо такий закоханий?
Результат:
вже голосів: 79
35 (44.3%) не насмілився першим сказати
22 (27.85%) боявся відмови
12 (15.19%) свій варіант в коментраях
9 (11.39%) не дуже-то й любив
1 (1.27%) захотів пригод
АнтиТроль• 29 мая 2023
Даже я так мозг не клюю

АнтиТроль• 29 мая 2023
Он просто не думал, что то надо озвучивать
Дадосвидания• 29 мая 2023
Ну вариантов много.. прям очень
автор Байрактарна • 29 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
Даже я так мозг не клюю
тут серйозне діло
автор Байрактарна • 29 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
та ну, а якби і вона не озвучила, то так би і не дізнались, що кохають одне одного?
АнтиТроль• 29 мая 2023
Смотрю, что кто-то ответил, что не так уж и любит. Не согласна. Если бы сказал на отвали, чтобы не было неловко, то сказал бы ’я тебя тоже’
Неваляшкина• 29 мая 2023
Может не был уверен в своих словах, как правильно это сказать и в том, как девушка отреагирует.
АнтиТроль• 29 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
А по поступкам не видно?
автор Байрактарна • 29 мая 2023
Ответ дляДадосвидания
Ну вариантов много.. прям очень
на вашу думку, виходячи з чоловічої логіки, чому не говорив?

АнтиТроль• 29 мая 2023
Не думала, что кто-то реально ждёт признания в любви. Вы либо встречаетесь, либо нет. Там и все так понятно
автор Байрактарна • 29 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
його освідчення було дуже гарячим
Королева Сарказма• 29 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Причина завжди одна у всі часи: не хотів, то і не говорив
АнтиТроль• 29 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Давайте лучше разберём, что он для вас сделал
АнтиТроль• 29 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
його освідчення було дуже гарячим
А вашего вообще не было. Потому что вы только сказали, что без него скучно. Но не говорили, что любите
автор Байрактарна • 29 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
А по поступкам не видно?
ну це можна собі що завгодно фантазувати. Погляд звичайний, але думаєш, что закоханий і так далі. Хоча компліменти говорив і навіть дарував квіти, але типу жарт
Дадосвидания• 29 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Ну может кто-то добавит но вот что пришло на ум:
- боялся;
- не уверен в ее любви был;
- закомплексован;
- выгода нужна или что-то типо того, потому просто согласился;
- нарцисс, услышал , убедился ответил так же;
- вежливость ( не правда но говорит);
- страх быть ’ нелюбимым’
- серьезные планы на девушки , боялся;
- готовит ей признание , а она раньше сказала
Я_и_моя_собака• 29 мая 2023
Бо не всі говоруни. Інтроверт і за життя може не сказати. Типу й так все ясно)
автор Байрактарна • 29 мая 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
не кохав-таки, значить?
автор Байрактарна • 29 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
так, саме так. Але він не зробив перший крок

АнтиТроль• 29 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Что за дебил, который дарит цветы и говорит, что шутка. У меня так одноклассник говорил комплимент, а потом, чтобы себя не выдать, два нелесных комментария
Безсовісна кума• 29 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
а вообще они сколько времени вместе?
АнтиТроль• 29 мая 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Моя позиция
АнтиТроль• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Взгляд как поступок это сильно
Королева Сарказма• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
не кохав-таки, значить?
Не треба Вам бігти перед батька в пекло, як то кажуть
Я_и_моя_собака• 30 мая 2023
Автор, ми з моїм чоловіком упевнені, що наш син одружиться лише, коли дівчинка скаже: ну, що, давай вже в РАЦС, чи шо? Погода хороша, день у них робочий, я визнавала, настрій наче норм. То їдем?
Проте, знаючи всі активи нашого сина, склад його характеру, ставлення до близьких можу вас запевнити, що та дівчина у своєму житті візьме джекпот))
Так що не все так однозначно 😅
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляДадосвидания
- боялся;
- не уверен в ее любви был;
- закомплексован;
- вежливость ( не правда но говорит);
- страх быть ’ нелюбимым’
- серьезные планы на девушки , боялся;
вигоди ніякої точно, не нарцис, ну ввічливість теж ні. А ось, щось натякав, що збирався сказати, але коли, невідомо
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
ну не казав, що жарт, але так це виставлялося
Дадосвидания• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Ну всем нужно разное время. Но это опасно кстати что женщина первая сказала
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
Взгляд как поступок это сильно
та ну дуже молодий, що він міг зробити. Ще не заробив на дорогі подарунки.
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляДадосвидания
Ось! до нього і після нього їй освідчувались перші, а не вона