Aishiteru• 30 мая 2023

Чи є коментар в групі або власна думка про війну держзрадою?

Наприклад, ти в почуттях написав: «Нахрена ото ми взялись воювать, чому не здались, якщо немає чим», «Ми просимо зброю, якщо її не буде програємо», «Краще б мабудь відразу здались» і тд. Тобто, це перехід на бік агресора? Чи ні?
Pink Swan• 30 мая 2023
Ні, бо ці слова ні до чого не призводять. Приклади держ зради: передача координат противнику для нанесення ударів чи проведення референдуму по від´єднанню території.
Держ зрада - це не щось абстрактне, є чітке визначення.

I-va• 30 мая 2023
Это просто зрада. И упадническое настроение. С таким войну не выиграть.
автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
Ответ дляPink Swan
Я знаходжусь за кордоном, хочу додому, але згадала, що ось таке ляпнула одного дня, в спільноті. Тепер думаю, може, настучали на мене.

Не знаю як повернутися до батьків, бо відчуття що мене завернуть на кордоні)
LentochkaV• 30 мая 2023
Ну если вы на митинге это декларируете , а на кухне. Или если не пишите в сми. Т е не подрываете авторитет Генштаба, а в целом по этике, разве такое норма?
Это за договор на его условиях с агрессором?
автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
Цей страх трапився, коли прочитала новину про те, як СБУ прийшли до дівчини, яка пожартувала в тікток під російську музику. Я теж ций тікток кидала в спільноту і всі сміялись, а тепер думаю, може, я вже колаборант?
LentochkaV• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242

Ну даете
Это реально ваша думка? И чего возвращаетесь то?
автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
Ответ дляLentochkaV
Це було в спільноті, тобто не на кухні, а на виду. Ну, як тут в коментарях пишуть, але бачу, хоча й розганяють зраду, але наче й не садять таких…

LentochkaV• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Вы пособник
А не колаборант
Nat-li• 30 мая 2023
Вертаєтесь, щоб допомогти воювати? Раз не подобається, як це інші роблять
Color never seen before• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Саджати вас не будуть а ось на колективну травлю нарватись можете. Часи такі що не до плюралізму думок
Pink Swan• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242

Повірте, правоохоронцям є чим займатися в Україні. Нам тут взагалі не скучно - щоночі веселуха. Їм не до вас)
LentochkaV• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Не посадять
Но думайте. Вы реально за сдачу рашке были? А как не сдались, то едите назад?
автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
Ответ дляLentochkaV
Ну даете
Зараз інша думка. Я розумію, що якби ми не оборонялись, то було б гірше. Що це єдиний вихід. Просто прикро що допомога майже не відчутна. От я й ляпнула, в злості що ми самі відбиваємось, ці смерті, ось це все.
LentochkaV• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Тобто, вже не треба сдаватися? Переседіли часи там?
автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
Ответ дляLentochkaV
Не посадять
Не зовсім за здачу - моєю думкою було щоб ми взагалі не відбивались бо не було чим і нам не допомагали. Але це була думка слабкості, десь на один день. Потім зрозуміла, що ляпнула нелогічну дурість, але стукачів боюсь.
автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
Ответ дляLentochkaV
Це не була прям думка завжди, тільки на один день, в істериці. Просто не треба було ляпнуть)
LentochkaV• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Беріть ділами!
Волонтерити, донатити - буде чим відмазуватися !
автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
Ответ дляLentochkaV
Беріть ділами!
Не перестаю донатити і допомагати, забезпечую деякі сімʼї і воєнних. Але все рівно. Є страх що мене посадять за коментар.

Чесно кажучи ще цей страх трохи йде від недовіри, після того як дівчинку травили (дитину по суті) і ще з мого міста дівчину за думку.
LentochkaV• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242

Не посадять

автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
Ответ дляLentochkaV
Не посадять
Але ж це був прилюдний, так би мовити, перехід на сторону ворога? Якщо до дітей приїздять, то хіба до дорослих не приймають міри?
vihola• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Складається враження, вам прикро що не посадять і прагнете напроситись на посадку.
6755346• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Дожили…
автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
Ответ для vihola
Навпаки. На мені «висять» декілька сімей, яких я забезпечую, вони просто не проживуть, якщо я ризикну і сяду. Хочу провідати бабусю, бо вона геть старенька, і думаю, ризикувати, чи ні.

Ще грає роль моральна травма, дуже постраждала від роботи державних органів, немає довіри до них, ще тліє трохи враження про «беззаконня» тому здається, що щось піде не так.
vihola• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242

Тобто, військові за службу не отримують оплату і все тримається на вас, інакше б не вижили їхні сімʼї ?
автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
Ответ для vihola
Не зрозуміла за військових. Одна жінка тільки відправила чоловіка добровольцем, дуже багато йде фінансів туди, зп ще не нарахували. Мої рідні і друзі, серед них ніхто не воює, але багато втратили роботу і я їм допомагаю, бо є діти, а ціни високі (можу дозволити допомогти, але відмовити собі в червоній рибі, косметиці або новому одягу).
автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
А ще хвороби, операції, буває нервові зриви на лікарню треба, на волонтерство, багато кому даю в борг, без повернення.
vihola• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Мама тереза, сама не доїдає червоної риби і тягне на собі сімʼї військових.
автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
Ответ для vihola
Звідки ви взяли таке. Тільки одну людину в якої чоловік військовий.

Так, я вдягаюсь в секонді, нікуди не виходжу, купувала рибу а потім починала тріпать мене совість, що ці гроші в задоволення.

Але в мене діагностували депресію, тому не знаю, чи мать тереза я, чи дурник😀

Серед знайомих з хорошим заробітком немає людей, тільки ось я. В інших тільки погіршився.
vihola• 30 мая 2023
Ответ дляNatalishka-8242

«Не перестаю донатити і допомагати, забезпечую деякі сімʼї і воєнних»

«Навпаки. На мені «висять» декілька сімей, яких я забезпечую, вони просто не проживуть, якщо я ризикну і сяду.»
автор Natalishka-8242 • 30 мая 2023
Ответ для vihola

Так, сімʼї і воєнних. Воєнних яких мало знаю, просто кидають банку і я кидаю туди, або як в інстаграм бачу. Знайомі волонтери просять, доначу.