Два-три тижні і фсьо• 31 мая 2023
І знову метро, і знову кірке і андромеда….
Людоньки, я вас молю, залиште свої дороговалютні бакару, кірке і андромеду до зими. По ночам ракети і шахеди, а вдень помираємо від ваших ароматів. Це ж вечірні парфуми, а не офісні, ну хоч трошки подумайте про людей
ЖенаАйтишнеГа• 31 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В мене Кірке. Незнаю куди їх носити.
Травити колорад.жуків.довкола виздихає все живе. Це ’отпугиватель всего живого’
ЛижТолько• 31 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В мене взагалі цирк. Парфум за 8 тис стоїть в обдертій старій стінкі) Сестра пропонує його купити за 4 тис. Думаю може дійсно продати. Але чоловік образиться( але я й незнаю коли їх вибризкаю. На роботу ні, а більше я нікуди не ходжу. Та й запах не мій
Якщо запах не ваш, то я б за нього і не трималась, мабуть. Але в мене багато парфюмів, а чоловік би й не помітив, що саме ним куплений зник.
Я взагалі працюю вдома, користуюсь парфюмами постійно, хоча можу взагалі нікуди не виходити і бути дома сама)
Гуру троллинга• 31 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я б вам радила продати, поки ще беруть. Чоловіку можна сказати, що аромат вже застарів, чи ви втомились від нього, якщо , взагалі, помітить, що парфум зник.
Краще докладіть грошей та купіть те, що дійсно будете з задоволенням носити.
Ясамаякрасивая)• 31 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Стоять кірке, а користуюся духами на розлив)
Ясамаякрасивая)• 31 мая 2023
Ответ дляЛижТолько
Він би помітив, бо вони одні такі дорогі і я йому за них всі мізки виїла
Гуру троллинга• 31 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
То можна взяти декілька гарних відливантів 👌. Я в своєму житті навіть 30ку не змогла використати до кінця. Все щось нового хочеться. Ті придбані флакони з категорії ’ ну все, ось це вже точно моє’, через півроку - рік стають відносно ’ моїми’
Гуру троллинга• 31 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
О! Так грошовій компенсації за виїдені мізки точно буде радий))).
Ясамаякрасивая)• 31 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Дуже подобається молекула 02 але на мені не стійкі. Але запах мій
Ясамаякрасивая)• 31 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
В нас окремий бюджет) Гроші будуть мої)
ША! я прийшла!• 31 мая 2023
А я б просила просто митися та одяг прати, а верхній в хімчистку здавати. А то такий амбре від нормально одягнутих , що з ніг збиває
ВільнаНазавжди• 31 мая 2023
Ответ дляТролю як можу
Лучше Андромеда и Кирке, чем кто-то, не принимавший душ
Как в том анекдоте:
слышь, балерина,
или ногу опусти, или трусы надень
слышь, балерина,
или ногу опусти, или трусы надень
Несу добро людям• 31 мая 2023
8 лет живу в Киеве, вонючек за все время 3 человека встретила, и то вспотевших. Да, Баккару и Кирке бывает слышно, но не сильно, просто запах узнаваемый.
Может у вас что-то нервное?
Самая СоветЧиваЯ• 31 мая 2023
Пользуйтесь содой, слабый раствор в водичке, не будет проблем с запахом.
Королева краси• 31 мая 2023
Я собі на літо купила ось таку освіжаючу воду Кодалі, стійкість як у Малонів, коштує 750 гривень, круто додає свіжості, відчуття як після прохолодного душу, обржнюю на літо такі штуки.
Парфуми влітку - категорично ні.
Молчунья• 31 мая 2023
Ответ дляТролю як можу
Не поверите, но иногда лучше запах пота чем эта всепроникающая, удушающая вонь
Тролю як можу• 31 мая 2023
Ответ дляМисс Кэти
Ну если вы пользуетесь в транспорт духами то может и полезная, задумаетесь что так бывает
Я не пользуюсь детскими духами Зара😀
Ищу-брожу• 31 мая 2023
я не знаю как пахнет кирке и андромеда, поэтому просто разделяю людей на тех, кто воняет и тех, кто не воняет. у меня очень хороший нюх, даже ковид не сделал его хуже, реально очень слышу запахи.
но хуже всего это мужики, которые надели не свежую футболку на грязное тело и побрызгали ее дезиком. правда, это прям хочется блевануть.
думаю ни одна чистая барышня с любой нишевой парфюмерией не будет пахнуть хуже, чем это.
Крошка Енот• 31 мая 2023
Ответ дляТролю як можу
не скажите.
Лама_мама• 31 мая 2023
А краще віддайте мені Андромеду, я в метро не їжджу, травмувати автора не буду)
Нога на ногу• 31 мая 2023
Ответ дляКузякин
Мне недавно знакомый сказал, что я со своим парфюмом выгодно отличаюсь в лучшую женственную сторону от популярных грубых и резких ароматов. Жене тоже купил Кирке, но очень рад, что на ее коде ей самой не понравился аромат
Не про парфюм, а про дезодоранты напишу.
Мужу очень долго искала не резкие дезики. И оказалось, что у Адидас очень классные ароматы. Один прям совсем лёгкий и унисекс. Остальные просто не грубые, как вы написали.
НетЕщеНаверное• 31 мая 2023
Япония, автор, ваше место нирваны))
Там традиционно люди ведут себя так, чтобы ни чем не нарушать покой и границы других людей. Это касается и парфюмов. Самый популярный запах у японцев - запах чистоты. Даже магазинов парфюмерии там гораздо меньше и ассортимент в них не такой разнообразный.
Страх японца в том, что от него могут отступить в общественном месте с недовольным лицом из-за резкого запаха.
ТаПрямТам• 31 мая 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В мене Кірке. Незнаю куди їх носити.
Віднесіть на нову пошту, мені відправте, хоть занюхаю що це звір, що всі його не люблять, поверну, обіцяю
Тролю як можу• 31 мая 2023
Ответ дляМисс Кэти
Не только от Зары может тошнить, а чем вы пользуетесь, нам всем тоже как то не принципиально
А нам не принципиально, от чего тошнит вас😀
Ясамаякрасивая)• 31 мая 2023
Ответ дляТаПрямТам
Я не розумію половина людей хочуть його, половина каже вонючка