Проработник• 30 мая 2023

Пропаганда ЛГБТ у школі та дитсадках. Що думаєте шановні батьки?

Вчора з’явилась інформація, що наш новий гуру освіти пан Лісовий підписав Меморандум з благодійним фондом Arcus Foundation щодо впровадження гендерно-чутливих методів навчання в освітній процес в заклади дошкільної- вищої освіти. Ця благодійна організація створена американським мільярдером-геєм Джоном Страйкером. Згідно цього меморандуму, ця організація буде навчати вчителів цих програм, проводити імплементацію відповідних програм у всі рівні освітніх закладів, матиме доступ до освітніх закладів і здійснюватиме контроль за їх ефективністю…в закладах освіти будуть поширювати спеціальну літературу, ігрові набори. Згідно меморандуму поки що це -1000 освітніх закладів. Останнє фото - це недавня новина з Канади. Мене особисто вразила.
Результат:
вже голосів: 866
373 (43.07%) 3. Лісового - на звалище.
199 (22.98%) 2. Тільки зі згоди батьків
184 (21.25%) 1. Норм. Давно пора.
110 (12.7%) 4. Тиц.
Lampochka_05• 31 мая 2023
Ответ дляcoch100
Девушка нормально отвечала на мои вопросы, я задавала те вопросы ответы на которые хотела услышать, вы тут при чем? С чего вы взяли что вас поставили оценивать кто как общается?
Так, дівчина дійсно ввічлива виявилась. І досить терпляче відповідала на ваші безтактні питання. І з якого дива я не маю права оцінювати те, що бачу?

coch100• 31 мая 2023
Ответ дляLampochka_05
Оценивайте, только мне это зачем писать не пойму?
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2023
Ответ дляcoch100
Совершенно верно, более того я стараюсь пропагандировать традиционные отношение и разнополые отношения))
Я думаю тут. Ільшість за традиційну сім’ю. Більше того, навряд чи порадує звістка про нетрадиційні вподобання власної дитини, але…!
Я, наприклад прийму будь-яке рішення сина, тому не називаю геїв під@ми.
Тому, моя дитина не побоїться прийти і розказати. А ваші? Після ваших материних слів в сторону звичайних людей?
Більше того, як ви не знаєте, то відкрию вам таємницю. Серед підлітків дуже поширено захоплення китайсько- корейською культурою. Дорами, манги… Там по вашому взагалі розпуста на розпусті)) дівчат від хлопців візуально взагалі відрізнити не можна. Хто з ким цілується чи спить з першого погляду не визначишь.
coch100• 31 мая 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мне кажется это мы китайцев не различаем, они прекрасно отличают друг друга. Я вам выше писала, что я не призываю как то эти меньшинства ущемлять, презирать и прочее, я за то что не нужно создавать шумиху вокруг них. Почему нет столько всего вокруг традиционных отношений? Их принимают как обыденность, сухо, без эмоций. Зато тут какие то пляски вокруг нетрадициалов, зачем?
nade4ka_cc• 31 мая 2023
Ответ дляAnna_2095
Дівчата це завжди було і буде існувати, просто потрібно бути терпиміше до цього, цього і хочуть навчити дітей. Ви ж до інвалідів наприклад так не відноситесь
Мені навіть бабуся розповідала, що в їх забитому селі була така дівчинка, яка була як хлопець, так от однокласникам було дуже цікаво цікаво хтож вона на самом ділі, зловили після уроків і заглянули вони 🤦‍♀️
Дівчинка після того повішалась
Боже ужас,сейчас тоже самое происходит.
Марика-bf42• 31 мая 2023
Ответ дляkarinaanik
Та бросьте) и я с первым и со вторым мужем обменивались интимными фото, особенно в первый год отношений.
А насколько сейчас популярны всякие онлифанс, где девушки за деньги отправляют фото и, кстати, донатят ЗСУ. И 60 лет-еще не приговор, люди и в 60+ занимаются сексом и разнообразным сексом и меняя партнеров)
Та кто же ими не обменивался) Не о том разговор. Одно дело, когда это игра в интимных отношениях, другое-когда практически смысл/дело всей жизни. Я знаю, о чем говорю. Жизнь этого человека проходит на моих глазах. Он ничем более не занят, понимаете?
nm1976• 01 июня 2023
Ответ дляКатрадзе_Я
ви знаєте, що таке те вікно овертона і що це означає насправді?
Звичайно знаю. Не пишу про те, чого не знаю.