Ромашкинная• 30 мая 2023
Ведете дітей в школу? Дитина вчора заснула на уроці(
lisenok_8282• 30 мая 2023
Ответ дляМастер Пис
Я от сьогоднішні фотки глянула, спи/не спи в коридорі, якщо влучить-нічого не спасе.
в коридорі сидять не тому, шо влучить. а тому шо, як влучить десь поряд, то шоб вас не вбило вікнами, які повилітають від вибухової хвилі. ну коли ж вже зрозуміють люди?
Трільчиха• 30 мая 2023
Ответ дляlisenok_8282
Так! Ви праві
А вірогідність є, як влучать поряд
Або навіть не дуже поряд
А вірогідність є, як влучать поряд
Або навіть не дуже поряд
Маю сечі• 30 мая 2023
У меня школа рядом с домом, вижу детей толпы идут. Кто сам, а кого привезли/привели
У меня детей нет, я сейчас собаку под бок и спать пару часов планирую
Мастер Пис• 30 мая 2023
Ответ дляlisenok_8282
Ну не в усіх такі вікна, що прям повбивають. Плюс розташування ліжка рідко в кого під вікном
Садоводница• 30 мая 2023
Я не вожу, коли бачу, що толку не буде.
Тай по всьому. Сонна, голодна, втомлена дитина вчитись не буде, то нащо? Ліпше дома попрацювати
lisenok_8282• 30 мая 2023
Ответ дляМастер Пис
які такі? ну не смішіть) скло перерізає людину просто насмерть. вилітають віконні рами, балконні блоки. будь ласка, не недооцінюйте небезпеку, убезпечуйтесь. настеліть м´якенько в коридорі і лягайте. це ж не важко.
Мастер Пис• 30 мая 2023
Ответ дляФайна_зупка
Не уявляю як можна повести дитину в школу після стількох безсонних ночей.
Ха, у нас ще й контрольні дві сьогодні. Пишу класухі, щоб може відмінили, але ж яке там..
Файна_зупка• 30 мая 2023
Ответ дляМастер Пис
Уявляю що втомлені невиспані діти нам понауписють
Файна_зупка• 30 мая 2023
Ответ дляМаю сечі
Зовсім людям своїх дітей нешкода
ЖаннаНеАгузарова• 30 мая 2023
Ответ дляТрільчиха
Яка вже школа ?
Вчора наш клас поїхав на останній дзвоник на екскурсії в центр , то просиділи в укритті
Що навчання , що свята ніякі
У нас уроки идут, но оффлайн.
А Киев знаю до 16 июня
Слоник-тоник• 30 мая 2023
Ответ дляРомашкинная
Ми теж всі ці дні ходили до школи
А тепер ось лежить в ліжку і відсипається.. може на доугий урок відправити?
Я свою оставила дома онлайн. Она ещё и приболела
Трільчиха• 30 мая 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У нас уроки идут, но оффлайн.
А Киев знаю до 16 июня
Ми область
Останній дзвінок був вчора
Екскурсія накрилась
Останній дзвінок був вчора
Екскурсія накрилась
Маю сечі• 30 мая 2023
Ответ дляФайна_зупка
Зовсім людям своїх дітей нешкода
Может оставить не с кем, работают оба родителя
Файна_зупка• 30 мая 2023
Ответ дляМаю сечі
А в липні - серпні з ким залишить?
Маю сечі• 30 мая 2023
Ответ дляФайна_зупка
А в липні - серпні з ким залишить?
А я откуда знаю, это уже заботы родителей не мои
Секс-Бомба• 30 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Ми в ночі спимо.
какие вы молодцы, мы так за вас рады
Файна_зупка• 30 мая 2023
Ответ дляМаю сечі
Ну так я вам і скажу - як є з ним залишити в серпні-липні, то є з ким і ці дні. Було б бажання.
Забрала і не сказала• 30 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
У нас тоже, 9 класс, учебники сдали в пятницу, была дистанционка, Харьков
Ми теж в Харкові, але чомусь ще не на канікулах, до 02.06 вчимось. Правда сьогодні зробили вихідний. Теж відсипається. Вже втомився. Та і підручникипозакінчували вже.
ДлинноНожка• 30 мая 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Моя племянница тоже до 2 июня, это наш лицей так решил, наверное )