Кофе в лобби• 30 мая 2023
Поделитесь промокодом на скидку синсей
Может есть у кого то не использованный ?
Спасибо
ДелиВерка• 30 мая 2023
Загляньте в летішопс. Вчора ввечері було 30 відсотків кешбеку в синсей, 22 на айхерб та багато в інші магазини. Але було годин 10. Може завтра ще таке буде, вони тиждень день надходження святкують
Кофе в лобби
• 30 мая 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Зараз зверху на сайті є промо на обрані товари
🤣це не те
Сінсей дарує протоколи на -15 -30
Його потрібно використати протягом якогось часу
Сінсей дарує протоколи на -15 -30
Кофе в лобби
• 30 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
Блін а як це
Треба реєструватись чи як ?
Залатавая• 30 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
Блін а як це
Треба реєструватись чи як ?
Зайшли, зареєструвалися. Знайшли у списку потрібний магазин. Переходьте туди і замовляйте, як звичайно.
Десь через місяць повернеться кешбек. Зараз у Сінсеї це 15% на все + діють і інші акції магазину.
ДелиВерка• 30 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
Блін а як це
Треба реєструватись чи як ?
Так, тільки коли зареєструєтесь, щоб спрацював кешбек, треба через летішопс в синсей заходити
ДелиВерка• 30 мая 2023
Ответ дляКофе в лобби
Блін а як це
Треба реєструватись чи як ?
І слідкуйте, щоб товар теж додавали в корзину, коли з летішопса перейшли. Бо можуть в іншому разі не нарахувати.
На аліекспрес там також часто -15 буває, то вигідно виходе.
Якщо по моєму посиланню зареєструєтесь, то і мені бонус також буде, якщо вам не важко)
Коли ви зробите покупки і кешбек підтвердиться, то вам і мені по 50грн на рахунок зайде
Кофе в лобби
• 30 мая 2023
Ответ дляДелиВерка
Дякую
Прикольно)