празники не помню• 30 мая 2023

Дівчатка, не ведіться на них, будь ласка!

Колись описувала тут про вірменина в Німеччині. Написав мені в телеграм, закрутилося, ну і врешті був з ним секс, і не один раз.
Ну я потім якось писав час від часу, запрошував на секс. Було навіть таке, що сказав, щоб сама до нього приїхала.
Якось поривався сам приїхати, а я вже не хотіла, бо розуміла, що то щось не те. Все говорила, що роботи багато, часу нема, або ставила такі умови, на які він не пішов би.
А сьогодні зустріла його.
Сьогодні ми говорили з ним , і він зізнався, що одружений, гуляє наліво- направо, і що українки майже всі на нього ведуться, ,і багато з них не проти мати його в постійних коханцях. І показував мені фото цих дівчат.
Дівчата,вони просто експлуатують українських дівчат, жінок.
Вони не мають до нас ніякої поваги.
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Так уже взрослый дядько, лет 40 или больше?
48. Ще й спочатку набрехав, що 45

Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
В смислі , не зрозуміла
В прямому. Ви пишете фрази які навіть двадцятирічна дівчина з браком соціальної взаємодії не напише. Я навіть той пафос проковтнула у старпості, але коменти все переплюнули. Плюс кокошників уночі вже тут як тут з коментами-копіпастними...
Задолбулька• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
48. Ще й спочатку набрехав, що 45
Капец, старый пердун🤨
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляTammy21
Який пафос, які коменти
Задолбулька• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Який пафос, які коменти
Та не берите в голову.
Время пройдёт , и не будет такого тягара.
Но опыт запомните, конечно.
И в будущем да, не связывайтесь с женатиками, это путь в никуда🥺
Ну шо не так?• 30 мая 2023
Так він вам обіцяв одружитися,чи що? Ви ж самі написали що запрошував на секс ,і ви їздили і займалися сексом з ним.То які до нього питання? Віз запропонував ,ви погодилися
Пліснявілий сир• 30 мая 2023
Ответ дляTammy21
Ви тролите?
а то большой секрет, что восточные мужчины самые полигамные, с горячей кровью и зашкаливающим тестостероном. это отражается и на внешности и не поведении. турки, азербайджанцы, армяне и тд
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляНу шо не так?
Питання в тому, що він одружений це раз,
І в нього таких дур як я через день інша
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Та не берите в голову.
Но опыт запомните, конечно.
Я ж не знала цього, він запевняв, що розлучений.
Він всім так каже.
Питаю, чому ти збрехав?
Каже, бо боявся, що ти не даси, якщо будеш знати правду

Ну шо не так?• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
То якщо людина вас запрошуе ’ час від часу’ і тільки ’ на секс’ ,то зрозуміло що йому від вас потрібно було. А ви окрім сексу ще чимось займались,прогулянки,кафе,ресто.,кіно,чи тільки ліжко?
ЭмчЭндЭм• 30 мая 2023
Удалено администрацией...
автор празники не помню • 30 мая 2023
Ответ дляНу шо не так?
Коли запрошував час від часу, то я вже не зустрічалася. Просто напише, запросить, я знайду відмовку, через ьиждень- два знову пише, і так вже десь пам´ять місяців
А спочатку писав кожного дня по вісім разів на день.І я дура повелася
Ну шо не так?• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Зрозуміло,ну бувае,не переймайтеся,жоден х..й на цій планеті не вартий того,бережіть себе)
Василина Семеніч• 30 мая 2023
Новина-шок, ніколи б не подумала такого про вірменських чоловіків.
Рання пташка• 30 мая 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Удалено администрацией...
Нууу, 2 в 1. Это разве не она тут темы строчила, что надо к нему ехать, бо не можется?
РокерША• 30 мая 2023
Как то смешно вы пишите… так банально, он сказал» что неженат» , « не ведитесь на них». Вот поймите, это личное дело этого мужчины - сколько иметь женщин, и не вам кому то указывать, не вы первая, не вы последняя у него , ваше негодование смешно. Вы просто в тот момент подвернулись, потом другая т. д. Каждый для себя решает сам, как ему жить, каждый собственный опыт получает. А вот всех армян обижать не надо, при чем тут нация. Ну попользовался вами мужчина.Никому это не интерессно и ему в том числе. Вселенная от этого не остановилась. Завтра у него еще лучше девушка, послезавтра- еще лучше предыдущей…. И что… к чему вот эти все ваши стенания. Его выбор- такой стиль жизни, ваш выбор- быть глупой, смешной, доверять…вот и все…вы просто оказались на конвеере.Потр… ся и забыл как вас зовут. А при чем тут нация? Или среди других национальностей нет таких мужчин??? Или нет таких как вы среди других национальностей? Полно!
Ліплю вареники• 30 мая 2023
Ответ дляTammy21
Я не понимаю, на болотах совсем с форумами туго?
Шта?
Ниф_ниф• 30 мая 2023
Ответ дляTammy21
эта с Крыма сейчас строчит
Ліплю вареники• 30 мая 2023
Ответ дляНиф_ниф
эта с Крыма сейчас строчит
У вас дар😂

Ниф_ниф• 30 мая 2023
Ответ дляЛіплю вареники
У вас дар😂
та ни. Все гораздо прозаичней)
ЯблокоРаздора• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Як яшкодую, що зв´язалася з ним у свій час. Не робіть моїх помилок.
Самооцінка нижче плінтуса.
Ото ви дура!
От про таких я і писала . Українки вде сприймаються як щльондри!
Одні тут країна боронять, інші поїхали на соціал її розорить!
сою не люблю• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Дівчата, вони такі брехуни
Він брехав увесь час.
А вы хотели фату и лебедей??
Не верю, что не догадывались про статус мужчины.
Странная женщина...
Майская киска• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Ви ж теж заміжня наче
А як у вас склалося з тим іншим?
Телепузик• 30 мая 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Удалено администрацией...
2в1, або 3в1
Соціалка + принца заморського бонусом
Вже по всіх країнах рознеслась реклама,, репутація,,
Місцевим таке нафіг треба, хіба що одиницям для розваг, а от араби, чи з Кавказу , чоловіки гарячі що ого, і тут такий вибір підкотив їм.
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляНиф_ниф
эта с Крыма сейчас строчит
Вы ее по слогу узнали?)
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Шта?
Вечер в хату, гражданочка.
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляПліснявілий сир
Я надеюсь, вы это сейчас от плиты, в каждой руке по младенцу вещает. Ну, ведь небольшой секрет, что всем женщинам паприроде полагается хотеть быть берегиней. Инфа сотка. С тех же источников, что и ’горячая кровь’.
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Який пафос, які коменти
Папо, де море.
Пліснявілий сир• 30 мая 2023
Ответ дляTammy21
ооо, да вы синий чулок, не пробовали особо мужчин)))) судя по всему)
потому и нет познаний)
ничего, никогда не поздно начать)
Tammy21• 30 мая 2023
Ответ дляПліснявілий сир
потому и нет познаний)
ничего, никогда не поздно начать)
Как же быстро вы меня расскусили. У вас талант...
Опыт небось лет 70? ’Пробовать мужчин’, ’горячая кровь’, ’синий чулок’... Прям как в совке побывала. Благодарить не буду.