Физрукая• 30 мая 2023
Посоветуйте пожалуйста гастроэнтеролога Киев
Чтобы хороший был !буду очень благодарна 🙏🏻
Я вся ваша• 31 мая 2023
Только не Малимоненко, которую тут вечно пиарят. Словила звезду и к пациентам относится как к грязи. Натерпелась от нее.
дожену і ощасливлю• 31 мая 2023
Я вже писала тут, якщо треба лікар-практик з досвідом, в тому числі лікує і неспецифічні виразкові коліти, інф. гепатити - лікар Войцишин О.Я клініка АЦМД Медокс, якщо щось мега складне головний гастроентеролог України проф. Харченко Н.В., клініка Олтім, також проф. Харченко В‘ячеслав, та ж клініка.
Физрукая
• 01 июня 2023
Ответ дляТаня-a941
Навіть напишу не анонімно. Ми ходимо до Малімоненко вже 3 роки, я і чоловік. Відноситься нормально. Зайвого не назначає. Мила і приємна і уважна.
Дуже дякую