Гага Газу• 31 мая 2023
Как вам мужик?
Подкатывает ко мне египтянин. Айтишник , зарабатывает вроде хорошо, машина не дешевая у него , знает 2 иностранных в совершенстве, много где был…
Смущает только что старше на 15 лет 🫣 если бы наш такой был даже не думала б, а так даже не знаю как быть.
Погулять , потусить ок, но что-то серьезное не могу представить с ним
Джонсонюк• 31 мая 2023
Ответ дляГага Газу
Немає, він в Європі живе. Не дітей, не екс дружин . Вдруг він абьюзер раз у такому віці у нього сімʼї нема 🫣
І ви пишіть, що ви в Європі))) ну ви вчора народились?
Кредитная• 31 мая 2023
Ответ дляЯкаКраля
А деньги даёт? Если да, беру уже!
Так, дає))
В ліс по гриби готові ходити, на рибалки з ночовками, секс по святах?))
Кредитная• 31 мая 2023
Ответ дляЯкаКраля
А деньги даёт? Если да, беру уже!
А взагалі, я вам це написала, щоб ви зрозуміли, що ні гроші, ні чоловік в айті щасливими людей не роблять. А коли різнмця у віці, то краще двічі придивитись.
Шукайте людину, яка вас гріє, все інше херня.