No problems• 30 мая 2023
Два тата у дитини?
Ви б хотіли зростати в сім*ї, де є два тата і жодної мами?
Навіяло темою про пропаганду ЛГБТ. Вважаю себе толерантною до меншинб проти їх булінгу чи дискримінації, і за їхнє право одружуватись в тих країнах, де це не суперечить Конституції.
Але от питання з приводу прав таких чоловіків виховувати свою дитину.
Задумалась як відчуватиме себе дитина пари, де обоє батьків - чоловіки. Не в плані щолюдискажуть, а саме любові, яку отримає така дитина.
Вважаю, що любов матері і батька - різна. Не краща/гірша, а просто різна, і прекрасно, коли дитина отримує і мамину любов - на рівні інстинктів, і татову. А от якщо тільки дві татові??
Результат:
вже голосів:
75 (81.52%)
Ні, краще з М і Т
17 (18.48%)
Так, хотіла б зростати з 2 Т
Та_все_ок_будет• 30 мая 2023
Батьків не вибирають. Але бачила на відпочинку якось пару, де дві мами і дитина. Звичайна сім‘я. На вулиці на людях вони «нічим таким» не займалися. Навіть за руки не трималися. І взагалі поводили себе стримано. Завжди.
Лялькодзьоб• 30 мая 2023
Ответ дляNo problems
Якщо є материнська, то це уже дуже багато.
Мова про відсутність материнської
Сколько здесь тем, что мамы так и не смогли полюбить своего ребенка. Вы думаете таким детям в семье с нелюбящей мамой хорошо?
No problems
• 30 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
Моя сусідка, як розлучилася з чоловіком, залишила йому сина (це було в Мурманську), повернулася в Україну і ніколи про сина не згадувала і не бачила його. Ви хочете сказати, що це така правильна материнська любов? Та нехай краще два батьки будуть, ніж такі мами!
Ні, не скажу, що любов така правильна. Але найважливіше для дитини - контакт з матір*ю в перші роки.
Якщо вона його залишила років в 10, то тут як раз той випадок, що може для нього і краще зростати з батьком. Ми ж не знаємо всіх оставин тої сім*ї
Лялькодзьоб• 30 мая 2023
Ответ дляNo problems
Жити в дитбудинку - це означає, що дитина вже зазнала травми, і саме розлучення з мамою, а не з татом. Чи поява двох тат заживить цю травму?
Любовь залечит любую рану.
ЭкстрасенсиХаЯ• 30 мая 2023
Странная формулировка. Конечно лучше традиционно мама и папа.
Но у меня в детстве например папа был ближе мамы. и лучше бы у меня было 2 таких папы любящих )))
П.С. У Элтона Джона с его любимым есть дети. У Киркорова (хоть он и мудак редкий) тоже дети без мамы. Думаю, ничего критического.
2 нормальных папы лучше чем обычные родители алкаши или наркоманы, которые детей голодом морят, бьют, издеваются, а бывает что калечат или до смерти забивают. И даже детдом и интернат у нас хуже чем только папа или 2 папы.
No problems
• 30 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
От щодо двох мам чомусь у мене нема занепокоєння, що дитині *не додадуть* )
Та_все_ок_будет• 30 мая 2023
Ответ дляNo problems
Для мене якось однаково, чи пара, де два тата, чи пара, де дві мами. Єдине що, щоб дитя їм потрібне було не для краси, а по-справжньому. А тут вже лотерея. Бо збоченців вистачає на цьому світі серед усіх представників всіх спільнот, на жаль,
Кнопус• 30 мая 2023
Ответ дляNo problems
Ви колись бували в дитбудинках? Найбільше потрясіння для мене було, коли заходиш в групу з 2-3-річками, а вони всі біжать до тебе і кричать *мама, мама*
Як відчуватиме себе дитина з дитбудинку, яку всиновили два тати, а інших - мама і тато? Я не знаю..
У меня соседи гей - пара, у них дочка. Отлично себя чувствует.
No problems
• 30 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
А який % збоченців серед чоловіків і який % серед жінок?
Даха-сваха• 30 мая 2023
Ответ дляNo problems
Не було у них такої реакції на чоловіків
Логично. Потому что мужчин в их жизни практически и не было. В детдомах в основном работают женщины и в обществе роль матери превозносится больше роли отца. В Германии меня очень удивило, что очень много мужчин работают не то что в школах, а в детских садах. И родители выступают, чтоб воспитателей было 50/50, потому что от мужчин и женщин дети получают немного разное воспитание, и так оно получается более разносторонним.
А по теме: лучше пусть будут два папы или две мамы, но нормальных, чем какие-то гетеро алкоголики, наркоманы или насильники.
Море Щастя• 30 мая 2023
Ответ дляNo problems
Це якесь радянське мислення - мама все, батько ніхто.
Для дитини головне турбота, піклування, любов про неї, і не важливо, хто її дає жінка чи чоловік. І не завжди присутність саме мами запорука нормального психічного стану дитини.
Работать надо• 30 мая 2023
Да не задумывайтесь вы даже про такую откровенную херню. Нашему обществу лгбт-ятина грозит не скоро. Чём меньше об этом разговоров, тем дальше эта тема. Почему сироты Вас не озадачивают, семьи с сексуальным насилием детей? Чі за такое не платять сегодня?
Нафаня Маня• 30 мая 2023
Ответ дляЗапасная спина
Норма это гармония. И пофиг это м плюс м, Или ж плюс ж
У извращенцев не бывает гармонии. Вы в плену навязанных стереотипов по фильмам. А когда сталкиваешься в жизни,большой сюрприз, почему это никогда не считалось нормальным.
Можно внешне изображать что угодно, гармонию, веру, как путлер изображает верующего, в храме стоит со свечкой, крещение принимает. Ага. Маленькие поправки у сатанистов
Вподобайден• 30 мая 2023
это лгбт срачами хотят отвлечь людей от ночных обстрелов? мовные срачи уже не заходят?
Нафаня Маня• 30 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А Элтон Джон, вы уверенны, лучше Киркорова?))
А еще лучше Майкл Джексон((
Голена блондинка• 30 мая 2023
Ответ дляМоре Щастя
А якщо батька в сім´ї нема? Про яку батьківську любов тут можна говорити?
або мама - гуляща чи наркоманка по притонах
НеГолосую• 30 мая 2023
Лучше два тата или две мамы, чем традиционная семья, где мамка терпит побои и пьянство или постоянно меняет ’папаш’, которые не стесняясь лезут к падчерицам в трусы и насилуют.
ЭкстрасенсиХаЯ• 30 мая 2023
Ответ дляНафаня Маня
А еще лучше Майкл Джексон((
да, как минимум я помню ту историю, как они больного мальчика из Украины хотели усыновить. но бабка упёрлась и отказалась дать согласие. а у мальчика был шанс. но увы, бабуля не вечная, ребенок в детдоме.
Примарочка• 30 мая 2023
Ответ дляNo problems
Мова про відсутність материнської
А еще есть дети, которых растят одни отцы.
Ответ дляNo problems
однаково, поцікавтесь, тіки за цей місяць випадок коли мама і папа гвалтують дітей і продають це порно
скіки упоротих садисток, на яких і ніхто подумати не може, на людях чудові мами, а за зачиненими дверима просто знущаються над дітьми
Нафаня Маня• 30 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
И? Может мальчику повезло? Откуда вы знаете?
ЭкстрасенсиХаЯ• 30 мая 2023
Ответ дляНафаня Маня
А еще лучше Майкл Джексон((
ну тем не менее, у Джексона куча детей, и никто с голоду не помирает, и табуреткой по голове их до смерти никто не забивает...
ЭкстрасенсиХаЯ• 30 мая 2023
Ответ дляНафаня Маня
что повезло, в детдоме нашем оказаться? это явно не называется повезло...
Нафаня Маня• 30 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Да, они сами пытались покончить жизнь самоубийством. Это не его дочку откачивали? От большого счастья наверное?
И...вы понятия не имеете, что творится за закрытыми дверьми.
Та_все_ок_будет• 30 мая 2023
Ответ дляNo problems
Ви про сексуальне насильство? Є також випадки, коли б‘ють, знущаються, ображають, дорікають. Це також насильство. На жаль, багато дітей потерпають і від матерів. Шаблонна уява - що пара, де два тата, будуть гвалтувати дитину. Це цілком логічно. Бо так працює «колективна уява». Це як, якщо жінка стриптизерка чи модель - то одразу повія; чи як афроамериканець - то одразу наркотики. Але в житті ж по-різному буває. Дівчата і хлопці, на жаль, можуть піддаватися насильству в родині від рідних батьків, чи прийомних, чи від вітчима з мовчазної згоди матері. Мою однокласницю ґвалтував вітчим, а мати звинуватила, що це вона винна, дитині 14 років, у чому ж вона винна:-(
Примарочка• 30 мая 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
А те, що в Англії роблять експерименти з генами і вже пару років як народились діти ,в яких біологічно 3 батьків , Вас не цікавить?
Не уверена в правдивости этой инфо. Насколько я знаю, эксперементы над людьми запрещены. И как это вообще возможно, если для зачатия необходимо всего по одной клетке муж.+жен. Третью куда пристроили?
Голена блондинка• 30 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Это стереотипы. Вот эта вот ’материнская любовь’ - это просто стереотип. Половина женщин не даёт своим детям никакой любви вообще.
+100000000000, родять, бо ’так положено’
No problems
• 30 мая 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
У мене нема шаблонної уяви про знущання над дитиною двома татами.
Але є сумніви щодо того, чи це в інтересах дитини - потрапити в сім*ю, де два батька і жодної матері.
Вподобайден• 30 мая 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
а в Украине био оружие голуби бандеровцы убийцы