Проработник• 30 мая 2023

Пропаганда ЛГБТ у школі та дитсадках. Що думаєте шановні батьки?

Вчора з’явилась інформація, що наш новий гуру освіти пан Лісовий підписав Меморандум з благодійним фондом Arcus Foundation щодо впровадження гендерно-чутливих методів навчання в освітній процес в заклади дошкільної- вищої освіти. Ця благодійна організація створена американським мільярдером-геєм Джоном Страйкером. Згідно цього меморандуму, ця організація буде навчати вчителів цих програм, проводити імплементацію відповідних програм у всі рівні освітніх закладів, матиме доступ до освітніх закладів і здійснюватиме контроль за їх ефективністю…в закладах освіти будуть поширювати спеціальну літературу, ігрові набори. Згідно меморандуму поки що це -1000 освітніх закладів. Останнє фото - це недавня новина з Канади. Мене особисто вразила.
Результат:
вже голосів: 866
373 (43.07%) 3. Лісового - на звалище.
199 (22.98%) 2. Тільки зі згоди батьків
184 (21.25%) 1. Норм. Давно пора.
110 (12.7%) 4. Тиц.
автор Проработник • 30 мая 2023
Ответ длякороткопамятна
И какой выход? В психушке закрывать ЛГБТшников как в совке? Или делать вид, что их не существует?
А хто пише що десь треба їх закривати? Не маніпулюйте.

Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляvikinguryonok
В більшості випадків так.
В школах мають вчити гендерної толерантності.
Щоб для вас не були геї інопланетянами, а такими ж самими громадянами, як і Ви, аж ніяк не гіршими.
В мене однокурсниця лесбі. Це було видно ще з 1997 року, і цей факт нікому життя не зіпсував. Тільки їй лише самій, бо з мужчинами не виходило, а з часом подругу вона знайшла. І що тепер? За це її принижувати? Але знайдуться бажаючі, яким, я вважаю, мізки на місце якраз і потрібно поставити.
Треба бути самим собою і поважати це в ближньому.
Ніхто не заперечує того, що вони громадяни, і що їх не потрібно принижувати. І я не отримала відповіді на питання, звідки ви знаєте, що з пелюшок?
Ацетилсалициловая кислота• 30 мая 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Как учебники допечатать по старой программе и напечатать по новой, так денег нет, а как очередную муть придумывать - сразу есть. Одни 12 лет ввели, другие обычные школы 9-ти летками сделали. Просто замечательные реформы...
Ви така «розумна» , а простих речей не розумієте. це робиться, щоб вступити у ЄС і зробити наші школи відповідними до шкіл ЄС.
Пополняю_Карму• 30 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
кому мы там нужны в Евросоюзе? мечтайте дальше...
Ацетилсалициловая кислота• 30 мая 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Мені взагалі здається , що такі теми і такі коменти матрьошки створюють. І цей комент вас викриває. Після війни нас приймуть до ЄС. Хочете ви того, чи ні .
короткопамятна• 30 мая 2023
Ответ дляПроработник
Значит не замечать их? Ваши предложения? Такие люди существуют и жить в Украине им очень сложно из-за тупости и невежества окружающих. Может пора это исправлять?
Області пітьми• 30 мая 2023
Ответ дляПроработник
На останньому фото я вам привела приклад дуже яскравий…
А дайте посилання на сайт з цією новиною.
А то може там джерело православнийджихад.соm чи тг Баба Люба у під´їзда

автор Проработник • 30 мая 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
На какой шаг вперёд?😅 То, что сейчас проходит Украина в этом плане, уже прошли многие другие страны: Европа, США, Канада. Их опыт - это как раз и шаг вперёд) и что? И ничего критичного. Или Вы думаете, что в Украине геев/лесбиянок нет? Я вас очень удивлю))) и это не только молодежь, это и довольно взрослые люди, которые заводили отношения тогда, когда об этом и говорить вслух нельзя было, от тебя могли все отвернуться.
Я не считаю, что кого-либо можно убедить в том, чтобы изменить половое влечение. Если мне нравятся мужчины, то мне нравятся мужчины - точка. Хотя я с детства дружу с геем, то есть в курсе, что может быть по другому. И при этом я неизменно выбирала мужчин) а ему не нравятся женщины, не стоит на них если говорить прямо, поэтому он тоже выбирает мужчин. И это без уроков секс-просвещения и прочего - просто его тело требует мужчину, а не женщину. Физиология, всё просто.
Ви не знаєте що відбувається в США і Канаді з цього приводу. Дійшло вже до того, що часто бояться висловити свою думку, що відрізняється від ,,затвердженої,, меншинами під загрозою звільнення зробити. І так вже є групи, які теж виступають проти нав’язування. Бо дійшло до маразму. І приклад я привела.
Жирафовое варьенье• 30 мая 2023
Ответ дляАноним_
Никак не отношусь к этому
Детям рассказываю, на этом все.
Я рассказываю что это больненькие люди...
И как над другими болезными мы не смеемся, не осуждаем, а держимся подальше от их способа жизни, т.к. мы за здоровье
На границе• 30 мая 2023
Ответ длякороткопамятна
Они были на протяжении всего человечества. Но не надо их пропагандировать как нормальность!!!
А делают именно это
короткопамятна• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Звідки ви знаєте, що співвідношення гомо і гетеро не мінялось за всю історію існування людства?
Скільки особисто ви знаєте представників ЛГБТ спільноти? Який відсоток від усіх знайомих?
Жирафовое варьенье• 30 мая 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Ви щось своє прочитали, де там про пропаганду? В цілому я за, щоб для людей всіх людей були нормальні умови й ставлення в суспільстві, в тому числі в школі.
Не нужно выпячиваться и в отношении общества никакого ущемления не будет ;)
ХаДиДиШь• 30 мая 2023
Ответ дляНа границе
Я категорически против. Скажу больше, я агрессивно настроена отстаивать права своего ребенка жить и учится в нормальном обществе.
Это война - тут нет розовых соплей и ’толерантности’.
Спочатку перейдіть на українську. Бо якщо щодо вас не буде толерантності, то жити вам тут стане неможливо, спілкуючись мовою убивць людей
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
В ЄС ми багато втратимо.
Залізна пані• 30 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Спонсор теми - московітська церква.
Русня не спить, цей вереск - то її наратив
Мандолина Бу• 30 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я в Польше стране ЕС и такой пропаганды нет, наоборот мальчик и девочка это правильно )
vikinguryonok• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Ви отримали відповідь, читайте уважно.
В мене з дитинства є така знайома, яка відверто розповідала.
Також вченими давно вивчено походження цього факту. Гугл Вам підкаже.
Але якщо Ви гадаєте, що в школах цьому збираються вчити - ви дуже помиляєтесь. Раніше не вчили, але такі люди були, є і будуть
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ длякороткопамятна
Ви ухиляєтесь від відповіді, бо її ніхто не знає. Взагалі ніхто.
Ацетилсалициловая кислота• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
В ЄС ми багато втратимо.
Це незворотній процес . Наразі ЄС нам допомагає усим. І погортайте нашу історію, ми нажаль знаходимося в такому територіальному положенні, що потрібно обирати або ЄС або пі₽&@@

автор Проработник • 30 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Неправда. Польща іде своїм шляхом і там це не схвалюється. І це не заважає їй бути членом ЄС.
Будьте так ласкаві• 30 мая 2023
Мне плевать на геев и прочих , пока это открыто не начинают впаривать как норму. Это не норма.
Кундалина• 30 мая 2023
ЖОдна пропаганда не зробить ні з вас ні з ваших дітей геїв.
У людини або ’стоїть’ на якогось партнера або ні.
Детские_Будут?• 30 мая 2023
Ответ дляНа границе
А делают именно это
А хто пропагандує? Можна подумати що хтось каже: ось Вася, він гей, будьте всі як Вася бо це класно
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляЗалізна пані
Спонсор теми - московітська церква.
Це діалог. Можете не брати участі. За вашу думку вас не будуть гнобити.
Мандолина Бу• 30 мая 2023
Ответ дляПроработник
Вот именно, в школе сценки что мальчик и девочка это пара и точка )
Ацетилсалициловая кислота• 30 мая 2023
Ответ дляПроработник
Я писала про школи.
Ну ви в прочитаному не дуже розбираєтесь)
І не дай Бог нам таке як в Польщі з їх християнством .
короткопамятна• 30 мая 2023
Ответ дляНа границе
Да почитайте, посмотрите что будет на примере других стран. Люди борятся против этого, а мы как идиоты с распростертыми объятьями..
Кто борется? Рашка? Так себе пример.
Мандолина Бу• 30 мая 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я писала про школи.
А что не так в Польше?
автор Проработник • 30 мая 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Улюблена методичка наших чиновників корупціонерів. Вони так завжди кажуть, бо красти не получиться.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляvikinguryonok
Ви отримали відповідь, читайте уважно.
Прикол в тому, що ’вчені’ за гроші можуть склепати будь-який результат. Всім відома стаття про зв´язок щеплення і аутизму. Статтю написав професійний лікар за бабоси. Якщо поритися, то таких випадків ще багато набереться.