Кидстаффовна• 30 мая 2023

Безпліддя- істрії з поганим кінцем

Поділітся будь ласка історіями, коли пара так і не змогла народити власну дитину. Першу чи другу- не важливо.
Зіткнувшись із цією проблемою особисто, починаю розуміти наскільки всі історії про "диво" зачаття у відпустці після 7 рокі старань, 10 невдалих спроб еко і віці за 40 насправді шкодять. Я розумію що вони мотивують, заспокоюють і іноді цілком реальні) Але але водночас це все нажаль буває досить далеко від реальності. Можливо чужий негативний досвід спонукає когось швидше замислитись про народження, вчасно звертатись до лікаря, не зволікати з зверненням до репродуктивної клініки, обміркувати альтернативні варіанти тощо. Або це просто дозволить комусь виговоритися, бо склалося враження, що в нашому суспільстві прийнято ділитися лише успішними історіями.
Дякую заздалегідь усім, хто поділився.
ОноВамнадо• 30 мая 2023
Сил вам і терпіння. Природа так розпоряджається

nabludatel• 30 мая 2023
Моя подруга не могла завагітніти через видалений яєчник. Чоловік не підтримав її і покинув. Вона всиновила дитину і зараз щаслива мама підлітка.
Це я до того, що стати батьками можна і через всиновлення. Це якщо дійсно хочеш дитину.
Сегодня не целуюсь• 30 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Може, вони і щасливі з такою дитинкою.
з важкою формою аутизма чи с.Дауна - щасливі? хіба що якщо є гроші на наньок і спец.педагогів і процедури..
Я пані прохана...• 30 мая 2023
Ответ длякуркулиха
Ну наші односельчани разом 15 років , по лікарям, екз, вже і по цілителькам різним їздили - безпліддя. Вони вдочирили дівчинку десь до року. І зараз живуть добре. Вже 2 роки їй відсвяткували 😌 тому вони знайшли радість в цьому. Я наприклад ще молода, але в мене теж безпліддя першого типу. Чоловік мій сам пропонує на майбутнє народити дитину серцем. Це звичайно мене наче трохи заспокоює. Але в середині я відчуваю неповноцінність. А іноді жахливо ’криє’.
Сусіди мої старі. Ну в жінки дитяча матка. Вони прожили вже більше 30 років. Але в того чоловіка дитина є на стороні. Всі це знають і жіночка та теж. Але живуть.... Ці люди добре живуть, а мої свекри в молодості не дуже, і от вони бачили їх сина (мого чоловіка) і просили віддати їм... Жах. Свекруха до сих пір це памятає як зараз.
Моей знакомой поставили диагноз ’ детская матка’ , при этом у неё ребёнку было 8 лет
Ванна Тазиковна• 30 мая 2023
Моя кума не могла выносить, что-то у нее с маткой, недоразвитость что ли по диагнозу. Думала усыновить ребенка, но на консультации их с мужем настращали возможной дурной наследственностью у ребенка, передумали. Живут для себя, завели собаку.
Небалувана Галя• 30 мая 2023
Ответ дляБезВзяток
Есть знакомые, которые удочерили ребенка, вроде бы хорошо живут, но это лотерея, сами понимаете какие там могут быть гены... Другие просто живут в свое удовольствие, никто не страдает.
У меня соседи усыновили двух мальчиков совсем маленькими.
Один вырос умничка во всех отношениях. А второго не успевали из милиции забирать с самого детства. В 13 залазил в форточки к соседям и воровал деньги да чепуху всякую.
куркулиха• 30 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну там може трошки розміри різні. Бо за 30 років в той пари була б дитина...
Советчица Года• 30 мая 2023
Ответ дляКидстаффовна
Дякую, це дуже висналжво, навіть не мала уявлення що так буде. Якби не наслухалась усіх цих магичніх исторій мабуть таки як мінімум швидше почали обстеження) Сподиваюсь може комусь тема допоможе
Удачі Вам
Я знаю декілька ’магічних історій’, але всі вони включають в тому числі лікування.
Вважається, що якщо рік у пари не виходить - то це варіант норми. Якщо більше - потрібно розбиратися. Проходити обслідування і першу чергу.
Але буває, що люди роками лікуються, щось роблять, а завагітніти не вдається. А потім може статися ’магія’.
ДинамоКит• 30 мая 2023
Да, понимаю вас.
Мне тоже эти истории расковыряли душу

Это я уже потом поняла, что такие истории потому и рассказывают, что это чудесно и удивительно.
Никто же не спешит рассказать что-то типа ’А я родила в 24 с первого раза!’
Куда интереснее быть рассказчиком истории про то как все-все врачи отказались от бесплодной, а она потом раз! и родила в 43 и 45 по двойне и счастлива!
На самом деле таким историям есть и медицинское объяснение.
Чаще всего это женщины с поликистозом яичников и очень высоким АМГ в юности. Мелкофоликулярные яичники не могут им в молодости выдать 1 большой хороший фоликул...А вот к 40 годам, когда АМГ падает у всех и когда у большинсва фертильность уходит, то у этих женщин наконец-то АМГ становится более-менее нормальным и они ’чудесно’ рожают в 43, как пишут в историях ’когда уже думали климакс’, ’когда просто отпустили ситуацию’, ’когда купили собачку’, ’когда усыновили’ итд

Моя невеселая история - это АМГ1 в возрасте 35 лет и истории даже от гинеколога ’да у меня одна родила с 0,001 АМГ’ дала мне надежду.
В итоге с 36 до 41 года 2 беременности, каждая из которых замерла в промежутку от 9 до 11 недель.
По причине хромосомных аномалий и синдромов не совместимых с жизнью. Делала анализы каждый раз.
Потом уже мне сказали, что чудо - да, бывает, но статистика неумолима и там другие цифры. И если ЯК уже мало, то они чаще всего уже и не качественные.
Больше переживать двух раз переживать крах надежд, гормональные скачки и депрессию я не смогла.
Сейчас мне 45 и уже климакс.

Масяня Я• 30 мая 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ну якщо є що лікувати, а якщо безпліддя неясного генезу і обстежили вже з ніг до голови.
Тигрик 62• 30 мая 2023
Ответ дляАнонім-ка
Для чого ті діти після 40 років...
Вы глупа или сильно молоды.
Малая Налегке• 30 мая 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Автор, десь розумію вас.
8 місяців спроб і все мимо.
Спочатку шукала надихаючі історії, потім пошуки причин.
А зараз починаю обдумувати чи дійсно це моє істинне бажання.
Щоб в цих емоціях не перетворитись на гонку за результатом просто.
Почала думати ’а що коли не вийде’ ’як я готова будувати життя далі, коли вирішу, що не всі можуть таки народити’. Як це прийняти.
Бо жити постійно в очікуванні теж вимотує
Спроби до 1 року це норма, і то частота СА повинна бути через день. Так що хвилюватися зарано ;)
Советчица Года• 30 мая 2023
Ответ дляМасяня Я
Мене народила мама в 23, померла в 47, а є, що народжують в 42 і доживають ще до 90. Тим більше зараз, які гарантії є?
От і у мене схожа історія. Мама народила мене в 25, але вже давно не в собі через хворобу.
Бабуся й дідусь, молодша дочка майже в 40. Вони з моїм батьком зведені, різниця у віці 20 років. Виростили, вивчили, з роботою допомогли, житло купили. З онучкою допомагали, хоча тітка не рано народила, під 30. Правнучку від іншої онуки до себе брали, щоб їй допомогти)
Коротше, у кожного своє життя і вік це такий, сумнівний показник.
Бесконечность-не предел• 30 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Так, перевірили все що можна.
Лікар назначила терапію, для покращення можливостей цього процесу)
І поки вирішили пробувати ще кілька циклів самостійно.
А далі будемо вже приймати рішення.
От цього циклу через день не дуже вийшло)))
Кохання і пристрасть виявились сильніші))
Бентливуман• 30 мая 2023
Ответ дляМасяня Я
В моєму оточенні 5 знайомих народила в 38-42
Ніяк не виглядають бабками
Ну, это у одной советчицы окружение подружек, которые в 40лет выглядят бабками и ей надо всю тему перегадить....
Благоуханочка• 30 мая 2023
Мені поставили діагноз ранній клімакс (в 35 р.). Були в програмі ЕКО з донорською яйцеклітиною, але не завершили її через війну.
Через рік самостійно завагітніла. Саме тоді, коли вже махнула рукою на материнство, змирилася з тим, що не буде в мене діток. Планів набудувала і... дві смужки))
Советчица Года• 30 мая 2023
Ответ дляМасяня Я
В стартпості про те, що люди не звертаються до лікарів, слухаючи магічні історії і втрачають час.
Але так, вчасне лікування теж не гарантія. І навіть якщо люди здорові, то це теж не гарантія.
Масяня Я• 30 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Мені інколи здається, що Еко це ще той бізнес. І здорових жінок женуть всіх, заробляючи на цьому
КинДза• 30 мая 2023
Моя знакомая вышла замуж в 18, дети не получались и с 20 лет она ходила по больницам, в 24 поставили бесплодие, ей и трубы продували и постоянно гормоны давали для овуляции, в 30 она сдалась ( за это не думала тогда), в 40 решила что хочет детей, но начались какие-то задержки, в клинике ЭКО сказали что ЭКО климакс начинается, предлагали донорские яйциклетки, она отказалась, сейчас ей 50 и она уже жалеет,что в 30 опустила руки, а надо было бороться.

КинДза• 30 мая 2023
Ответ дляМасяня Я
Иногда он спасает пары от бесплодия. Бесплодие бывает разных типов
БезПаспортаНеПродаю• 30 мая 2023
Перша вагітність в 30 чоловікові 43 завмерла, друга позаматкова в 33 - чоловікові 46. Обстежилися, причина начебто в йому, але ’і з таими аналізами вагітнюють’. Планували ЕКО. Не наважились (вирішувала більше вона). Подружки казали: ’кинь його, з іншим матимеш дитину’. Обрала чоловіка. ле з часом секс, майже, зник, як і шанс на вагітність. Стали чужі. В її 38 його 51 розлучились.
Разом були 15 років. Можливо, якби почали працювати над питанням раніше, народили б дітей. А так - вирішували питання житла, заробляли, вилазили з кризи...
КинДза• 30 мая 2023
Ответ дляТихомандражная
Після еко чогось часто аутизм. Знаю декілька сімей, щось воно все-таки дає
У моих знакомых все ЭКО дети здоровые
КинДза• 30 мая 2023
Ответ дляМасяня Я
У моей коллеги мама умерла в возрасте 24 года, только дочь родила и несчастный случай(
Я не чарівниця вам• 30 мая 2023
Ответ дляКидстаффовна
Звичайно краще) але немає нічого поганого глянути на інший бік, щоб бути готовим до різних сценаріїв, і приймати рішення залежно від всіх можливих варіантів)
Так вы зараннее не знаете какой у вас будет сценарий . с положительным результатом или нет. Какой смысл собирать негативные истории? Да и сейчас есть и ЭКО и сурмамы. А так, я родила второго в 43. От нового мужа. Само собой получилось, потому что я просто забила на вопрос беременности. Будет так будет, не будет так не будет. Правда я интересовалась только положительными историями)
Благоуханочка• 30 мая 2023
Ответ дляМасяня Я
Мої проблеми були не надуманими, бо зверталася до кількох спеціалістів одночасно. Всі говорили приблизно одне і те ж. Ну і аналізи на гормони підтверджували, що почався клімакс.
Я думаю, в мене 2 фактори зійшлися в один момент: відключила мізки + під час клімаксу/входження в клімакс бувають ’всплески’ фертильності (і я в такий попала).
Я в період зачаття звільнилася зі стресової роботи і переїхала до іншого міста. То взагалі був період кардинальних змін і переосмислення в моєму житті...
Блакитна устриця• 30 мая 2023
Моя знайома вагітніла разів 4, але не могла виносити - максимум до 10 тижня. В результаті всиновили дитину, а потім ще одну, це вже після 40ка.
Діти вже дорослі, і старший ось в фільмі знявся відомому, хоч і дуже епізодична роль.
Масяня Я• 30 мая 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Або прийшов ваш час і ваша дитина до вас прийшла.
Анонім-ка• 30 мая 2023
Ответ дляТигрик 62
Вы глупа или сильно молоды.
Ни то, ни другое. Реально смотрю на вещи
Срочнокпсихологу• 30 мая 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Моя одноклассница всю жизнь себя берегла. Куталась в три дублёнки, первый секс только в браке с ’тем самым принцем’. Издевалась над нашей общей подругой, которая на 4 курсе залетела, мол, что это за беременность такая, незапланированная, фуууу. Ты на учёбе, парень в другом городе. А нужно, чтобы папа общался с ’животиком’. Короче, у залетевшей сейчас 3 детей, а у критикантки куча анализов, инсеминаций, санаториев, бабок-шепталок. Пару лет назад таки нашли у неё в матке какие-то уплотнения, беременность невозможна.
у меня тоже такая подруга была, 41 год до сих пор девственница, уже делали какую-то операцию по женски.
Сегодня сержусь• 30 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Може, це не еко, а вік батьків дає такий ефект?
Аутизм не синдром Дауна, йому пофіг на вік. P.s. Знаю декілька сімей з дітьми після екз. Жодного аутиста. P.P.S. Знаю сім´ю, яка не має дітей, на екз не пішли, всиновити довго думали та не наважилися, тож просто живуть