празники не помню• 30 мая 2023

Дівчатка, не ведіться на них, будь ласка!

Колись описувала тут про вірменина в Німеччині. Написав мені в телеграм, закрутилося, ну і врешті був з ним секс, і не один раз.
Ну я потім якось писав час від часу, запрошував на секс. Було навіть таке, що сказав, щоб сама до нього приїхала.
Якось поривався сам приїхати, а я вже не хотіла, бо розуміла, що то щось не те. Все говорила, що роботи багато, часу нема, або ставила такі умови, на які він не пішов би.
А сьогодні зустріла його.
Сьогодні ми говорили з ним , і він зізнався, що одружений, гуляє наліво- направо, і що українки майже всі на нього ведуться, ,і багато з них не проти мати його в постійних коханцях. І показував мені фото цих дівчат.
Дівчата,вони просто експлуатують українських дівчат, жінок.
Вони не мають до нас ніякої поваги.
Б´ю байдики• 30 мая 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Моя история такая: улыбался мне тут один, смотрел постоянно, тоесть стало понятно, что понравилась . Мне тоже понравился. Дальше обменялись телефонами, завязалась переписка в ходе которой я и узнала, что тадаааам- женат. Блин, я уже начала серьезно залипать ( то ли от недостатка внимания мужского, то ли от недостатка секса) Вообщем,переписку мы прекратили, а во мне теперь внутренняя дикая борьба, не хочу быть подстилкой, не хочу, чтоб об украинках так думали , а с другой стороны, как же я хочу.. пока держусь. Но боюсь, если встречу его снова, то сдамся. Блиииин, ну вот что такое происходит. Откуда он взялся. Я просто высказалась
Ну и глупо. Влюбчивая вы. Так пострадаете месяц и забудете его. А «сдадитесь», будете полгода мучаться.

Всюди влазю• 30 мая 2023
Ответ дляШпондєр
Потому что единицы ведут себя нормально.
Да перестаньте , ну вот из 30 человек знакомых одна да «, интересная» а то прям все , просто таких всегда видно
vihola• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Як яшкодую, що зв´язалася з ним у свій час. Не робіть моїх помилок.
Самооцінка нижче плінтуса.
Вам писали не звʼязуватись ще коли він вас по якихось будовах возив. Доросла жінка, 3 дітей, якщо не помиляюсь, симпатична напевно. А що в голові? Не хочеться добивати.
В танке• 30 мая 2023
Ответ дляПес Патрон
Ну так дама может и думает,что она строит отношения,а немец просто ахается).
Отношения и просто трах - разные вещи.
Витворунка• 30 мая 2023
Ответ дляПліснявілий сир
да) у меня опыт большой
обьездила весь мир и обеспечила себе, детям и родителям светлое будущее, ни разу не работая)) за счёт прекрасных, харизматичных, состоятельных и влиятельных мужчин) впринципе пока довольна и счастлива.
чего желаю и автору. автор, осторожнее с мужчинами из восточных краёв с горячей кровью. особенно, если не умеете их чувствовать и разбираться.
но не жалейте, попользовались и выбросили. следующий! надеюсь вы неплохо поимели с него. урок на будущее
О, эскортницы вошли в чат)
Не виправдовуюсь• 30 мая 2023
Ответ дляШпондєр
Вы такая правильная
Стебель березы• 30 мая 2023
Дивно, а нащо ви з ним спілкувалися? Спілкуйтеся з німцями. Я на тіндері зареєструвалася, було 5 побачень - чудові неодружені чоловіки, ніяких російськомовних.
энциклопУдия• 30 мая 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Удалено администрацией...
А мадам откуда будет? И если вы не украинка, то что тут сидите? Тянет?
энциклопУдия• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Дівчата, вони такі брехуни
Він брехав увесь час.
Отомстите и поручите козла. Станет легче.

Шкварочка• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Дівчата, якщо хтось в Німеччині і читає це, будь ласка, майте повагу до себе, якої, дура, не мала я.
Нормально. Сама потрахалась сколько хотелось, а другим пишет «майте повагу».
Ну ок, вышиванку и веночек на свидания не буду надевать
kidi_cow• 30 мая 2023
Автор , ви його відфутболили ось він і мститься . Менше вірте цим казанова
Повелитель бітка• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Мені 43, життя трішки бачила. Теж дивують наші жіночки які з палаючими очима кидаються на всіх оточуючих чоловіків. Якщо так чешеться- купи вібратор, і розслабся! Реально соромно. Липнуть до водіїв автобусів, і це огидно спостерігати, оці пвдмигування, дибільний сміх і намагання полонити одного носія штанів. Краще б вчили мовці і шукали гідну роботу, там і пара знайдеться, якщо так цього хочуть.
Раніше кацапських наташ знали в Єгипті, тепер наших українок знатиме вся Європа
Доньці пояснюю, що по нас будуть судити про усьому нашому народу, ми маємо бути найкращою версією себе. Щоб нашим чоловікам не було соромно після війни приїхати в Європу. Бо поки вони кров проливають, деякі лізуть на кожного мужика
Леди Репях• 30 мая 2023
Ответ дляМастер Класс
Чого ви так вбиваєтесь?
Секс, це якесь приниження, чи що?
Ви отримали задоволення. Може, це ви його використали? Чому саме він вас?
Поддерживаю.
Я вообще не понимаю этого ’попользовался’.
Взрослая женщина приняла решение, что будет секс. Оба получили удовольствие.
Какое унижение? Автор, видимо, считает, что показав своё манго даёт мужчине счастье на всю жизнь)))
Проще надо относиться. Никто никому ничего не ’даёт’. Всё обоюдно.
БоХатая• 30 мая 2023
Ответ для vihola
3 дітей?????
vihola• 30 мая 2023
Ответ дляБоХатая
3 дітей?????
Це неточно, можу помилятись.
І ще, здається, автор вчитель німецької. Сорі автор, якщо наплутала.
короткопамятна• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Самооцінка нижче плінтуса.
У їнших із самооцінкою і з вихованням все нормально.
Твоя космішна• 30 мая 2023
Ответ дляTammy21
Чого? Ви зробили щось погане?
Вам не понять. Нужен определенный уровень чистоты сознания.
БоХатая• 30 мая 2023
Ответ для vihola
Це неточно, можу помилятись.
Матір Божа, 3 дітей, вчителька..... Іспанський сором. Мені і до війни за деяких наших дамочок-заробітчанок у Європі було соромно, а тепер, після ось таких ’’біженок ’’які скористалися шансом вигуляти пісю...... Дуже сподіваюся що таких меншість.
Алгонавт• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
І ще приєднався до нашої української групи в телеграм, щоб іншим українським дівчатам писати.
Напишите в группу, чтобі знали.

Мій не такий• 30 мая 2023
Ви якось дивно це сприймаєте, як для дорослої жінки. Розслабтесь. Вас ніхто не засуджує, крім вас самої. Я з вірменом живу вже 19 років. Вони не гірші і не кращі за інші нації, тому його національність тут зовсім не до чого.
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляАнти-анонім
я прошу паспорт и документ, потом в постельку, если у меня какие то планы на человека. и никогда не связываюсь с этими нациями....
А де в паспорті стоїть про одруження?
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляКузякин
Дівчатка...
Причем тут дівчатка, если у вас одно место чесалось и вы запрыгнули на какого-то левого армянина?
Бо таких дівчат багато, навіть судячи з того, що він вчора розказував.
Автопортрет нурофена• 30 мая 2023
Удивительное рядом
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляФокус-Покус
Удалено администрацией...
И правильно делаете
МастерЮля• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Дівчата, вони такі брехуни
Він брехав увесь час.
Кто-Они?
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ для vihola
Знаю, що повна дура.
Роблю висновки
МастерЮля• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Він тут живе вже давно. 28, років, якщо не помиляюся
Так может вопросики все же к женщинам? Что же вы кидаетесь на все подряд? Ещё и самовывозом не брезгуете🤦‍♀️
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
Сама себе за це ненавиджу,що почала спілкуватися з ним і що спала з ним
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Не знаю як. Вчора сказав, ти, мабуть, більше ніколи зі мною не захочеш зустрітися.
А було б не погано якимось чином аідомстити
МастерЮля• 30 мая 2023
Ответ дляПовелитель бітка
100%
Соглашусь с каждым словом.