Проработник• 30 мая 2023

Пропаганда ЛГБТ у школі та дитсадках. Що думаєте шановні батьки?

Вчора з’явилась інформація, що наш новий гуру освіти пан Лісовий підписав Меморандум з благодійним фондом Arcus Foundation щодо впровадження гендерно-чутливих методів навчання в освітній процес в заклади дошкільної- вищої освіти. Ця благодійна організація створена американським мільярдером-геєм Джоном Страйкером. Згідно цього меморандуму, ця організація буде навчати вчителів цих програм, проводити імплементацію відповідних програм у всі рівні освітніх закладів, матиме доступ до освітніх закладів і здійснюватиме контроль за їх ефективністю…в закладах освіти будуть поширювати спеціальну літературу, ігрові набори. Згідно меморандуму поки що це -1000 освітніх закладів. Останнє фото - це недавня новина з Канади. Мене особисто вразила.
Результат:
вже голосів: 866
373 (43.07%) 3. Лісового - на звалище.
199 (22.98%) 2. Тільки зі згоди батьків
184 (21.25%) 1. Норм. Давно пора.
110 (12.7%) 4. Тиц.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляТрактор Віка
Люди, которые верят в подобную чушь, так переживают за вот это гейство. Вам не кажется, что у вас проблема с головой? Может вы сами геи и лесбиянки? Ну,это же ненормально. Какую-то херню постоянно выдумывать, носиться потом с этой хернёй, круглыми сутками думать о геях. Это же явно проблемы с кукухой.
Ми думаємо про те, що нам хочуть форматували мізки. Ми проти цього. Що не так?

Пупуговка• 30 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вони і так все це знають, ви і про секс їм в 20 років розкажете?
Ну, моему только 11.
Ацетилсалициловая кислота• 30 мая 2023
Ответ дляАнонім Перший
а что со спортом сделали вам норм?
Для них теж потрібна окрема категорія
Незламна• 30 мая 2023
Пофіг. Мене і мою дитину не переконати.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Там шрифт невеликий и читати довго, краще вигадати щось про пропаганду
Це не просто пропаганда. Це документ, з якого все стартує.
автор Проработник • 30 мая 2023
Ответ дляТрактор Віка
У мене таке враження, що геі і лесбіянки ,,лізуть,, до мене і нав’язують про себе інформацію, яка мені непотрібна… а пройде зовсім трохи часу і люди з таким же мисленням як я будуть вважатися не такими…
Ацетилсалициловая кислота• 30 мая 2023
Ответ дляПупуговка
Ну, моему только 11.
І ви думаєте він нічого не знає?

Миссис Буркул• 30 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Що тут говорити. Козли. Змусять нас жити в хворому суспільстві. Категорично проти. Дітей по максимуму буду відсторюонювати від цих хворих.
В хворому суспільстві нас змусили жити москалі
Ось де буде біда і психологічні проблеми в людей
Кому там слова не давали• 30 мая 2023
Ответ дляПроработник
На останньому фото я вам привела приклад дуже яскравий…
Ви його самі знайшли, щоб проілюструвати той меморандум? Чи то не ваш приклад, а того ресурсу, що розганяє зраду про пропаганду ЛГБТ в школах?
короткопамятна• 30 мая 2023
Зачем перекручивать? Никакой пропаганды там нет. Речь о толерантном отношении к трансгендерам. Вы не представляете какой травле они подвергаются в школе из-за недостатка информации у окружающих. С дремучестью надо бороться.
Анонім Перший• 30 мая 2023
так а какая пропаганда?
учителя же всегда орали и орут, что школа не воспитывает. воспитывают родители.
ну так родители дома сами и решат, как им относится к геям и сами расскажут.
а школа пусть учит считать в столбик. остальное не их собачье дело.
3@йk@• 30 мая 2023
Це станеться так чи інакше: і легалізація шлюбів і інформування освітнє.
Суспільні закони не зміниш.
Колись і фемінізм був дикістю. І «права темношкірих» звучало як оксюморон.
Тому я точно не проти.
Пупуговка• 30 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
І ви думаєте він нічого не знає?
Вы читать умеете?
Я сама расскажу ребенку тогда когда посчитаю нужным и так как посчитаю нужным.
Анонім Перший• 30 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Для них теж потрібна окрема категорія
отдельно - это дискриминация же.
Самоучка• 30 мая 2023
Діти знають, що таке існує і що це нормально , взагалі не звертають увагу на одностатеві пари.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
У меня друг гей) без всякой пропаганды, уже в свои 11 лет он прекрасно понимал, что ему нравятся мальчики. Несмотря на активную пропаганду традиционных браков в то время, он таки гей. И его партнёры - тоже геи) почему то пропаганда не смогла их переубедить)
Но почему-то принято считать, что стоит детям только рассказать об однополых отношениях, всё, в топку физиологию, они сразу пойдут не по тому маршруту😅
У справа не лише в фізіології. В психології також. На останнє і напирають.
Ацетилсалициловая кислота• 30 мая 2023
Ответ дляПупуговка
Вы читать умеете?
Ви нічого не розкажете, або розкажете тоді, коли все це буде йому і так відомо і не відомо з якого порно чи ще якого жаху він дізнається. А в школі все це буде в нормальній формі розказано.
Кому там слова не давали• 30 мая 2023
Ответ дляПроработник
Ворожо налаштовані до інших людей тільки через їх сексуальні вподобання? Так, маю надію, що так і буде
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляПроработник
Абсолютно вірно.

Пополняю_Карму• 30 мая 2023
Как учебники допечатать по старой программе и напечатать по новой, так денег нет, а как очередную муть придумывать - сразу есть. Одни 12 лет ввели, другие обычные школы 9-ти летками сделали. Просто замечательные реформы...
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ длякороткопамятна
Травля заборонена законом. Цього недостатньо?
жар-птица Нюра• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Окей, приведу в пример Германию) тут детям чуть ли не с детского сада рассказывают про однополые пары, и что это норм. Были мы на свадьбе, у немецкой семьи, очень много людей, но всего 2 однополые пары. Остальные - традиционные.
Что ж так? Почему не работает психология? Она ж с детства? Они ж с детства знают, что это ок, почему все равно выбирают противоположный пол?
Может все таки физиология, не?
Пупуговка• 30 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
С чего Вы взяли это ? Это Ваши фантазии? С детьми нужно разговаривать на разные темы и нормально отвечать на все их вопросы. Не считаю, что в школе что то нормально расскажут.
Девочкам же мамы рассказывают о менструации или все из видео узнают?
Анонім Перший• 30 мая 2023
а пропаганды традиционных семей в садиках и в школах не будет?
только про геи-это-норм будут втирать? ну тогда хай катятся вообще с любой пропагандой. сады пусть горшками занимаются, а школы прописями.
про семейные ценности расскажут в семье.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Может все таки физиология, не?
Так весь шоколад ще попереду. Спробуйте подивитися на крок вперед.
Кому там слова не давали• 30 мая 2023
Ответ дляАнонім Перший
Вообще никакой пропаганды не будет, школа не для этого существует. А про пропаганду автор придумала, вернее, скопировала с какого-то ’жёлтого’ издания в Телеграм
Анонім Перший• 30 мая 2023
Ответ дляКому там слова не давали
с них станется. дадут указания психологиням, которые в школах штаны зря протирают, и начнутся дополнительные просветительские уроки.
Мадам Тю-лю-лю• 30 мая 2023
У меня выборочная толерантность, гомосексуалы - норм, точнее пофиг, а вот трансгендеры напрягают.
Не гавкаю- но охраняю• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Я проти того, щоб нашим дітям з подачі багатих збоченців форматували мізки. Не розумію, нащо брати гроші з того фонду? Щоб що?
Щоб на свічний заводік комусь було)))
Детские_Будут?• 30 мая 2023
Не вбачаю у цьому ПРОПАГАНДИ. А те що такі люди існують у цьому світі діти і так знають. Так само як про існування інвалідів. Дітям потрібно доносити що такі категорії людей існують, вони мають право на життя і не потрібно їх бити камінням. І це не називається пропаганда.