Ромашкинная• 30 мая 2023
Ведете дітей в школу? Дитина вчора заснула на уроці(
Марічка• 30 мая 2023
Діти йдуть до школи і сидять там,як вони вчаться-не знаю. Через тривоги і ходіння то в коридор,то просто прокидання від сирени сон порушений
Трільчиха• 30 мая 2023
Яка вже школа ?
Вчора наш клас поїхав на останній дзвоник на екскурсії в центр , то просиділи в укритті
Що навчання , що свята ніякі
Ромашкинная
• 30 мая 2023
Ответ дляМарічка
Ми теж всі ці дні ходили до школи
А тепер ось лежить в ліжку і відсипається.. може на доугий урок відправити?
Ромашкинная
• 30 мая 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
А че заснула?
Каже дуже спати хотіла
Кожної ночі сидимо в туалеті(
Сало не люблю• 30 мая 2023
Ответ дляТрільчиха
Яка вже школа ?
Що навчання , що свята ніякі
Расскажите это директорам и учителям. Ждут- не дождутся выпускных...(((
Ромашкинная
• 30 мая 2023
Ответ дляJetset
Пусть выспится ребенок. Пройдете задания самостоятельно
Вчитеь відмінила нам завтра уроки
Розписала в які дні ходимо
В які дні не ходимо, через іспити в старшекласників
УВАГА!
У зв‘язку з тим, що розпочинаються іспити для 11- класиків , і наша школа задіяна в цьому, прошу собі зафіксувати графік навчання очно і дистанційно ( за розкладом з 10:00) наших учнів.
5.06- офлайн ( очно)
6.06- офлайн ( очно)
15.06- офлайн ( очно)
7, 8, 9, 12, 13, 14, 16 червня - дистанційно
То оце думаю може взагалі її туди не водити?
Розписала в які дні ходимо
УВАГА!
5.06- офлайн ( очно)
6.06- офлайн ( очно)
15.06- офлайн ( очно)
Хачапууури• 30 мая 2023
Повели, в нас сьогодні благодійна ярмарка смаколиків, збирають на зсу. Монотонно в класі лише годину, а потім підготовка, двіж, так чекав цього
Трільчиха• 30 мая 2023
Ответ дляСало не люблю
Я нікому вже нічого розказувати не буду
Ми чекали закінчення навчання, щоб вже поїхати нарешті
ДлинноНожка• 30 мая 2023
Ответ дляСлава Українi
Ні, у нас канікули з 26/05
У нас тоже, 9 класс, учебники сдали в пятницу, была дистанционка, Харьков
Хочу наколоти губи• 30 мая 2023
Я вчора не водила і добре. Сиділа бі все одно в укритті. А сьогодні не знаю
Ромашкинная
• 30 мая 2023
Ответ дляСлава Українi
Ні, у нас канікули з 26/05
Нам офіційно сказали в Києві до 16.06 будуть уроки
Але то онлайн то офлайн
Твоя космішна• 30 мая 2023
Ответ длянеДоПриличий
Ми в ночі спимо.
Ми також, може автор не в Києві, наприклад.
Слава Українi• 30 мая 2023
Ответ дляРомашкинная
Але то онлайн то офлайн
Так Київ відпочивав взимку місяць, а ми ні)
неДоПриличий• 30 мая 2023
Ответ дляТвоя космішна
Ми теж не в Києві
Мастер Пис• 30 мая 2023
Ответ дляА що таке?
Мы в Киеве. Малой пошел в школу, он ночью спал в коридоре
Я от сьогоднішні фотки глянула, спи/не спи в коридорі, якщо влучить-нічого не спасе.
Трільчиха• 30 мая 2023
Ответ дляМастер Пис
Вместе неправі , якщо вилітають вікна, то дуже спасає
Перевірено (
Файна_зупка• 30 мая 2023
Я прокинулася наче побита. Голова розколюється. Що вдчувають діти, які нормально не сплять? От вам і відповідь на ваше питання. Зараз все одно вже всі контрольні написані. Навчання - повторення. Дайте дітям виспатися хоча б. Ніхто не знає яка буде сьогодні ніч.
Файна_зупка• 30 мая 2023
Не уявляю як можна повести дитину в школу після стількох безсонних ночей.
А що таке?• 30 мая 2023
Ответ дляМастер Пис
Может и так, идеальный вариант конечно ходить в укрытие, но не набегаешься туда, поэтому спим дома, но для своего спокойствия перевела его в коридор
Бибер-анонимер• 30 мая 2023
Ответ дляМастер Пис
От осколков спасает, особенно когда сила волны такая, что осколки в стене потом торчат.