Байрактарна• 29 мая 2023

Освідчення в коханні

Дівчина першою освідчилася хлопцю в коханні, але завуальовано, типу сумно без нього. А він відповів, що кохає її дуже сильно. Питання, чому тоді не освідчився першим їй, якщо такий закоханий?
Результат:
вже голосів: 79
35 (44.3%) не насмілився першим сказати
22 (27.85%) боявся відмови
12 (15.19%) свій варіант в коментраях
9 (11.39%) не дуже-то й любив
1 (1.27%) захотів пригод
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Бо не всі говоруни. Інтроверт і за життя може не сказати. Типу й так все ясно)
ні, ясно не було. І його освідчення стало як грім серед ясного неба.

Дадосвидания• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Ось! до нього і після нього їй освідчувались перші, а не вона
Ну если женщина первая сказала, это не факт что провал. Просто если он не любит то может обвинять что навязала .
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляДадосвидания
а навіщо тоді говорити, що кохає? Ну сказав би, що теж сумує, або що не сумує, вона ж нічого не пропонувала.
АнтиТроль• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Лучше такой гром, чем любовница
Дадосвидания• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Есть нерешительные мужчины. Там если не скажешь, другая скажет и будет счастлива в браке. Слышали о таких?
Я_и_моя_собака• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Скажіть, а для чого вам це обговорення?
Ви ж розумієте (або ні), що кожна з нас має свій досвід і ми зараз через цю призму вам такого понаписуємо, що ви з ймовірністю дуже високою приймете хибне рішення й зробите хибні висновки.
У стосунках потрібно вірити лише самій собі: своєму тверезому розуму й своєму серцю. Ось і все.
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
Лучше такой гром, чем любовница
та вони обоє не одружені, коханки не могло бути
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляДадосвидания
так, навіть знаю таких. Але він проявив свою рішучість вже після, значить не в тому діло
АнтиТроль• 30 мая 2023
Ответ дляДадосвидания
О счастливых браках не слышала

Дадосвидания• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Да просто есть мужчины которые не могут сказать такие слова. Вот и все . Им прям много времени нужно
АнтиТроль• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Они вам кто?
Дадосвидания• 30 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
О счастливых браках не слышала
Малый круг общения)
Миззери• 30 мая 2023
Я не считаю что она призналась
Сказать что грустно и скучает это не равно признание в любви как по мне
Миззери• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
та ну, а якби і вона не озвучила, то так би і не дізнались, що кохають одне одного?
А она и не озвучила
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляДадосвидания
ну такі, напевне, і потім скажуть сухі слова. Але тут були прямо ух!
Миззери• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
не кохав-таки, значить?
Боже, не придумайте на равном месте
Вы знать точно не можете что у него в голове а советчицы и тем более
Правильно написали тут , смотрите по поступкам
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляМиззери
А она и не озвучила
Так. Але ж ініціатива була все одно від неї, а він одразу відчув, що малося на увазі
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляМиззери
Боже, не придумайте на равном месте
Отож, що в нього в голові? Як він відчув, що слово сумую - це кохаю? Таке враження, що він очікував цих слів...
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляМиззери
Я не считаю что она призналась
так не сказала, але кохала, а він одразу відчув, що вона хоче йому донести

ПрипоРошенная• 30 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
Не думала, что кто-то реально ждёт признания в любви. Вы либо встречаетесь, либо нет. Там и все так понятно
Так как начать встречаться, если ни он не признался ей в любви, ни она ему?
АнтиТроль• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Автор, извиняюсь, но вы сказочная
АнтиТроль• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Она ему сказала, он её послушал, ответил. Где тут было, что он предугадал??
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Ви праві, хтось з двох же повинен зробити перший крок. Ну як мінімум, сказати, давай зустрічатися будемо, бо подобаєшся. Чи щось типу того, якщо навіть не освідчуватися.
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
Автор, извиняюсь, но вы сказочная
чому? вони були ніби друзями, ну то ж тут такого сказати, що хтось сумує? і інший одразу ці слова сприймає за освідчення...
АнтиТроль• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Тогда за вас можно только порадоваться, что у вас все взаимно
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляНеваляшкина
Может не был уверен в своих словах, как правильно это сказать и в том, как девушка отреагирует.
Напевне, Ваш варіант найбільш вірогідний. Скоріше за все, не міг спрогнозувати реакцію, бо, виходячи з поведінки дівчини, вона точно для нього не була очевидною.
Неваляшкина• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
Главное что они обоюдно любят друг друга, а как признались в этом, это уже не важно, пусть будут счастливы
автор Байрактарна • 30 мая 2023
Ответ дляНеваляшкина
на жаль, не склалося, і то не хлопця вина, і не дівчини. Але він до останнього боровся.
АнтиТроль• 30 мая 2023
Ответ дляБайрактарна
За 3 дня пара распалась?
Домашня Зюзя• 30 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
Это всегда мега-приятно слышать