Просериарила молодость• 31 мая 2023

Девочки, у кого айфон 12 , сколько у вас емкости акка осталось?

Моему 2,5 года 87% и падает на глазах
автор Просериарила молодость • 31 мая 2023
Ответ дляАнонимушка
А можно ли на сяоми посмотреть такое ?
Можно там нужно считать по емкости батареи по номинальной и которая на данный момент, но как в айфон такого нет.

Ранковий базар• 31 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Вимкнула ТруТон, не користуюся постійно визначенням геолокації, на ніч виходжу з Інста і програм, які сильно жеруть заряд.
Ніколи не заряджаю до 100%, максимум 96-97, не розряджаю в 0 ніколи, і лише оригінальна зарядка.
а ради чего столько движений, сэкономить пару процентов батареи? Все равно телефоны меняются раз в пару лет.
Согласна только с оригинальными аксессуарами, но танцевать с бубном вокруг телефона
Ответ дляРанковий базар
Разный срок исполнения аппарата, я хожу дольше, мне актуально
Пффф 100%• 31 мая 2023
Ответ дляРанковий базар
Я користуюся телефоном 2-3 роки і умудряюся ще продати, якщо усі частини оригінальні.)
І не так багато втрачаю у ціні.
Королева Сарказма• 31 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Завтра йому рівно 9 місяців буде, подарували 1 жовтня, активувала 7-го, в мене ще гарантія діє, не знаю, якби була змінена батарея- діяла б гарантія?))
Я в шокЄ😳
Пффф 100%• 31 мая 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Я в шокЄ😳
Насправді це більше справа звички, я усі телефони так собі налаштовую, мені так зручніше, тому і живуть довго.
Королева Сарказма• 31 мая 2023
Ответ дляПффф 100%
Не знаю
В мене чоловік наче теж те все налаштовував щоразу - такого результату ніколи не було точно
Але в нових моделях є ще нюанс програмної посадки
Наступні оновлення iOS після виходу нової моделі айфон - абсолютно точно дають посадку батареї попередньої моделі
Якщо вашому вже в принципів 3 роки з дати випуску, то його хоча б це не зачіпило
Любви вам!• 31 мая 2023
95 это норм за два года?
Добро с Кулаками• 31 мая 2023
Ответ дляЛюбви вам!
95 это норм за два года?
Это зашибись как норм)

Ответ дляЛюбви вам!
95 это норм за два года?
Как? И я так хочу
Любви вам!• 31 мая 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Как? И я так хочу
Я не знаю
Юзаю очень активно,по работе постоянно с телефоном в руках,а потом и дома-и фильмы и музыка