празники не помню• 30 мая 2023

Дівчатка, не ведіться на них, будь ласка!

Колись описувала тут про вірменина в Німеччині. Написав мені в телеграм, закрутилося, ну і врешті був з ним секс, і не один раз.
Ну я потім якось писав час від часу, запрошував на секс. Було навіть таке, що сказав, щоб сама до нього приїхала.
Якось поривався сам приїхати, а я вже не хотіла, бо розуміла, що то щось не те. Все говорила, що роботи багато, часу нема, або ставила такі умови, на які він не пішов би.
А сьогодні зустріла його.
Сьогодні ми говорили з ним , і він зізнався, що одружений, гуляє наліво- направо, і що українки майже всі на нього ведуться, ,і багато з них не проти мати його в постійних коханцях. І показував мені фото цих дівчат.
Дівчата,вони просто експлуатують українських дівчат, жінок.
Вони не мають до нас ніякої поваги.
Из Кукуева я• 30 мая 2023
Всі коменти не читала, скажіть хто небудь, це той що на будову авторку возив чи не він?

Сливочная пенка• 30 мая 2023
Кто ему дает , значит сами к себе не имеют уважения ))
Да и в Германию я б не поехала , по все той же причине уважение к себе и предкам .
пьЯНА• 30 мая 2023
Стоп,автор, Вы же ему тоже не сказали, что замужем.
И секс у вас был улетный с 6 мя презиками за 4 раза.

А ещё и к немцу параллельно ездили. Так что всё по честному. От чего огидно то?
Кстати, как с немцем? Переехали к нему?
пьЯНА• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Якби знала, що він таке чмо, в житті б не трахалась з ним.
Вам а первой теме об этом писали. А Вы не могли нарадоваться как Вы в машине кувыркались улетно.
пьЯНА• 30 мая 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Дуже схоже.
А вона то до нього,то до німця корміліцу вигулювала, а тепер огидно їй.
Northface• 31 мая 2023
Зачем мне они, они как ослы
ЯблокоРаздора• 01 июня 2023
Ответ дляШпондєр
Вы правы, очень стыдно за нашу женскую половину нации, очень много разводов, в Украине сидели на шее у мужиков, приехали в социально ориентированные страны и повесились на шею системе и находятся в полной уверенности, что так будет всю жизнь и пошел он на фиг украинский мужик... в местах скопления людей не разговариваю ни на русском, ни на украинском, стыдно, даже на детской площадке, если есть местные, не разговариваю. Мы помогали одной девочке-беженке с ребенком устроиться, в итоге все закончилось разборками с социалом и переселением, потому что она начала мутить с мужем немки, в квартире которых жила. Переступают все принципы, лишь бы жопа в тепле.
Я особисто таких знаю. І не одну