празники не помню• 30 мая 2023

Дівчатка, не ведіться на них, будь ласка!

Колись описувала тут про вірменина в Німеччині. Написав мені в телеграм, закрутилося, ну і врешті був з ним секс, і не один раз.
Ну я потім якось писав час від часу, запрошував на секс. Було навіть таке, що сказав, щоб сама до нього приїхала.
Якось поривався сам приїхати, а я вже не хотіла, бо розуміла, що то щось не те. Все говорила, що роботи багато, часу нема, або ставила такі умови, на які він не пішов би.
А сьогодні зустріла його.
Сьогодні ми говорили з ним , і він зізнався, що одружений, гуляє наліво- направо, і що українки майже всі на нього ведуться, ,і багато з них не проти мати його в постійних коханцях. І показував мені фото цих дівчат.
Дівчата,вони просто експлуатують українських дівчат, жінок.
Вони не мають до нас ніякої поваги.
автор празники не помню • 30 мая 2023
Як яшкодую, що зв´язалася з ним у свій час. Не робіть моїх помилок.
Самооцінка нижче плінтуса.

Pelmeshek• 30 мая 2023
Запишите ’в опыт’ та и все.
Переворачивайте страницу.
Ліплю вареники• 30 мая 2023
Удалено администрацией...
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляPelmeshek
Запишите ’в опыт’ та и все.
Переворачивайте страницу.
Постараюся, але так гидко.
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Постараюся, але так гидко.
З чого саме вам гидко?
Мандолина Бу• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Самооцінка нижче плінтуса.
Перестаньте так убиваться. А лучше отбрейте мудака. Он вам напишет и не раз еще, помаринуйте и назначьте встречу. И не явитесь. Пусть постоит-подумает.
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Удалено администрацией...
Я не знала,что онженат. Он говорила, что оазведен
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляTammy21
З чого саме вам гидко?
З самої себе
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
З самої себе
Чого? Ви зробили щось погане?

автор празники не помню • 30 мая 2023
Дівчата, вони такі брехуни
Він брехав увесь час.
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляTammy21
Чого? Ви зробили щось погане?
Що зв´язалася з ним
автор празники не помню • 30 мая 2023
Вони міняють жінок, як постіль.
Якщо не частіше
автор празники не помню • 30 мая 2023
Я йому сказала все, що про нього думаю,і щоб жодна українка йому більше не дала
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Що зв´язалася з ним
Тобто, у вас був секс і це погано. Чи ви не маєте дара передбачування та ясновидіння і це погано, чи ви маєте відповідати за вчинки інших...?
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляTammy21
Мне попереджали інші, що зв´язуватися з вірменами, то погано.
Я ж не послухала
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Удалено администрацией...
Я не понимаю, на болотах совсем с форумами туго?
Мрію про пончик• 30 мая 2023
Это урок на будущее, не плохой между прочим урок, в следующий раз будете умнее.
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Я ж не послухала
До чого тут вірмени?
Налогообложу• 30 мая 2023
У меня муж и 4 любовника как то н

автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляTammy21
До чого тут вірмени?
Не знаю, можливо, не всі такі. Але люди казали і це виявилося правдою
Задолбулька• 30 мая 2023
Знаю девочек, которые поставили цель здесь найти немецких женихов и выйти замуж. Но те совсем не спешат заводит романы с украинками. То девочки связались с сирийцами и др.муслимами, те умеют ухаживать красиво, зато потом тоже такое разочарование, когда те пропадают , а потом оказывается, что тоже женаты и там по 3-5 детей🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Ви тролите?
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
100 процентів. Я це також знаю
Вони спочатку заливають, а потім покорисьуються і згадуй як звали
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляTammy21
Ви тролите?
В смислі , не зрозуміла
автор празники не помню • 30 мая 2023
І ще приєднався до нашої української групи в телеграм, щоб іншим українським дівчатам писати.
Задолбулька• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Где Вы вообще его откопали?
У нас в огромном окружении здесь аж трое армян и то они женщины, убежавшие от войны.
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Где Вы вообще его откопали?
Він тут живе вже давно. 28, років, якщо не помиляюся
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Прям можно начинать игру -- сосчитай матрёшек.
Задолбулька• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Так уже взрослый дядько, лет 40 или больше?
автор празники не помню • 30 мая 2023
Дівчата, якщо хтось в Німеччині і читає це, будь ласка, майте повагу до себе, якої, дура, не мала я.