Водійка хімарса• 30 мая 2023

Яка ж краса!

Творог для розжига• 30 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
А навіщо?
Ну это же не щи!
НеГолосую• 30 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
В холодильнику. Може я дика, але борщ зі сметаною - це наймротивніше, що може бути з їжі. В нас лише чоловік може з´їсти зі сметаною і то не маст хев. Я люблю сам смак борщу.
Я тоже не люблю борщом сметаной… и сало не понимаю когда к нему подают а вот пампушки с чесноком самое то
Творог для розжига• 30 мая 2023
Мой
LIANA171185• 30 мая 2023
Нікуди не годиться!Де сало,хліб,часник,сметанка?Комплект не повний!
А взагалі...Я хоч і їсти не хочу,але слинкою трішки намочила стіл після вашого борщику)
автор Водійка хімарса • 30 мая 2023
Ответ дляЛЮБА
У меня перемолотые помидоры + сладкий перец в морозилке с прошлого года .для борща самое то .
Для гаспачо помідори я мала на уввзі. Борщиу мене з соком
автор Водійка хімарса • 30 мая 2023
Ответ дляLIANA171185
Дякую.
ЛЮБА• 30 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
У меня насадка на мясорубке , сок получает , я его по пакетам и в морозилку .